Питання, відповіді, пояснення...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kitka, 16 Квітень 2009.

  1. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Почула я недавно, що Церква проти гомеопатичних ліків. Чесно кажучи, ніколи раніше цього не знала... Це правда? І якщо так, то чому саме?? Дякую.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Офіційної заборони нема. Як і нема одного погляду на це. Тут гарно написано, що кожен священик на особистому рівні вирішує, як на неї реагувати.
    Радикально проти є хіба відщепленці та секти, типу підгорецьких отців.
     
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Почула вчора думку, що дівчинці слід обов"язково піти до Першого Причастя ще до того, як у неї почнеться перша менструація. Мали на увазі конкретно мою Яну. Але ж їй лише 9 років, які менструації в такому віці!... Цікаво, то правда чи забобони?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    А вона зараз не ходить до Причастя?
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Ви маєте на увазі просто під час служби Божої?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Так.
    Якщо вона вже ходить до Причастя, то яка різниця, чи Перша Сповідь (і врочисте Причастя, а не перше) буде до чи після місячних?
    Запитайте в тих, хто вам розказує такі забобони. І так, то забобони. Таких правил нема. Чого люди взагалі до тих місячних чіпаються?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Я так і думала)
    Дякую)
     
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Маю таке питаннячко. Я хотіла б створити собі таку своєрідну дошку візуалізації. Це сприймаю як плани на майбутнє в цікавій формі, як іграшку, до якої я б часу від часу заглядалаі згадувала і думала як цього досягти. Але я незнаю як до цього ставиться церква. Я ходжу до церкви, молюся і вірю в Божу допомогу. Які ваші думки?
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Тут десь була ціла тема про таку дошку...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Тут нема довіри до Бога, є радше власне "я" і "хочу".
    Якщо довіряєте Богові, така дошка не потрібна. Якщо щось вам потрвбне, а не просто "хочу", то так Йому й скажіть, що вам здається, що це потрібне, а Він нехай дасть чи допоможе отримати, якщо то дійсно вам потрібно.
    Якщо це забавка і в це не вірите, то нащо робити? А якщо вірите, то тут вже небезпека й криється.

    І питання треба не ставити щодо того, як ставиться Церква, а йти до священика, бо наразі то більше на рівні кожного окремого священика відповідається, аніж на глобальному рівні.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Молитва до всіх святих.
    Святі славні Апостоли, Пророки й Мученики та всі Святі, моліть Бога за нас грішних.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    ну от в мене є віртуальна дошка, де кидаю гарні картинки для натхнення, чи просто настрій підняти. Є і практичні картинки - ідеї для ремонту, всяке таке. Я думаю, що в більшості хто робить такі "дошки" вони для того і є, просто тепер стало модно під це якусь ідеологічну базу підводити :), от і виникають питання щодо сумісності "ідеології" з довірою до Бога.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    От у ній і проблема. Я теж маю різні картинки для натхнення (правда, творчого), але в то не вкладаю ніц такого, що би суперечило моїй вірі. То так можна вупше перестати читати журнали моди, декору тощо, якщо в крайнощі впадати. )) Якщо ніякої ідеології й не перевіряю, а що саме збулося з моєї "візуалізації", то й проблеми нема.
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    моя коліжанка таку дошку має. я питала для чого їй то. сказала що це такий собі стимул не розслаблятись у досягненні поставленої мети. там є малюнки гарного авто, будинку, відпочинок, кар*єрний ріст. я сприймаю цю дошку як таке собі нагадування про наші мрії та прагнення. воно нас стимулює йти далі і працювати над собою. саме працювати, а не втупитись в ті малюнки і повторювати: хочу хочу хочу!!!
     
  15. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    мабуть, це так на людей вплинув той фільм "секрет". здається, то після нього й пішла мода на дошки візуалізації. =)) я його тричі дивилася. і найкумедніше, що після третього перегляду помітила, що там прямим текстом кажуть, що візуалізація не подіє, якщо не підняти зад з дивану і не піти саме в те місце, куди треба для здійснення мрії, не звернути увагу на те, що тобі конкретно треба. а потім пересилити себе і зробити самому перший крок до здійснення своїх бажань. тобто добряче так попрацювати самому, переборюючи свої погані звички і лінь. х))) а чому в фільмі так багато говорять про "магію"? тому що це фільм.
    дошка візуалізації - дуже хороша ідея. те ж саме, що й список справ, тільки красивіший і не треба до нього щоразу підходити, щоб прочитати, що там далі по плану.
     
  16. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    я не маю дошки візуалізації. Але намагаюся в своєму житті на все виділяти час, планувати (інколи письмово). Як на мене, то така дошка нічого поганого не несе, якщо не надавати їй містичного змісту: "От я наклею картинку і завтра мені впаде з неба Тойота"...:girl_smile:


    Згідна на всі 100. Нічого "само" не буває. Коли мені було років 14 на мене дуже вплинула передмова до книжки "Поющие в терновнике". Цитувати не буду - хто захоче прочитає тут. Останнє речення може трохи перебільшене - але, загалом, відповідає сьогоднішній реальності. На жаль. :girl_sad:
     
  17. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Чи правда,що за померлих потрібно молитися тільки вранці? Якщо так,то чому?
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Чи може наркоман бути алкоголіком?
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Спокійно... а ще він може мати сильну залежність від їжі. Тільки поки алкоголь на першому місці їжа так не впливає. Коли відходить алкоголь і наркотики, приходить інша залежність - від їжі. Звичайно, що залежність від їжі не у всіх розвивається. Але наркотики і алкоголь ходять в парі. Знаю не одну людину яка була залежна від цих двох субстанцій або одночасно або почергово. Тепер вони вилікувались. Вони частина моєї нової родини.

    ---------- Додано в 01:29 ---------- Попередній допис був написаний в 01:27 ----------

    Я такого не знаю. В нас Сорокоусти в церкві в п’ятницю ввечері. Думаю, що це просто забобони.
     
  20. radyslava

    radyslava New Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Недавно почула, що можна прийняти причастя ЗА когось, тобто пожертвувати своїм причастям за ту людину, яка в цей момент не може його прийняти... чи справді є таке? (оскільки чую про це вперше)
    і, якщо так, то у яких випадках можна прийняти причастя замість іншої людини?