післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем MAXAMAK, 23 Березень 2010.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    А Ви поплачте і пробачте собі. Ми всі неідеальні, і кожна з нас часом робить якісь неправильні речі. Народження це важливо, але це лише початок. І далі Ви ще можете дати дуууже багато своєму синочку :)
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    в перший день після народження донечки мій чоловік взяв відпустку і цілий місяць був разом з нами. зараз згадую той місяць з такою приємністю. це був справжній відпочинок для нашої поповненої сім"ї. донечка була суперспокійна. після пологів багато спала, гарно гамала і ніколи не плакала. по сьогоднішній день в нас не було жодної недоспаної нічки, ніяких проблем з животиком, чи ще чогось подібного. я не вірила нашому щастю ,бо готувалась до того, що розказували всі знайомі - плачі, нерви, неспання і т.д. родичі теж нам не набридали, бо живуть далеко, приїхали тільки на знайомство з подарунками та й по всьому. і ніхто нам не вірив, що так буває ,що таке спокійне і чемне маля.
    звичайно, зараз доця пізнає світ, стала набагато активніша, хоче уваги багато до себе, стало трохи важче засинати вдень, але для мене то нормальний розвиток подій.
    але ж ми про депресію... так от, не знаю, чи то затяжна зима мене гнітить, чи бракує спілкування, бо я не звикла отак багато часу вдома одна, ну коротше, останнім часом я ніяка. я не можу дочекатись вже весни, мені здається, що як тільки потепліє на вулиці ,то мені зразу стане легше. я страшно не люблю купу одягу на себе одягати, то кожна прогулянка зараз для мене - то випробування, а ще поки дитину одягнеш, та й на вулиці не погуляєш довго...
    хочу весни! хочу нову зачіску! хочу якоїсь нової фарби в своєму останнім часом дуже однотонному житті!
     
  3. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Чисто якби про себе прочитала :)
    Я теж дуууже чекаю весни!
     
  4. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    І я вважаю,що післяпологова депресія є.В мене вона теж була:girl_flag_of_truce:Хоча роботи було ціла купа-бо троє дітей,але хандрити все одно час був
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    прочитала перші сторінки... і зрозуміла, що мій попередній допис тут взагалі не в тему. нема в мене ніякої депресії, тим більше, що моя хандра і нудьга зовсім не пов"язані з дитиною.
    думаю, що теж потрапила під вплив стереотипу про сучасну супермаму, яка і дитині всю себе віддає, і виглядає прекрасною дівою відразу після пологового, і для чоловіка має час і бажання, і на свої інтереси... а я просто розумію ,що мені до всього лінь і нічого не хочеться :girl_in_dreams:.
    але нічого, з весною все прийде :girl_cool:
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    депресія має тенденцію проявлятись пізніше а не зразу після пологів. Та не думаю що у вас власне вона... просто дійсно хочеться весни )
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    післяродова деперсія- це медичний термін, який має чітку симптоматику. Зачасту , від істинної післяпогової деперсії без лікарської допомоги не справитися. Все інше- це післяпологова хандра. Ось, для прикладу, як пропонується розрізняти симптоматику- якщо на протязі двох тижнів є принаймні 5 з перелічених ознак ( дві перших обов язково супроводжують будь-які три інші), це свідчить про можливу післяпогову депресію:
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    в мене була подібна ситуація як в cjomcjomka.ще в пологовому мене накрило. але на щастя мої соплі побачила лікарка, яка приймала пологи. сіла біля мене, поговорили ми з нею і я багато чого зрозуміла. те, що було КР це не моя вина. і що малий хникає не тому що я найгірша мама на світі.
    а ще пам*ятаю як в перший тиждень після повернення з ПБ чекала вихідних, мені здаваллось що тоді я ТАК відпочину...а в неділю зранку зрозуміла що найближчі вихідні в мене будуть років через 16)))
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    і в перший раз і зараз - майже повний набір. Але зараз боротьба відбувається ефективніше
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    мене реально "накрило" одразу після виписки з пологового. І відпустило аж через 6 міс. Я думала, що сама вже не справлюся...
     
  11. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    все це я і пережила,:girl_sad: але зараз настроюю себе на позитив, придивляюсь на речі для себе, придумала невеличку зміну іміджу після пологів і бачу себе веселою і щасливою :girl_in_love: сподіваюсь так воно і буде :girl_in_dreams: тим більше в мене тепер є помічник, який, я впевнена, буде допомагати мамі :girl_yes:
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    дівчата, хто працював над подоланням депресії з психологом (І КОМУ ДОПОМОГЛО),напишіть в приват, будь ласка
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    сьогодні чоловік огорошив мене.....сказав, що з того часу як я повернулась з ПБ ( а ще й тижня немає) я йому "доброго слова" не сказала ( типу зайчик, котик ), нема задушевних розмов як колись.....у мене малятко наразі майже весь час висить на грудях....як мені порозумітись з чоловіком....
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    ой, ви не ображайтесь, але то якийсь дитячий садок, чесне слово... завжди мене дивували такі розповіді, про ревність чоловіка до новонародженої дитини. і, зрештою, грудна дитина нічим не заважає називати чоловіка зайчиком/котиком :) ,раз він так хоче то чути, то ж не важко сказати...
    залучайте його до догляду за малятком по повній, звичайно, цицю дитині татко не дасть, але міняти підгузники, купати, носити може успішно! а ще в домашніх справах теж може допомагати.
     
  15. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Думаю з часом все стане на свої місця. Перший місяць дуже складний для мами фізично і морально, а потім ви з малюком притретесь один до одного, виробиться певний ритм дня, ви почнете розуміти чого і в який момент малюк хоче, краще і швидше даватимете собі раду. Тоді і на чоловіка часу більше буде.
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Чоловік прекрасно поєднується з дитиною.
    Але може йому пояснити, що дитина потребує мами, а мама потребує час на адаптацію в новій ролі, і їй дуже важлива підтримка чоловіка. І чоловік всеодно дуже-дуже важливий для жінки, навіть якщо вона
    Все налагодиться, не переживайте.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    так!
    ну але необхідно памятати про відмінності чоловічого мислення.
    мій шок після Дмитрика чоловік розумів. співпереживав. допоміг.
    після Сергійчика тяжче в 100 разів. розраховувала на підтримку (моральну). коли одного разу почула : "ну хто б міг подумати,що з тобою такі будуть дибільні проблеми? на вигляд - нормальна...", думала - все, не буде більше в цій сім'ї довіри. таке він ляпнув після того, як у мене почались галюцинації . потім подумала, що у нього теж купа проблем, пробачила. дійшли порозуміння. про депресію більше йому не розповідаю.
    але в суботу він мені купив посудомийку, щоб я більше не мила посуд вручну. чоловічий спосіб вирішення проблеми :)
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    а як ви взагалі, вже легше?
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    складно пояснити...
    живу...
    з психологом не працювала
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання

    Про відмінності між чоловіками і жінками вже стільки писано-переписано.....
    Пояснити не для того, щоб отримати емоційну підтримку. А для того, щоб він розумів, чому для нього все змінилось і чому змінилась поведінка жінки.
    Добре, коли чоловік може і зрозуміти, і підтримати словом. Але більшість чоловіків з дитинства навчені ховати свої почуття і часом вже й самі погано пам*ятають де в них співчуття. Тому добре, коли
    :)