Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Редвумен, 30 Листопад 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я вчуся на програмі МВА у Католицькому університеті. Хотіла у Могилянку, якби не діти то пішла б туди.
     
  2. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Розкажіть будь-ласка детальніше!:girl_curtsey:
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Система навчання модульна, дуже цікаві майстер-класи і кафе-семінари, ну і головне це люди що там навчаються. Я думаю що основне що дає МВА це знайомства.
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Люди - це головне! Знаю, що в ЛІМі Жиркомбінат вчиться :) Цікаво, а хто вчиться у БШ при Католицькомц університеті?
    А ви задоволені навчанням?
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А у Католицькому Галнафтогаз, і ше двійка софтверних компаній. Мені страшенно подобається. Взагалі в католицькому університеті особлива атмосфера. Між модулями є різні тенінги, ігри, кафе-семінари, майстер-класи. Був у нас виїзний модуль в Карпати (з наметами). Кожна перерва цце каво-перерва де і викладачі і учасники можуть просто побалакати.
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    і то все? я маю на увазі є тільки 3 компанії? виглядає на корпоративний університет :) а якщо я не з компанії, а хочу вчитись сама від себе (і платити в тому числі)? то мене візьмуть?

    ---------- Додано в 16:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    а я дивлюсь фоторепортаж на сайті :) класно!:girl_cool: а хто з них ВИ?:girl_in_dreams:
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Це основні, є і від інших. Можете вчитися якщо хочете

    ---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

    І я там є :) На останніх знимках вагітна
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009
  8. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А я 3 семестри вчилася на польській післядипломній освіті, яка керувалася з Катовіц, а проходила у Львові в універі. До нас раз на місяць на вихідні приїжджали польські викладачі і робили начитку лекцій (від п"ятниці по неділю з ранку і до ночі). А домашні завдання ми виконували вдома і пересилали мейлово. Були прості і диференційовані заліки, усні і письмові іспити, але за це ми отримали диплом єврозразка країни-члена Євросоюзу. А коштувало це задоволення мінімально - 20 грн. на семестр - тобто організаційний внесок. Натомість викладачі нас забезпечували підручниками і ксероксами, усі лекції мали комп"ютерні презентації, які теж можна було собі перекопійовувати на флешку.
    Організатори казали, що наступного року повторять такий проект.
     
  9. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Розкажіть детальніше! Що це для освіта? для кого?скільки триває? який формат навчання?

    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    А! ясно! але в Карпати ви не ходили? бо ж вагітні були?? чи ні?
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Нажаль не ходила, бо ночувати в наметі в такому стані не ризикнула
     
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Освіта для усіх бажаючих - необхідне тільки початкове знання польської мови. В результаті ви отримуєте або диплом викладача польської мови і літератури, або диплом аніматора польської культури (відповідно до того, яку групу ви обирете). Про тривалість і формат я писала вище.
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    все більш схиляюсь до ЛБШ при УКУ. Вже є перші випускники МВА - http://www.lvbs.com.ua/index.php?pg=snews&n_id=404&lang=ua. Але я бачу, що їх небагато! Zjryanazirka, ви казали, що там вчитесь? скільки чоловік у вашій групі? то ви вже закінчили навчання?
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я зараз в академці на рік, нажаль, з двома лялями не зможу якісно завершити проект. Це ж не універ державний де вчишся ради диплому. В групі нас 8, але я продовжу навчатися з другою групою, мені лишилося ще півроку.
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    то ж треба! Ми з вами поруч сиділи на зустрічі з К. Цайнінгером :) ех, знала б тоді... :)
     
  15. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Ума, а ви також причетні якимось чином до ЛБШ при УКУ?
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    ні, я не маю відношення.
    до речі, збиралась подавати аплікацію на ту групу, де зараз Зоряназірка вчиться, але малий трохи змінив мої плани... тому й не знаю коли наступну буду збиратися подавати
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Може ми колись і разом надумаємо...:girl_in_dreams:
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    :) Ото ж треба
    І я незнала.
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Іриска, Ви таки дивна людина.., шкода, що раніше не побачила даного допису. До сих пір не розумію до чого карма???
    Мати власну думку, не означає і не є тотожним ставити ярлики.
    Думаю Вам буде нелегко, адже вміння вести дискусію є одним з ВЕЛИЧезниХ плюсів ведення бізнесу.... До речі толеранція теж:) - нижче відсутня як така.
    Не думаю, що в цьому була потреба, але скажу чесно - не знаю. Я працювала в одному з великих холдингів у Львові, і коли тут школили будь-де (МБА, тренінги, семінари...) менеджмент, то ціль була не визнаний диплом/сертифікат тощо, а отримання якісного рівня знань.
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2010
  20. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я також так думаю, диплом МВА - то не для "корочки", а для знань!!!