Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Розкажу недавню історію про водіїв і пішоходів. Їду і краєм ока бачу що зліва мчиться на нерегульований пішоходний перехід музжчіна, іде собі так рєзвінько, ступив на "зебру" і навіть по сторонах не оглянувся, я зупинилася, пропускаю, приглядаюся... а то мій тато - водій з 30-ти літнім стажем :). А я до речі саме таких непередбачуваних пішоходів дуже боюся, бо перехід переходом, ну але не добре так нагло вибігати, авто не завжди може в секунду зупинитися.
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А для мене неписаним правилом є - не починати переходити пішохідний перехід, коли бачу, що їде суцільний потік машин, а почекати, коли він порідіє трохи. Так само і зі світлофором можна ж почекати пару хвилин, щоб машини вже ті проїхали, або хоч декілька людей підійшло, тоді вже тиснути. Так, я і про водіїв думаю.
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    в час пік?
    є правило про "почекати" - воно стосується переходів з неперервним потоком пішоходів. отам дійсно потрібно "кучкуватися", бо створюються корки. А те, про що Ви говорите - нонсенс, це я і з позиції водія говорю.
    Призначенням світлофорів з кнопкою є організація безпечного переходу в місцях, де рух настільки інтенсивний, що просто зебра не є безпечною, дорогу переходять рідко, однак потреба у цьому є. Щоб не зупиняти потік без потреби що скількись там хвилин, ставлять такий світлофор.
    Там, де її переходять часто і люди кучкуються, ставлять автоматичні світлофори.
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Коли натискаєш кнопочку, то світлофор не моментально стає зеленим. Проходить приблизно такий період часу, як на звичайному інтервальному світлофорі від червоного до зеленого.
    Ну а чекати ще людей...Так і до вечора простояти можна))
    А про пішоходів ні?)))
     
  5. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    В тих місцях, де нові світлофори на Горбачевського, Чупринки, Мельника тепер суцільний вічний корок. Але не всі машини стоять, бо ліньки. А вчора бачила реально "стадо" пішоходів, які (серед них були і з візочками) бігли на свій червоний при досить інтенсивному потоці машин, бо в них ж не тільки світлофор регулює (який працював на той момент), а й добрий дядько "зебру" намалював - от в той момент вони дотримувались "зебри".
     
  6. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Здавалося, що наші пішоходи вже нічим не здивують, але виявляється "нет пределу совершенства". Їдемо сьогодні зранку, перехрестя вул. Зелена і пл. Петрушевича, якась жіночка в діагональ старається перебігти слизьку дорогу... ну от поясніть мені невже якихось 5хв. почекати людині щось змінять в житті, чи краще створити аварійну ситуацію з невідомо якими наслідками? На вихідних на Пасічній збили старшу людину (насмерть), переходив не на пішоходному, напевно не подивився по сторонам, а в сутінках водій зразу не побачив (ще й можливо зустрічна машина могла засліпити фарами) і як результат трагедія в 2 сім'ях. Пішоходи будьте хоч трошки культурніші (звертаюся до таких порушників) і задумайтеся про можливу небезпеку яку ви створюєте і для себе і для оточуючих.
     
  7. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Колись біля АС №2 стала свідком ДТП, у якій авто насмерть збило старшу жінку. Жіночка так хотіла встигнути на маршрутку, що з торбами бігла через вулицю Липинського далеко не на переході. Був ранок і доволі густий туман. До маршрутки жінка не добігла.....
    Не розумію людей, які, невідомо на що сподіваючись, лізуть прямо під колеса. А таких ой як багато. Не раз спостерігала як зграйка підлітків, перебігаючи в недозволеному місці, явно пишаючись собою, кепкувала з решти тих, хто таки йшли до переходу. Для бабульок з ближніх і дальніх сіл взагалі не існує правил і перешкод Таке враження, що зебра для них - то для краси:girl_crazy: А потім шукай винного....
    А найбільше мене вбивають батьки з дітьми, які спокійно йдуть собі на червоне світло, тим самим штовхаючи своїх дітей на такі ж вчинки в майбутньому.
    Сумно, що така елементарна відсутність виховання інколи занадто дорого коштує:girl_sad:
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    дивилася на сайті 1+1 таке відео (мама з дитям на санках переходила дорогу:girl_impossible:):
    http://www.youtube.com/watch?v=1dy81TJQBsY
     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    мені в таких випадках так і хочеться спитати "а ви з якого села приїхали-сьте?"
    п.с.. і це стосується не тільки бабульок.
     
  10. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Біля мого будинку вже більше тижня поламаний світлофор. Для пішоходів він працює, включаючи зелене світло, а для машин не працює взагалі - на виїзд зі Львова по вул. Стрийській. Люди не знають, що водіям не горить червоне (зрештою взагалі ніяке) світло і сміливо йдуть через дорогу... Вчора при тій ковзанці, що була на дорозі - це був просто жах.
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    ще є такі пішоходи, які думають, що як вони переходять на пішохідному переході, то вже не треба дивитись чи їде машина. сьогодні авто чуть не збило дівчину, яка тупо йшла і щось розглядала в своїх руках. я так думаю що він її не бачив, бо перед ним їхала на сусідній полосі маршрутка. по вигляду дівчини було видно, яка вона незадоволена, що авто не зупинилось на зебрі. навіть, якщо тут і винен водій (я не можу сказати напевно), то все одно дівчина мала хоча б глянути чи вільна дорога чи ні.

    мій чоловік практично у всіх випадках пропускає на пішохідному переході. і що мене злить, що він часом надто емоційно реагує на те, що він зупиняється, а людина стоїть і не переходить (переходить з запізненням). я, наприклад, завжди починаю переходити тоді, коли на 100% впевнена що авто зупиняється. а це не завжди помітно. багато є таких що не пропускають, є такі умніки, які на повній швидкості різко зупиняються вже при самісінькому переході. в такому випадку і получається таке "заторможення")))
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А я вам скажу точно, що винен. При наближенні до пішохідного переходу, тим паче, якщо огляд обмежений, треба обов"язково знижувати швидкість і переконуватися у безпеці руху. А якщо ви пишете, що на сусідній полосі їхала маршрутка, то водій повинен був передбачити можливість такої ситуації. Хоча, розглядати свої руки при переході дороги, звичайно, не менш безвідповідально.

    Я теж така заторможена. Але мені краще безпечно, ніж гордо і швидко:)
     
  13. Відповідь: Пішоходи у Львові

    Думаю, немає ніякої різниці, винен він, чи ні.
    На дорозі пішохід має сам дбати про себе. Ціна питання - його життя.
    Не применшую відповідальності водіїв, але дорога - це не той випадок, де можна йти напролом, і "пофіг бджоли", і не дивитись навколо, бо в тебе зелене світло і ти на переході. (Є такі екземпляри, бачила сама на власні очі).

    Трошки чорного гумору до теми:
    На могилі збитого пішохода напис: "Він був правий"..
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    ну перехід має бути "святе", як закордоном.. як територія пішохода (на рівні з тротуаром), якою буває користуються водії:)
    але для нас то все утопія, звичайно, що треба вважати
    а оті пофігісти, деколи розсмішують до сліз... раз йде собі такий неквапливий (навіть не на переході, але не на дуже активній вулиці), прикурює цигарку, а машини ждуть)))
     
  15. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Звичайно, пішоходи мають перевагу під час переходу на регульованих чи нерегульованих пішоходних переходах, а також в п.4.14. ПДР, сказано:"Пішоходам забороняється раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху." А особливо це небезпечно, власне в таку ожеледицю.
     
  16. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    от тому і
    бо
     
  17. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Власне, теж хотіла закцентувати на цьому увагу. Коли влітку погода радує - це одне, зовсім інше, коли таке робиться на дорогах. І питання не в тому хто з них винен, водій чи пішохід, а хто більше постраждає. Буквально вчора бачила як на зелене для пішоходів авто не могло вчасно зупинутися і в’їхало майже в ноги парубку. Ну і яка тут різниця, хто винен?
     
  18. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    в таку погоду мають бути обережними і пішоходи, і водії. Пішоходи - думати про своє життя, і водії - про свою совість.
    Але в таку ожеледицю і холод не вигідно бути пішоходом, в якого ноги розїжджаються від того, що слизько, і не надто добре бути водієм, бо слизько аж до неконтрольованості.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    я не говорила про ПДР, там написати можна різне)
    ну і вибігання то звичайно вина пішохода і суттєва проблема на дорогах
    але мова йшла про те, що закордоном пішохід йде по переходу як по тротуару і так має бути.. а не чекати "доброго вуйка" водія, який соізволить зупинитися перед переходом.. а попередні всі нагло їхали, "пофіг бджоли"...
    деколи як не почнеш на переході нагло йти перед машинами, то можеш і до вечора чекати
     
  20. Відповідь: Пішоходи у Львові

    Та якби ж пішохідні переходи були обладнані хоч наполовину так, як закордоном :girl_in_dreams:
    Особливо це стосується освітлення.
    Вночі "правильний" пішохід десь собі за містом переходить дорогу чемнісінько по зебрі, вважаючи цю ділянку своєю територією на рівні з тротуаром. Часто особливо "правильні" навіть не дивляться по сторонах (ну а чо? то ж пішохідий перехід! то я тута маю собі ходити!) і слухаючи музику в навушниках + натягнувши капюшон. Деякі ще собі думають, що якщо він бачить машину, то водій машини теж його бачить. Фіг вам. Результат - трагедія.

    То по європах, де перехід освітлений прожекторами, і знаки моргають так, що за кілометр видно, перехід - то територія пішохода. У нас це ділянка підвищеної небезпеки.