Питання, відповіді, пояснення...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kitka, 16 Квітень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Ось тут є молитви.
    molytva.at.ua, velikden.ks.ua, mojamolytva.blogspot.ca.
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Маю питання - що робити коли помирає людина? Розумію що покликати священника для сповіді і єлеопомазання, а далі що?
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Молитися за легку смерть і спасіння душі...
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Олю, мій чоловік працює саме з тими, хто помирає, та їхніми родинами, то каже, що дуже часто людині потрібна просто присутність, щоби спільно з нею помолилися, потримали за руку, просто потримали, в тиші.

    А єлеопомазання - це для всіх хворих, не тільки тих, хто вмирає. Ми як тільки хворіємо тяжко, зразу кличемо священика на єлеопомазання.
     
  5. Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Щиро прошу Вашої поради!
    Як можна допомогти людині, яка після пережитого стресу (розлучення) стала замкнутою, шукає розради в алкоголі?... Розумію, що потрібно молитися, але хотілося б щось конкретне почути...
    Допоможіть, хто небайдужий!!!
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Витягати її на світло денне побільше. На люди, може, ні, а от на прогулянки й розмови однозначно треба.
    І можливо, варто до спеціяліста буде направити, якщо підтримка не допоможе.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Я б навпаки на люди витягувала. Не на забави різні, це точно. А я б пішла з такою людиною на засідання групи алкоголіків. Ця особа просто думає, що її ніхто не розуміє і вона залишилась на одинці із своєю проблемою. Ця проблема для неї - втрата рідної людини.
     
  8. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Підкажіть, якщо сниться мертвий родич, це до чогось поганого (після смерті ще не пройшло 40 днів), бо я щось переживаю, такий сон не хороший і цілий день мене думки про нього не покидають... то якийсь дивний сон був, що я стою в коридорі і зі мною ще люди і родичі, а в кухні в батьків на столі лежить дідо і біля нього мої батьки та родичі, всі з ним прощаються. А потім, що дідо сідає, злазить зі столу, присідає і нічого не говорить а тільки на всіх дивиться, ніби не розуміє нічого, а далі я не пам"ятаю. І мені чогось від того сну аж мурашки по шкірі йдуть, ще й чоловік каже, що то погано бо ще 40 днів не минуло.
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Ну а якби минуло, то би було краще?
    То не є ні добре, ні погано - спиться та й сниться. Емоції, думки, відчуття свіжі ще, от підсвідомість Вам вночі і видає такі сни. Не переживайте, він нічого не означає, не віщує. Моліться за упокій душі і будьте спокійні.
     
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Мені як хтось з померлих сниться, то я собі думаю, що та людина потребує моєї молитви.

    ---------- Додано в 00:44 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

    А чи та людина хоче, щоб їй допомагали? В цьому випадку точно хіба молитися...

    Якщо ж людина більш відкрита, то може її розрадити якась духовна розмова зі священиком, чи монахом. Вони часто мають великий досвід виходу з кризових
    ситуацій...
    Просто побувати у святому намоленому місці під виглядом прогулянки
    Можна їй запропонувати якусь мету (переключитися на поміч комусь)
    Можливо,якщо ви знаєте, якусь річ ,яка емоційно важлива для тієї людини, то можна її на це переключити (захоплення, спорт, праця) Знаю, що поради здаються нереальними, але треба знати особливості темпераменту і виховання + постійна молитва за цю людину.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Я мала на увазі саме забави. Будь-яке скупчення людей може бути ще більш депресивним. Особливо, якщо хтось є інтравертом.
    Ось інформація про них в Івано-Франківську. Може, й справді вдасться завести туди.
     
  12. Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Щиро дякую Вам, Лілю, Маруся, tiramiska, що відгукнулися! На даний час це все не дуже підходить... Я мала на увазі саме молитву! Які саме молитви допоможуть в цій ситуації?
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Чи можна приймати причастя без сповіді?

    Була у Варшаві у церкві, і священник почав причащати і усі пішли, а я стою як дурна, підійшла одна жіночка і каже іди до причастя, я відповіла що не сповідалась, а вона мені, ну а що?
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Поляки із тим конкретно перегинають палицю. Причащатися можна, якщо від моменту Сповіді не поповнив жодного важкого гріха. Причащання із невисповіданим гріхом - ще один дуже великий гріх, святотатство називається. У них до Причастя ідуть усі, кому не лінь. Майже вся церква. На обряді Хрещення, похорону, першого Причастя дітей іде до Причастя вся родина. Цим дуууже часто зловживають. Пригадую, був скандал, коли на похороні Президента Качинського і його дружини до Причастя пішли політики, котрі виступають за покриття державою видатків на штучне запліднення. Одне вам скажу - за стадом іти не треба, в кожного своя душа.
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    та я просто вже не вперше з таким стикалась, і навіть у нас у Львові. Але коли мене вже зачепили, то вже цікаво стало...А то вчили завжди одне...
    Ще мене бабця вчила що перед причастям не варто їсти. Я також сумніваюсь що в 11 год всі там голодні стояли...
     
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Дівчатка підкажіть будь-ласка, в Каті в зошиті з християнської етики є таке питання: Чи вважаєш ти гріхом вбивство ворога на війні? Я просто не знаю як відповісти, ясно, що вбивство то є гріх, але що вони мали на увазі я просто не розумію...Як дитина в 3-му класі має дати відповідь
     
  17. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Колись правила були дуже жорсткі. Зараз слід утримуватися від їжі 2 години перед Причастям, дехто каже навіть годину. По можливості, звичайно, можна і зовсім натще, але вже не обов"язково.

    Детальніше ось тут.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Будь-яка молитва допоможе. Не має значення якими словами ви говорите з Богом, головне, що ви до нього звертаєтесь і просите аби він заопікувався тою людиною. І, не бігти по переду поїзда. Моліться і дайте тому час. Після розлучення люди довго відходять, хіба би жили в запереченні реальності.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Без Сповіді можна. Хтось сповідається щомісяця, хтось - раз на кілька місяців. Головне - це ваша совість у тому. Чи відчуваєте, що можете приступати до Причастя.
    Ось із сайту УГКЦ:
    Не тільки поляки. У Пн. Америці взагалі з поняттям гріха сутужно. Деякі священики жартують, що тут гріха немає. Люди сповідаються раз на рік або ніколи, а до Причастя йдуть, бо всі йдуть. Це досить серйозна проблема.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Як на мене то трошки закруто на дитину в 3-му класі, але погоджуюсь з Just me.