Питання, відповіді, пояснення...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kitka, 16 Квітень 2009.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Посвячену вербу, знаю що спалюють, тільки так. Бо викидати не можна, це точно!
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Я посвячену лозу тримаю вдома вже який рік. Вона стоїть як декорація :) Але, якщо воно вам перешкаджає, то краще взяти кудись на двір і спалити. Якщо розбили скляночку, то треба то викинути, не будете ж тримати його вдома. А якщо в вас нема можливості висипати ту сіль десь під кущ, то треба все викинути. Я якось мала багато тої посвяченої солі і не знала, що з нею робити, то сипнула весь келішок в борщ. Супер! Борщ з’їли, а моє сумління чисте.:girl_wink:
     
  3. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Та власне розбила склянку з сіллю, їсти її не будемо, бо там може бути скло. Хіба дійсно під кущик висипати і все.
    А гілочки верби також поки як декорація, але інколи думаю, що треба десь діти.
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    а я викинула церковний календар, бо спалити немала як. не можна так робити?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Та чого не можна? Можна.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    посто там фотообрази були надруковані.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Я зрозуміла. Але то не є посвячена річ. Не завжди є можливість спалити, та й ви то зробили не зі злості. Чи вас совість гризе?
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    грииизе. не зі злості, я в принципі зі злості чи на зло як правило не роблю чогось, а тим паче календарі і злість) ... просто закінчився рік, дещо собі вирізала а решта викинула.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Ну то вже. Викинули, то й викинули. На календарях не пише, що викидати не можна, то вже люди з побожності придумали. Я минулорічний теж викинула, бо палити нема де.
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    А моя котяка любить гризти посвячене зілля. Отак заскакує на шафу і обгризає, аж то все "літає" навколо неї, і навіть на підлогу сиплеться. Один "букетик" вже обгризла. І я собі так подумала, може, то не можна було до такого допускати?..:girl_blush2: Заховати десь...:girl_blush2:

    Чула, що як сіль розсипеться, треба собі трошки тої солі через ліве плече пересипати, аби сварок не було. Але то вже забобони)
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Ой, вмираю. Ото люди придумають. :rofl:
    Я вже колись пояснювала, що сіль дорога була, в Крим по неї їздили, відповідно й були сварки за розсипану сіль. Зараз її легко купити, так що сваритися за розсипану сіль нема потреби. Ну, хіба кому в очі сипнуть, то так. :girl_crazy:
     
  12. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    а я мені колись казали - цукром посипати треба, щоб не сваритись:girl_haha::girl_haha:
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Сашко навчився свистіти. І то так досить голосно. бачу що йому подобається то діло. Але на його свист я просто на автоматі кажу: не свисти в хаті. А тепер задумалась... Чому на можна свистіти в хаті? Мамина сестра завжди казала що в хаті не можна свистіти, бо тут образи висять. Я щось не бачу зв*язку. Поясніть будь ласка) Може я даремно дитину тероризую))
     
  14. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    А мені казали, що неможна свистіти в хаті, бо грошей не буде :girl_cool:
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Колись запитувала про це священика. Звязку нема. У нас казали "Хто у хаті свистить, той із чортом дружить", але отець відповів, що просто свистіти некультурно, тому люди і придумувати різні приказки, щоб запобігти звичці свистіти.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    може, моє питання не на часі, але от Введення у храм Пресвятої Богородиці.
    якось була на вечері в родичів, і там було доста баптистів і свідків єгови. так от вони з того, що назавтра має бути якраз це свято дуже "возмущалися", бо ні торгувати не можна (маленьке містечко - на релігійні свята базари закривають), ані щось робити, а при кінці взагалі гарно пореготали зі "свята, видуманого з голови, бо ніде не пише в СП про таке". що казати і як взагалі себе поводити при такій розмові?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Що не думали, що християни мають себе саме так поводити.
    Вони часто закидають різні речі традиційним християнам, але саме ті, хто не має внутрішньої покори й миру, поводяться так само, як ті, кому закидають, що вони не християни.
    У Церкві є ще традиція окрім Біблії, тому й багатші ми, та й вільніші також. Тому просто не переймайтеся обмеженими людьми. Хай собі сміються. То їхній гріх.
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    от маю таке може дивне питання:)
    наскільки нормально звертатися водночас до декількох святих, прохати в них заступництва і помочі, читати девятниці і тд.
    ну водночас то не обовязково в один день, але з тими ж проханнями, в той же період...
    чи довірення святому чи звернення до нього передбачає екслюзивність?
    просто коли ти просиш допомоги в одного святого, а потім ще в другого, то виглядає якось типу що не довіряєш одному і хочеш заручитися підтримкою ще іншого, декількох?
    чи то все дурниці, і щирість в молитвах і проханнях вище того всього???
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Так точно. Між святими нема конкуренції.
    Ексклюзивність важлива, якщо молишся до когось, кого мають чи можуть оголосити святим або блаженним.
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    є молитва
    "всі небесні сили, ангели і архангели, та всі святі, моліть Бога за нас грішних" ...узагальнюча така, але трохи відповідає на ваше запитання.