післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем MAXAMAK, 23 Березень 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

     
  2. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання



     
  4. Just me

    Just me Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Ні, Юлю, то не хоббі, то лікування душі більше ніж тіла. СПА означає "лікування водою".


    Марусю, Ви, як я зрозуміла (а ні, то поправте) вживали інтенсивних заходів для подолання проблеми. Не очікували, що все "розсмокчеться". Повторюся, в таких випадках треба бити у всі дзвони. ВСІ. От просто все кинути і рятувати себе.
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    власне. тим більше що усвідомлення проблеми вже є. але то ж легше піти до фіг знати якого спеціаліста, а потім розказувати що: мене хотіли на Кулпар закрити, яка я нещасна(((( ну чому не поцікавитись нормальними спеціалістами???
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Чекала. І довго чекала. І сьогодні нераз сподіваюсь, що воно якось так станеться...
    Але принаймі з того стану, коли я постійно плакала і думала чи себе порішити вже вилізла :) А кидалась я у всі сторони... і била у ВСІ дзвони.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    я не писала, що я нещасна. А Ви знаєте, що таке - на Кульпар по швидкій? Ви знаєте, що таке гамівна сорочка? Мені часто кажуть, що я пишу те, чого не знаю. То і Ви, будь ласка, не пишіть.

    психолог порадив мені описати момент загострення депресії у компанії, чим більшій - тим кращій. От я і подумала, що краще написати тут.
    Помилилась, вибачте.
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Ні, Юлю, Ви НЕ помилились. В кожній компанії є люди з різними точками зору (підтримуючі, конформісти, критикани, епатажні), психолог це знав і точно на це розраховував (брат психолог, я знаю :) )

    Так, я ж писала, краще прийти самій, бо як заберуть - то це значно, значно гірше. Теж знаю, бачила обидва випадки на власні очі.
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Юлю, але ж ви писали, що Данков стверджував, що дитина вперлася головою в рубець. То дитина мала впиратися в нього "до побєди", аби тільки не КР, пробачте за цинічність?
    Стоп.
    Юлю, ви справді знаєте, що це?
    А причина - та, про яку ви пишете?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Я довго оминала цю тему, хоча перечитувала, але таки напишу. Якісь такі протиріччя виникають. Ви виставляєте фото, де ви гарна молода дівчина, яка ще й займається своєю фігурою і дуже вдало. Худенька, підтянута, а тут так ніби інша людина пише.. Чи ви так стараєтеся показати, що все у вас добре? Чоловік ваш знає про ваші проблеми? Підтримує якось? В таких випадках не треба грати якусь роль, старатися, щось приховувати, аби не грузити когось. Ні, чоловік ваша сім'я, ваша опора і друга половинка, яка мусить вас підтримувати, разом з вами думати, що зробити, аби було краще. Можливо більше звільняти вас від дітей, щоб ви мали час на себе, можливо, більше вам треба часу разом проводити, просто вдвох. Я чесно трохи вражена, бо ви тут пишете про себе, що і фігура не така як раніше , і все нетак, але фігура у вас така, що і не завжди в неродившої ще така буде.. А про слух абсолютний то взагалі смішно, він або є, або нема, його втратити неможливо, то вже повірте мені, я то знаю точно. Не придумуйте собі болячок. ПРосто той же слух треба розвивати якось. Слухайте музику, класичну, вона лікує людей, то вже давно доказано. Підіть десь в хор може церковний поспівайте, займіть себе чимось. І не треба казати, що нема часу, бо діти. А є ще родина і перш за все чоловік, який має допомогти.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Якщо комусь хочеться бути ображеним, він собі знайде привід. Не треба інших звинувачувати.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Вiтторiя, чоловiки погано переносять жiночий депрес..треба ше вмiти подати iм то до зрозумiння, змучилась, cумна, без настрою... але депрес... не кожен знаэ шо то. як казав чол знайомоi :депресiя то хвороба багатих яким нема чого робити...
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    не розумію, а нащо ще придумувати як подавати? І що значить погано переносить? Нє, я певно таки чогось не розумію, але я не така, я не буду себе в чомусь стримувати, приглушувати, аби лиш не нагрузити і не відлякати свого чоловіка.. Він -то моя друга половинка і йому ітак буде погано, якщо мені погано. Така моя думка.

    ---------- Додано в 00:09 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

    а то не обов'язково треба кидатися термінологією. То не про те мова. Але чоловік мусить бути в курсі, через що його дружина проходить. Бо інакше не буде в сім'і ні злагоди, ні щастя, нічого...
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    добре якщо так i розумiэ... а як то триваэ рiк i бiльше... i в тому станi не цiкавий нiхто...а чол каже звернись на кульпу... от вам реальний приклад з життя i жiнцi таки довелось звернутись.
    друзi помагали прочищаючи мiзки, психотерапевт пiдтвердив нормальнiсть....
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    теж не зовсім є гарно. А якщо я ( допустим) не хочу, щоб мому чоловіку було погано, як і мені?
    Щоб він страшенно гризся, і пройшов ті самі кола МОГО психічно- гормонального розладу?
    Не значить , що потрібно пережувати все самій. але і нагружати попри міру, то досить егоїстично.
    Люди он без рук-ніг і всяко стараються нормально жити.
    Якщо не маєш сили справитись сама, і плач на плечі не допомагає, то треба йти і вирішувати до спеціаліста, а не ускладнювати життя ще й всім навколо.
    Коли мій чоловік дико кашляє, і від цього не спимо я і діти, то я ж не кашляю разом з ним, чи плачу поряд, а роблю якийсь чай, натираю груди, якщо не допомагає- кажу , чоловіче, досить нити, бо треба лікуватись.
    Люди, яким її вдягають теж не розкажуть про це. Бо в такі моменти вони не сприймають реальність. І розказати про неї потім не зможуть, принаймні адекватно, а тим більше не в силах описувати свої переживання на форумі.
    Тобто ми , хоч якось, можемо ОЦІНЮВАТИ ситуацію, а реально хворі- ні. Що про вас не скажеш. Ви й не були хворі. Це видно з ваших дописів. Не тільки в цій темі. Людина , в якої депресія- не може , фізично не може робити таких дій.
    Так що, бажаю успіху в наверненні гормонального статусу і позитивному сприйнятті навколишнього світу, з усіма його негараздами.
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2012
  16. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Ой, зайшла я і цю темку і якось менф моторошно стало. Такий стан нікому не побажаєш. Це добре, що ви, Цьомцьомка, ходите до психолога. Бо є такі речі, які не вирішаться самотужки і копняками типу "збирай соплі докупи". Особсто я хочу порадити поитати книжечку хоч одну Норбекова. Мені дуже допомогла свого часу і ара допомагає. Якщо читати лінь чи ще щось, то ось основна думка: зранку встали, синку випрямили і посміхнулись американською усмішкою. Байдуже як на дущі, байдуже, що привду радіти нема. Головне посміхатись. Поки щоки не заболять і намагатись а робити це постійно, як тільки згадаєте, що посмішка зникла. Я цей метод перевірила. А взагалі раджу почитати його книжку, там краще розписано. Ну і психолог
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    н
    , я не мала на увазі, що як мені зле , то зроблю так, аби і йому було зле. Просто відносини в сім'ї впринципі такі і є, чи то мають бути, що люди одне одного відчувають і логічно, що коли когось одного щось мучить, то другий то точно буде відчувати, навіть підсвідомо.

    ---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:29 ----------

    Наталя, ну ви самі написали те,що я і мала на увазі :) Про підтримку, про допомогу. Він ж не дуситься, не тікає десь, аби вам не заважав кашель. А ви ж не ігноруєте того, вам ж не всерівно, що чоловіку зле. Ви спинку натираєте, чайок несете. Ось такі мають бути відносини. Взаємопідтримка у будь-якій життєвій ситуації.
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    то так... але чи зможе зрозумiти той стан.. коли то триваэ довго, а нерозумiння провокуэ скандали в рiзних сферах життя...
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    )))
    Та на якомусь етапі мені вже буде зле, від того, що йому зле!))
    І я його спровокую до дій, бо носити чайки коли потрібна смола, то знаєте...))))
    Чоловіки не будуть так діяти.
    Та й зрештою, яка різниця - чоловіки, жінки. Просто є люди, які абстрагуються від того, змучуються від переживань, і стараються знайти вихід для себе , а не для партнера.
    Недарма ж сказано : спасіння потопаючих справа рук самих потопаючих. Це якщо вони ще не в гамівних сорочечках ;).
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    не знаю, як на мене, то тоді в тій сім'ї нема чогось справжнього, глибокого, не знаю, як це пояснити. Може просто нема порозуміння? Я бачила один випадок. Молода жінка, народила двійнят і як то кажуть ітого в неї четверо дітей. Я ще тоді так подумала-нічого собі, ще та дитина мала, а тут ще двоє. Пройшов рік, чи два і я дізнаюся, що її повезли на Кульпарків. Історія довго, дивна, розповідати не буду. Але я одразу спитаоа-а де був чоловік? Невже не зауважив якихось змін в дружини? Ну дивно то для мене, то значить не сім'я то, а просто люди, котрі живуть разом. За якийсь час чоловік там такі коники почав викидати, що всі вже зрозуміли, що то він щось крутить. Вони так і далі здається разом , але вона постійно на таблеках сильних, щоб не провокували приступи. А колись була нормальна жінка.. При чому вона ще досить молода.