Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А я бачила як на червоне йшли дві черниці:confused:
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Сьогодні бачила бабульку, як перебігала дорогу біля автобусного через п"ять полос, її на зупинці люди висварили, а вона стоїть і сміється: як ше тре буде - перейду так само:girl_impossible:
     
  3. Tyulpana

    Tyulpana New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ви знаєте, в нас не пішоходи, а гуси якісь: ідуть рядочком
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    там ж підземний перехід є! нашо по дорозі гнати?!
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  6. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Після того як проїхалась біля приміського залізничного вокзалу і привокзального ринку я в шоці і злюща:girl_devil: Бо люди реально пруть під колеса, незважаючи на те шо в мене зелене, а в них червоне, купа народу стоїть на світлофорі і чекає, але по любе чверть з них йде на червоне, але не перебігає, а так в розвалочку, то капці, і сигналиш їм, але їм по барабану. Вертаюсь назад тою дорогою знов те саме, але того разу ше мамаша з дитиною посеред дороги вирішила перейтися і тоже так в розвалочку, хотілось її тріснути:girl_devil: Короче там тихий ужас як пішоходи себе ведуть:8:
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а мені вчора на перехресті довелось на червоне переходити. Була страшна пробка і дорогу машинам перегородив трамвай. Ні що не їхало, ні трамвай, ні машини, їм просто не було куди їхати, а я спішила от і переходила. А з іншої сторони іноземці стояли, так на мене дивились...напевно так і до чекались зеленого.
    Згадую старі часи, це десь років 18 тому, як в центрі не працював пішохідний світлофор. я тоді в гості приїхала, ще маленька була і дуже хотіла на світлофорі за правилами перейти. а він як на зло завжди світив червоно. Я тоді довго плакала як мене тягнули переходити, все закінчилось тим що взяли на руки і понесли:) Зараз я б була така правильна...
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Пригадала, як минулого року в Берліні ми переходили дорогу. Т-подібние перехрестя, вулиця, яку треба перетнути була перекрита, але ВСІ до єдиного німці чекали зеленого світла . Для нас це виглядало трохи тупо-педантично, але щоб не виглядати рагулями - стояли разом зі всіма і перейшли дорогу на зелене, як порядні німці :girl_crazy:

    Їду в цьому районі не швидше 40км/год, бо постійно якісь бабульки з торбами женуть на маршрутку/електричку і бачать тіко свою маршрутку/електричку. І то фігня, що їм червоне і їде потік машин. А ще безпомилково впізнаю дівчат, які в травні скінчили школу і приїхали підкорювати Львів - такі пливуть поміж машинами і любуються самі собою. Теж скидаю швидкість, коли їх бачу, бо вони мене не побачать точно :)
     
  9. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ага, одна така нещодавно вибігла мені перед колеса на червоне світло для пішоходів:girl_devil: Добре, що встигла загальмувати, бо проїхалася б їй по ногах. Так,замість того, щоб вибачитись, вона мене ще й послала:girl_mad: Я, з того шоку, забула, що я - інтелігентна жіночка:) і теж її послала.
     
  10. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А мене вчора вкурвили ті пішоходи біля Добробуту. (Між іншим, я сама пішохід, і пишу це з точки зору пішохода.) Ні, я розумію, що там пішохідний перехід, але ж не можна якось організовано зібратись і перейти? Ні, треба кожному окремо і не спіша. Там вже величезний корок утворився аж до Лялькового і вище, але всі водії культурні - пропускають пішоходів. :girl_devil:
     
  11. sani

    sani New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а на Санта Барбарі, тепер домалювали ще пару зебр, то там тепер на кілометр дороги штук 6 переходів, 100-200 метрів , і то люди лінуються по ним переходити, ідуть як вівці між ними. От мені цікаво для чого на такий малий відрізок дороги стільки тих переходів?
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Щоб пішоходи і далі продовжували ходити між ними і хто як хоче, наших людей важко чогось навчити, навіть елементарним правилам безпеки своєї ж. Сьогодні зранку їдемо на роботу попереду світлофор з зеленим світлом для авто, на тротуарі стоїдь якийсь старший пан (досить старший) і починає переходити озираючись чи його не зіб'ють, тільки ми йому посигналили дідок так рванув вперед, що я аж злякалася щоб часом не впав. Питання - невже так важко почекати лишніх 35сек??? І таких ситуацій можна надивитися за цілий день дуже багато. Але щось до мене не доходить логіка:girl_nea:
     
  13. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    вчора спостерігала таку картину: дядько з палицею повільно-повільно (ну бо ж з палицею і хворою ногою) переходив дорогу, і водії його чемно пропускали, навіть не сигналили... все б нічого, але переходити він почав на червоне світло, зелене ж загорілося, як він дійшов до середини дороги. камікадзе, нє?
     
  14. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Одного разу випала в осад від наступної картини:
    старий дядько неспішно почав переходити дорогу на проїжджій частині, навіть не дуже оглядаючись, чи їдуть машини чи ні. Звичайно ж, машини їдуть. І коли одна до нього наблизилась (а за нею ще декілька), загальмувала, посигналила - дідок і далі неспішно продовжив переходити прямо перед носом машини. :girl_impossible:, той ще раз посигналив, дідок виставив йому середній палець і продовжив переходити дорогу. :eek::crazy:
    Чесно, я б на місці того водія, вискочила б з машини і той палець би йому поламала. :cesored:
     
  15. neri

    neri New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові



    Загалом, є різні люди (а ще є й людиська). І до них належать і водії, і пішоходи. Правда, останнім часом стала помічати, що пішоходи дещо переплюнули водіїв.

     
  16. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    доречі..10 років тому переїхала до львову з Полтави, то для мене львівські пішоходи були дикістю..як, ЯК?! можна так безглуздо кидатись під машину? чому ти йдеш через дорогу в 5 метрах від переходу? а як сіла до машини, то то взагалі гвалт, а гірше те, що водій буде завжди неправий :sad:
     
  17. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Буквально вчора трапилося. :) Стою на пішохідному переході біля ЛНУ. Підходить до мене якийсь дідок, і питає: "Пані, а ви певно не львів'янка?" Я здивувалась, питаю, з чого б це такі висновки. А він так простодушно: "Бо ви не тільки дійшли до переходу, а ще й чекаєте, поки загориться зелене світло..." :girl_blum:
     
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Напевно круто в ранішню годину пік на крутій гірці на Сахарова зупинити з 30 машин кнопкою світлофора, і гонорово одній(!) перейти вулицю... Ну так, водії - не люди, тільки вона одна поспішає.
    І як вже тут казали, пішохід перебіжить де захоче, десь чогось кинеться під машини, спричинить ДТП, і побіжить собі далі пришвидшено, у кращому для нього випадку. А водію розгрібай...
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    однозначно краще, ніж
    та кнопка для того і є, щоб безпечно перейти вулицю. І "чекати компанію" не зобов'язують ні писані правила, ні неписані.
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Мож я шось не так зрозуміла. Але як людина мала перейти дорогу? Чи чекати поки година пік закінчиться? Чи чекати поки ще хтось надійде? Ну серйозно. Там же світлфор для чогось стоїть.