Писанка

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Viola, 23 Березень 2007.

  1. atena

    atena Active Member

    Відповідь: Писанка

    мої писанки
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Писанки:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Драпанки:

    [​IMG]

    [​IMG]

    І те,що вціліло з під Яниного писака:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. A_Stella

    A_Stella Member

  4. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Писанка

    а це мої писанки 2011, давно хотіла вже викласти

    [​IMG]

    оранжеве і голубе справа (вони разом) малювали знайомі хотіли навчитися. яйця варені, витерті оцтом, малюовані воском і крашені харчовивми фарбами, так що можна їсти.
    Жалко таке їсти, але у нас так заведено, буває що всій родині малюєш, то цьгого року десь 100 таких зробила))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Marlenka

    Marlenka New Member

    Відповідь: Писанка

    [​IMG][/URL]
     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2012
    • Подобається Подобається x 2
  6. Marlenka

    Marlenka New Member

    Відповідь: Писанка

    [​IMG]
     
  7. Marlenka

    Marlenka New Member

    Відповідь: Писанка

    Привіт всім! Дуже цікаві роботи побачила тут і тому вирішила поділитися і своїми писанками. Вчора трошки не вдалося меня добавити коментарі, тількі зареєструвалася на форумі, але фото вдалося викласти. Я займаюся писанкою рік, просто закохалася в це мистецтво. Воно і настрій підіймає і душу заспокоюз.
     
  8. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Заглянула в цю тему, щоб почерпнути ідеї для цьогорічного писання писанок до Паски. Такі всі майстрині, тонка така робота, а "риби" Цокотухи просто зачарували! :girl_tender: Виставлю свої минулорічні писанки. Минулого року перший раз малювала, після довгої перерви (малювала писанки ще в школі на уроках праці), тому не судіть строго :girl_wink:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Дитячі мотиви малювала племінникам, мужу з улюбленими лосиками, з символом Львова з інтернету змалювала. Фарби бажали б кращого, але... Цього року вже прикупила хороші фарби для писанок на вернісажі за порадою дівчат :girl_yes2:

    А це писанки свекрухи і її молодшого сина (не мого мужа :girl_haha:). Малюють щороку:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Писанка

    Результат моєї цьогорічної репетиції до писанкописання :). Кольори не дуже вдались, бо мала тільки простенькв, не якісні барвники. Але трохи потренувалась і вже маю Великоднє натхнення.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Робили сьогодні з коліжанкою пробне писання писанок, щоб згадати як то ся робит і трохи руку набити, щоб на паску гарненькі намалювати :girl_in_dreams:. Фарби брали звичайні з маркету 5 на 3 грн, бо хороші вже на паску тримаємо:girl_wink:. Натхнення і взори почерпнули звісно від чудових робіт форумлянок :girl_in_love: (сподіваюсь ніхто не проти :girl_wink:) . Ось, що в нас вийшло:
    Коліжанки:[​IMG]
    Мої :girl_claping::[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Muhalysja

    Muhalysja New Member

    Відповідь: Писанка

    А ніхто не знає, у Львові десь можна навчитись малювати писанки???Ато всі знайомі вміють, а як навчити, то не можуть....а так хочеться зайняти руки ділом))))
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Писанка

    Ось цю тему почитайте.
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Шкода, що вже майстер-клас пройшов.... але ще можна поїхати з групою "Відкриваємо серця" до дітей в сиротинці і разом навчитися:girl_bye: 1 квітня, в неділю, їдемо в Лаврів!
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Може кому знадобиться:
    [​IMG]
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

     
  16. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    не знаю чи в цю темку. інох не знайла ;)
    Буде моя похресниця в садочку на свято великодня писанкою, то робила ось таку писанку їй на голівку
    [​IMG]
     
  17. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Писанка

    [​IMG]
    Це мої крашанки. Цього року зробила мало, бо потім не маю що з ними робити. У нас писанок не їдять, а зберігають,як оберіг.
    А це такий декор, із страусинового яйця.
    [​IMG]
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Мої цьогорічні :girl_curtsey:. Барвники супер, віск гарно лягав - все сприяло тому, щоб вони гарненькі вийшли :girl_wink:.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Писанка

    Драпаночка:
    [​IMG]
     
  20. Njavko

    Njavko New Member

    Відповідь: Писанка

    малювали з Марципанкою писанки ... не дуже стара, але добра наша традиція :)
    [​IMG]