Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Мрію поїздити машиною Європою, так набагато цікавіше. Зараз зокрема би хотіла відвідати Рим та Венецію.
    Минулого тижня готувала своїм туристам інформацію про Париж, аж сама захотіла його побачити. Особливо Версаль.А також не проит відвідати замки Франції
    Осінью була два тижні в Австрії, обїздили її від Відня до Тірольської Землі.Закохалась в Відень.
     
  2. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дівчата, можливо хтось був у Голандії в Амстердамі, збираюсь весною туди, також дуже хочу в парк Кейкенхоф на цвітіння тюльпанів потрапити. Якщо хтось був дуже цікавить враження.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    від парку квітів-просто суперові враження/ Я вже в цій темі писала, ось мій допис. Таке розмаїття кольорів. а аромат там який стоїть.. То не передасиш словами, треба бачити. В Амстердамі також варто побувати. Таке вільне місто, більше ніде не бачила подібного. Мені ще дуже в Голандії подобається Утрехт. Ну і ще місто вітряків, це здається також десь не дуже далеко від Амстердаму, про це теж я писала тут, ось

    ---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:08 ----------

    Ось ще мої фото з парку
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Думаю описувати враження не варто.:)
     
  4. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Які гарні фотографії!!! У які дати Ви були, дуже хотілося б попасти на сам пік цвітіння. Бачу що Ви їздили самі, без послугів туристичної фірми, я також дуже б так хотіла, то моя мрія, але щось страшно, напевно все таки поїду з якоюсь групою.
     
  5. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А хто може порадити, чи в курсі, в кого якісніші послуги і адекватніші ціни з турфірм у Львові для подорожі Європою, зокрема, цікавить Австрія?
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Хто був останнім часом в Угорщині, зокрема в Будапешті? Хотіли би поїхати з дітьми на осінні канікули. Підкажіть хороші місця для відпочинку там і порекомендуйте готель, бо знаю тільки термокупальні в центрі Будапешту:girl_tender: І чи вартує там йти на закупи, так як в Польщі?
     
  7. Medlina

    Medlina New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    НАправду, якщо ви маєте шенгенську візу, то подорожувати Європою легко і набагато дешевше аніж через послуги турфірм. Я наразі живу в Голандії і шкодую, що раніше не почала подорожувати самостійно...
     
  8. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Зараз найбільша проблема в тому, що якщо ви маєте польську шенген, всі країни Європи її не визнають, наприклад через Німеччину ви не поїдете, міліція наверне назад, в кращому випадку, дуже обідно... А відкрити, наприклад, німецьку шенген, це на грані фантастики, як на мене.
     
  9. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    пишу на правах реклами, що якщо б хтось з дівчат був в Італії в районі міст Болонья або Верона, то ви мені пишіть, вийдемо разом на каву! :girl_cool::girl_in_dreams:
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    В Будапешті є гарний замок, 2 зоопарки - один в центрі і ще один здається трохи з містом (мені більше сподобався) з тваринами карпатського регіону. Звичайно центр гарний, площа Королів і т.п.
    Готель порадити не можу, бо зупинялися у друзів.

    На закупи спеціяльно їду в Будапешт. Якщо і не дуже дешевше, проте якісніше, дітей, та і себе одягаю в Декатлоні. А в Теско всюди цині однакові. Ну і Ікеа, там можна годинами гуляти :)
     
  11. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    моя мама вже мріє про Голандію в оту цвітучу пору. Тому думаю на весну організовуватиму подорож. Собі робитиму далі річну польську шопінг-візу. А їй прийдеться робити голандську туристичну. З чоловіком ми вже по польській (як і багато тут дівчат) трохи покатались. Маєм завжди всі проплачені готелі, транспорт, гроші. Ну і після пару поїздок через турфірму бачим, що вони не здатні дати те, що від них очікуєш. Сам організуєш то набагато цікавіше.
    Так що можем скооперуватись :)
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    весна :), а саме квітень, точних дат не пригадую, бо то було давненько, здається 2009 рік :)
    Так, я була там сама. Ну не сама, а з чоловіком, тоді ще хлопцем :). Він тоді працював в Голандії , я до нього приїхала, тому ми мали час спланувати добре подорож.
     
  14. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Це реально?
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    мамин паспорт закінчується в квітні. Пустий пустісінький - тобто ні разу ніде по ньому не виїжджала. Пенсіонерка. Робила туристичну візу в німецькому посольстві в Києві. Всіма документами, білетами, готелями, план подорожі робила я. Фінансовий стан показувала вона свій. Всі пункти які розписані на їхньому сайті ми виконали. Візу дали так як і просили. Не бачу нереальності :)
     
  16. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    На наступну суботу їду з подружками в тур по Європі. Берлін , Амстердам ,Париж і Нюрнберг . Дівчатка порадьте де обов'язково потрібно побувати , якщо можете зоорієнтуйте трішки по цінах , вхід на екскурсію , проїзд по місту і харчування . Може порадите якісь не дорогі кафешки . Дуже Вам вдячна !
    Це моя перша поїздка сподіваюсь будуть лише позитивні емоції )))
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    як ми з чоловіком готуємся до таких самостійних поїздок - то це шукаєм в неті як мінімум сайт системи громадського транспорту конкретного міста. Там класно розписано які є квитки, скільки коштують, навіть можуть порахувати який вигідніше купляти (на основі заданих певних параметрів).

    особисто я би тут по транспорту порадила брати денний квиток - він діє на багато видів транспорту, незліченна к-сть поїздок і пересадок, лиш часові рамки. Детально є тут Купити можна в автоматах заплативши купюрами, копійками чи карточкою. Автоматів купа на зупинках (особливо великих метро). Більшість транспортних засобів обладнані також автоматами, але там купюри не підуть - тре мати копійки. І дуже б не радила їздити зайцями - може дорого коштувати не тіки в значенні грошовому, а й ризиком попасти в чорних список шенгена.
    В Берліні радила б попасти на екскурсію в Бундестаг, але там обовязкова попередня реєстрація на їхньому сайті, і то вже пізнувато думаю :sad:
    В кафешках ми з мамою брали порцію салату та порцію другого на двох - бо вони там просто гігантські. Нам це обходилось в середньому 25-30 єврів (з напоями). Супи їхні брали 2 рази - або нам так попалось, або вони такі і є - але то була ропа. І ми то в себе не впихнули. Кава чи какао від 1-50 до 2-20 залежно від величини. В них переважно там кляйн і грос. Чай чомусь був поза 2 єврики.

    Так як і багато де можете знайти, раджу в Берліні сісти на 100 номер автобуса (кінцева Зоологічний Сад). То є звичайний міський маршрут, але він пролягає майже через всі визначні місця. Можна і на 200 (вони досить схожі і перетинаються). І на них переважно великі черги :)
     
  18. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Були весною у друзів в Німеччині і вони нас возили на шопінг у аутлет у Голандію- Roermond designer outlet, нажаль, не можу сказати, як туди добратися громадським транспортом, бо вони нас возили на машині, але там дуже красиво, таке собі маленьке містечко з купою брендових магазинів за дійсно хорошими цінами!!!
     
  19. Maryanka

    Maryanka New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Vittoriya, дуже гарні фотографії. Така краса...

    Я планую поїхати після свят в Польщу, але ще не обрала місто куди саме. Колись їздила в Краків і Варшаву. Але хочу якесь нове місто, щоб було на що глянути + щоб можна було зробити якісь закупи. Чи може хтось порадити щось? Чула що Вроцлав дуже гарний, чи бував хтось там?
     
    Останнє редагування модератором: 19 Грудень 2012
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Вроцлав дуже гарне місто, там багато річок, центр старий, ну і закупи ясно, що є де зробити. Ще Гданськ гарний, взагалі Труймясто, але правда далеко від Львова