Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Редвумен, 30 Листопад 2009.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Поступила я цього року на факультет післядипломої освіти. Поступила, тому що на роботі вимагають відповідний диплом. А буде диплом, буде і вища посада, і, відповідно, вища заробітна плата
    Якби не робота, то я б не поступала. Я не вірю, що навчать чогось нового та корисного. Я за самоосвіту, а не за папірці!
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    І я вчора подала документи на післядипломну. Але якраз задля того, щоб змінити професію. Бо щось мені теперішня моя діяльність не дуже...
    Розумію, що знання може там і не того рівня, що на стаціонарі, але розраховую на ту ж самоосвіту, а папір згодиться для працевлаштування.
    А ще вчора якраз почула від одного чоловіка слова про те, що ми часто собі думаємо, що наше життя то є якийсь приямий шлях і його просто треба пройти. Але насправді життя - то є подорож, і треба також іноді повертати...
     
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А я цього року поступила на післядипломну, щоб навчитися чогось нового, так би мовити, для власного розвитку. На роботі моя друга освіта нікому не потрібна, з мене вимагається і далі залишатися юристом і виконувати свої обовязки. Але розчарована до сліз бажанням ВУЗу заповнити ліцензований обсяг за будь-яку ціну. Перед вступом на стаціонар нам обіцяли "вечірню форму навчання, пари у позаробочий час (після 18.00), вихідний у середу (для роботи у бібліотеці)". Після підписання контракту і оплати першого семестру ситуація швиденько змінилася, навчання нам зробили з 14.00 години, середа зайнята парами також, та й викладачі умовою допуску до заліку чи іспиту ставлять відвідування всіх практичних занять. Все було б добре, але таку розкіш, як вчитися в робочий час, можуть собі дозволити тільки ті, хто вчиться на бюджеті і ніколи не працював, або працює на пів ставки і його утримують батьки. Тепер навіть не знаю, кидати то навчання вже (хай ті пару тисяч за перший семестр пропадають), щоб потім в своїх 32 не бігати за викладачами як школярка "поставте мені залік", чи ще почекати до сесії. Тих знань, які я хотіла отримати, з таким розкладом занять я і так не отримаю, а просто другий диплом для колекції мені не потрібен. Завдань для самостійної роботи викладачі не дають також (ну, одиниці з них), тому згідна
     
  4. kefalka

    kefalka New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Єва, а довго то так на пари треба ходити?
    я теж хочу на ПДО і вважала, що він передбачає заочне навчання, але для тих хто вже має освіту і мається на увазі менша кількість заліків та предметів, більше скерування на профільні предмети. а тут таке... мені з малою дитиною таке не підходить.:d25: і, якщо можна, шо то за універ? ЛНУ?
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А я теж вирішила здобути ще одну освіту. Розумію, що то буде більше самоосвіта, ну а за інститутом - диплом. Я поступила на заочне, на третій курс, в той заклад де я вже три роки тому здобула вищу освіту, але за іншою спеціальністю.
     
  6. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Отримую післядипломну освіту в Франка - класичне заочне. Тобто перший рік - установча + 2 екзаменаційних сесії по 2 тижні десь. Потім по дві сесії на рік, теж по два тижні. Дають основне, але структуровано і системно - тобто все розраховано виключно на самоопрацювання.
     
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Моя спеціальність передбачає рік стаціонару, пів року практики за місцем роботи.
    Якщо це класичне зачне - то дають все на настановчій, ти собі готуєшся і приходиш на сесію на рівних з усіма умовах, з чистою совістю. А в мене класичний стаціонар, на пари ходить частина групи (люди, які не працюють на даний момент або ніколи не працювали). Решта - працюючі, не можуть відвідувати занять в робочий час. Тому коли прийде сесія, з нас спитають "де гуляли весь семестр?". Частині тих працюючих потрібен папірець про освіту і вони в будь-якому випадку на ті пари б не ходили. А є кілька таких завзятих як я, то ми дуже обурені, як нас надурили з розкладом занять.
     
  8. Santi

    Santi Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я навчаюсь, на ПДО, вже на третьому курсі.
    Мої враження: знання отримати точно можна, все залежить від вас. Більшість викладачів повноцінно відчитують лекції, деякі навіть дууже цікаво. Що я зрозуміла і побачила, що особисто мені ця освіта структурувала і впорядкувала знання. Нехай я не знаю досконало всіх галузей психології, але у мене тепер є чітке уявлення, що і де шукати. Плюсом для мене також є те, що сесії змушують зконцентруватись, зосередитись, зібратись, збільшити ритм і темп навчання. А то в житті стільки відволікаючих речей , що до самоосвіти руки можуть так і не дійти :) Правда і на самоосвіту в міжсесійний період теж потрібно виділяти час. Але це реально, було б лиш бажання.
    Однозначно, що є люди, яким потрібен лише диплом, ну то вони і не ходять на пари. А є певна кілкість людей (і немало на мій подив), яким потрібні ще й знання, ну то вони з тих сесій намагаються брати по максимуму.
     
  9. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    От і в мене така ж ситуація. Маю педагогічну освіту і працюю в цій сфері, але щоб мати можливість зберегти роботу, а в перспективі мати змогу рухатись вище - потрібна інша спеціальність. Цього року не поступала (так склались сімейні обставини), але наступного буду обов'язково. І теж дуже сподіваюсь, що окрім документу, зможу отримати нові знання. Впевнена, що важко буде поєднувати і роботу, і сім'ю, і навчання, але погоджуюсь:
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Моя друга вища - це диплом. Більшої профанації в житті не бачила) Хоча і перший раз вчилася на заочному. Куратор нашої групи (доцент, тепер вже проф) кілька разів засвітився - зірка, зірка ж. Харизма неймовірна, всі його обожнюють, тому на вихідних занять взагалі не було (а це 8 пар), а починаючи з 2 курсу пар не було взагалі) Єдиний плюс - з дипломом ми проблем жодних не мали, як його група) А, ще опишу, як "лекція" проходила, а точніше, театр одного актора: він розповідав в особах історіїї свого життя, партер, себто ми, слухали метра)) Контроль знань раптовий: приходить під шофе, потік свідомості, ніхто нічого не розуміє, "перевіряє", навіть не нахиляючись до листка з бурхливим сміхом і вигуками: "Два! І Вам - два! Всім -два!" Одна студентка (а на другій вищій люди вже далеко не 20-річні), яка не могла зрозуміти ніяк, що вчити її ніхто не збирається, та і взагалі, що пан доцент не сприймає викладання у виші як свою роботу (заробляв в в інших місцях) і гризла граніт науки самотужки, отримала на іспиті таку ж оцінку, як і ті, хто не робив нічого. Після того мала дику істерику.
    Вищезгадане місце навчання - ЛНУ.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    а в мене от саме сьогодні закінчилася моя перша настановча сесія на післядипломній в ЛНУ. Якщо чесно - то для мене це сам позитив. По основному предмету нас гарно "грузять". Всі викладачі на пари нормально на пари приходять і подають матеріал бодай мінімально, та все ж...
    А ще для мене це були суцільно канікули від основної роботи. :girl_claping:За тих 10 днів так гарно відпочила, навіть незнаю як то завтра вийде працювати.
     
  12. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    можете піти вчитися на екстернат: самій можна виначати, коли зручно здати сесію чи залік. Можна вчитися на бакалавра від 2 до 4 років - самі будет бачити, з якою інтенсивністю вчитися хочете.

    Вичитки і пари, на які обов,язкого треба ходити на заочній, - нема на екстернаті.
    + по ціні дешевше від заочної.
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    закінчила ЛНУ і один з напрямів- "польська мова та література". Викладала 1 рік у школі навчаючись на 5 курсі. Це було ще в 2003 році. Після цього працювала не за спеціальністю, начальником відділу кадрів і відповідно постійний брак спілкування на польській дав своє. Багато чого вже забулось, особливо розмовна мова. Як можна "відкопати" знання? Курсів при ЛНУ буде достатньо?
    пи.си. недавно запропонували 2 рази в тиждень давати к-ка уроків в школі, але побоялась братись за то через втрачений вже рівень.
     
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Це Ви дарма... Хороша підготовка до уроку + перегляд фільмів та читання = до проведення уроків Ви готові

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    От і закінчилась моя настановча сесія на факулеті післядипломної освіти. Тривала вона 10 днів. Щодня від 4 до 6 пар. А насправді було проведено аж 4 пари...
    Думала, що стаю в чергу за дипломом і практично нічого нового не навчусь. Так і є
    Скоро екзаменаційна сесія. Побачимо як вона буде проходити
     
  15. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Дівчата, хто вчився/вчиться в інституті післядипломної освіти ЛНУ (спеціальність - англійська мова та література)?
    Як там зі вступом і навчанням? Цікавить складність вступу і результативність навчання...
     
  16. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Поділіться відгуками про український інститут позитивної психотерапії. Може, хтось там навчався або від знайомих чув як там і що до чого?
    Я от надумала третю освіту здобувати, розглядаю різні варіанти...
     
  17. yuzia

    yuzia New Member

    В який вуз краще подавати документи на другу вищу освіту - психологію?
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Я планую в УКУ.
    Колись як руки дійдуть.
    Подобаються мені там вчителі.
    Попитайте собі і за універ. Там сильна кафедра психології.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я цікавилася цього року саме за психологію там. То мені відповіли, що наразі є тільки стаціонар.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Там ще була така програма "Психологія для життя ", але вона чисто для себе або на перспективу для навчання , то вона в вечірній час була 2 рази на тиждень .