Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дуже гарна Трансільванія.

    Окрім вже згаданих вартує оглянути місто Сігішоара (Sighişoara) - де народився Влад Цепеш (Дракула), - чудово збережене середньовічне місто, більше мадярське, ніж румунське.

    [​IMG]



    Ночували в місті Сіная серед мальовничих Карпат.

    Монастир Сіная
    [​IMG]

    Замок Пелеш в Сінаї
    [​IMG]
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Мій звіт про поїздку на озеро Соліна в Польщі.Завдяки чарівний форумлянці ljalechka цими вихідними були у чарівному місці - польських Бещадах на озері Соліна. По кілометражу ближче, як до Шацька, через кордон Смільниця 160км, але дорога після Самбора просто жахлива, зате кордон проїжджаєш за хвилин 15, вся дорога нам зайняла до 3 годин. Якщо через Шегині і Перемишль то вийде 185 км.
    Саме озеро Solina цікаве тим, що розташоване на дамбі, яка має довжину 615 м, направду дивовижна будівля - з одніє сторони ліс і річка з висоти, з іншого безкрайнє озеро. Під дамбою в озері плавають велетенські рибини, яких туристи годують хлібом, але рибалити там не можна. То місце було місцем паломництва мого чоловіка-рибака, який власне і приїхав туди на рибалку.Особливо гарно на дамбі вночі - має підсвітку.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Сама дамба знаходиться у містечку Solina, містечко невеличке і саме там ми забронювали готель, - з цікавого - дамба, якщо її перейти пішки то є парк розваг,качельки, кафешки, прокат катамаранів. На дамбі є інформаційна будка де можна замовити екскурсію всередину дамби. До дамби є місцевий базарчик з сувенірами і смачнющим копченим овечим сиром, та й усе. Готелів мало, є тарохи приватних садиб та котеджів. На під'їзді до містечка є затока Древляна - там з цікавого є тиролька - тарзанка якою спускають метрів з 600 над затокою та витяг для серфінгу - щось на подобі бугелю, який тебе тягає по озері на дошці. З харчуванням - сніданки мали в готелі, обідали-вечеряли у місті. На місцевій променаді-базарчику - яка веде до дамби є кафешки, але мені там не сподобалось. Трохи вище на виїзді з містечка є ціла коптильня риб де смачна форелька. АЛЕ - там лише один ресторан приймає картки, а банкоматів та обмінників немає взагалі. Сподобався ресторан готелю Solina де є окреме дитяче меню, що дуже кльово, знаючи про їх гігантські порції.
    В самому містечку Соліна мало пляжів, не було банкоматів, тому ми возились у сусіднє містечко Полянчик (Polańczyk) то в межах 8-10 км. містечко більше, окультуреніше, є більше готелів, пансіонатів, приватних садиб, банкомати, магазини (в Соліні продуктових було лише 2) а ще просто бомбові місця для кемпінгу - з відгородженими місцями з підключенням до енергії, біотуалетами, душовими та дитячими майданчиками. В Полянчику більше пляжів, щоб можна було купатись, а ще купу місць де можна взяти в оренду яхти - якщо маєте права, то самому, якщо ні - тоді з боцманом, або прокататись на прогулянковому катері.
    [​IMG][​IMG]
    На останній день ми поїхали на інший бік озера в затоку Teleśnica там цивілізації ще менше, ми зупинились на закритій території з котеджами, де якраз звільнявся будиночок, де нас поселили, На території є ігровий майданчик з батутом, автоматами, продуктовий магазин, кафе, прокат човнів-катамаранів і кілометрів зо 20 до найближчого містечка. А ще там була риба! А ще будиночок з чарівною терасою, душовою, набором посуду, мангалом, де ми засмажили виловлену щуку, на березі самого озера розпалювати вогонь заборонено і ми бачили як приїхав патруль і поліція на катері і оштрафували порушника біля Соліни, а от в мангалі у спеціально відведених місцях можна, В кафе на території смачний журек, піца, голонка і лате у скляному горнятку:girl_claping:.
    [​IMG][​IMG]

    Щодо цін - номер в готелі в межах 330 грн зі сніданком (сніданок був такий собі), котедж в Teleśnica 150 злотих, приватний сектор від 30злотих/людина дальше від озера до 60 над озером. В Полянчику котеджі на 4 з кухнею близько до озера коштували 250 злотих. Місця на кемпінгу - 14 злотих особа, 10 авто і 6 підключення до мережі/доба, ну і ще було за пса, якщо маєте :girl_haha:
    Обід в середньому 55-65 злотих з форелькою. Прокат катамарана 15-20/година або 60 доба, човна 12-15 злотих, ровера - 6 злотих година або 30 день. Яхта - 40-50 злотих година або 80 пів-дня з людини.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Хто був в Мілані - шо порадите? Куди обовязково піти, які нюанси, як там з транспортом? Шопінг не дуже цікавить, плануємо погуляти.

    Ну і напишу пару слів про Румунію. Вірніше, Трансільванію. Я в захваті! Таки зрозуміло, чому вони ЄС, циганами там і не пахне :)
    Дороги рівненькі, і паралельно ше будують автобани. Ну але дуже важко було дотримуватися їх обмежень швидкостей, там так і хотілося поганяти. Дуже багато радарів, ми мали навігатор, який на попереджав. Водії є різні - і дуже культурні і гонщики, які певно знають всі радари. Єдине бензинка там погана - моя машинка мала проблеми з нею. Тре заправлятися на відомих заправках тільки.
    Природа гарна, Їхали трохи повз Карпати серпантинами - їхати важко, але дуууже цікаво.
    Заїжджали в маленькі містечка і села, то навіть в найменшому стоїть величезна фортифікована церква або замок. Дуже відчувається вплив німців, німецьку там знають майже всі. І багато туристів з Німеччини.
    Про відомі туристичні місця навіть писати не буду - дуже гарно.
    Замок Пелеш - то моя любов - там всередині просто моя мрія.
    Ціни приблизно як в нас. Номер в готелі 100-150 рон, 3 зірки - абсолютно нормально, зі сніданком. Обід на 4 виходив 70-80 рон, порції дуже великі. (рон- румунські леї, десь 2,5 грн)
    Ми Були там 5 днів, проїхали 2500 км. Їхати однозначно варто! Ше хотіла на південь, до більш циганських міст, але то наступного разу.
    Візу мали Шенген, то нам поставили як транзит, на 5 днів, щоб поїхати далі в ЄС.
     
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Ох яка там краса, а ми були на цих вихідних! Багато писати не буду , бо ola-lyola все гарно і чітко описала.
    Іхали через Шегині, то дійсно 185 км зі Львова, такої мальовничої місцевості, вузенькі через ліс і села дороги, серпантини, перевали, тільки їхати і милуватися!
    Зупинялися в відпочинковому комплексі в містечку Райське (20 км від Соліни в сторону Полянчика). Місцевість дуже гарна і готель на березі річки , біля лісу, але оскільки сезон закінчився то ні кафе-ресторану ні магазину поблизу не було. Зате дитячий майданчик з гірками, гойдалками, батут , 2 басейни, волейбольний і баскетбольний майданчики - всі розваги для сімейного і не тільки відпочинку!
    Біля самого озера були як зі сторони Полянчика так і в Соліні біля дамби , плавали на човні, гуляли берегом, лісом ![​IMG]
    Дамба
    [​IMG]
    [​IMG]
    Сувенірні магазинчики по дорозі до озера
    [​IMG]
    озеро

    [​IMG]

    по другу сторону дамби
    [​IMG][/URL]
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А ви вже були? Розкажеш?
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Розкажу. Одного дня на Мілан достатньо. Там крім Собору особливо дивитися нема на що. А, ще замок є. В Соборі обовязково піднятися на Дах - вражає. Про моду і бутіки нічого не скажу - не моє. А так - прогулятися містом, ввечері пройтися центром раз вартує, але особливого враження не справив. Тому в нас ще залишався день вільний і ми вирішили поїхати в інше місце. Я думала в Верону поїздом. Там з Вокзалу поїзди ходять часто і в різні напрямки. Але вибрали Швейцарію, місто на озері - то просто казка. Найгарніше що я в житті бачила.
    Ще про Мілан - Канали там є, але з каналами в Венеції чи Амстердамі не порівняти навіть. Є метро, то можна добратися куди треба без проблем. Магазинів є багато різних, є і базарчик біля вокзалу з сумками і одягом від 5 євро:) Хто любить шопінг, той собі точно щось знайде.
    Якщо летите в Бергамо, то за 5 євро ходять автобуси до вокзалу. І в самому Бергамо теж є що подивитися.
    Ну і про всі міста - при плануванні враховуйте, що в понеділок в музеях дуже часто вихідні.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Жовтень 2013
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А готель в мілані можеш порадити?


    справді дуже красиво...але дивлюсь по карті- то ще не щвейцарія, поблизу кордону...

    Ще дуже гарно на озер Маджоре
    ...але то вже тиждня мабуть не вистарчить))
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    До вокзалу в Мілані? Тобто це вартість доїзду з аеропорту дло власне Мілану?
    То куди Ви саме їздили?
    І ще таке питання.. Хто був в Мілані наприкінці січня.. Коли там починаються знижки?
     
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Розкажіть, як дешево добратися з аеропорта Бергамо до Мілана
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    хто їздив по службовій візі - мультик через Польщу в Австрію? не виникали ніяких проблем? Хочемо на лижі з"їздити і перживаємо.
     
  12. alkali

    alkali Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Можете не хвилюватись, їздив за таким же маршрутом з такою ж метою минулого року. Проблем не було, хоча поліція і зупиняла. Єдине, щоб до того був в'їзд і виїзд з Польщі по цій візі.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    І ми їздили, туди через Польщу, назад через Угорщину, також в Австрії зупиняла дорожня поліція, перевіряла паспорти, побажали гарної дороги - і все.
    А мене цікавить хто був в Дюсельдорфі, Кельні - що цікавого, на що варто глянути? Де шукати оту електричку між цими двома містами і чи обовязково треба наклейку на авто про екологічність транспорту?
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Ми весь залізничний транспорт в Німеччині шукали і купляли отут
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Питання відносно Варшави на Новий рік. Як думаєте - варто? Є там щось цікавеньке?
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Трохи є в Ва-ві цікавих об'єків, не дивлячись на те, що самі вони жаліються. Варшава ж була майже вщент зруйнована в час другої світової війни, тому т. зв. Старувка в них бідненька.
    Є той самий Будинок культури, куди можна піднятися і побачити місто (вони його називають brzydki,а мені подобаться), є Прага (то такий район), є Варшавське гетто (дуже мені там будинки подобаються), є Бібліотека Варшавського університету (BUW) - просто фантастична! недалеко від мосту Свєнтокшиського, є Копернік (то такий центр, не знаю як назвати пізнавально-розважальний - дітям би було дуже цікаво), є гарні парки, є Бельведер і Лазєнкі Крулевскє, є музей Повстання Варшавського, є просто гарні вулиці. Під самою Варшавою є Віланув - дуже гарне місце. Плюс є шопінг
    Якщо не були, то варто побачити, але чи буде якась цікава програма на сам Новий рік.. не думаю..Скоріше на Різдво. По-перше, в них після свят є традиція порозїжатися по родинних домах, а потім в гори наприклад (тоді Закопане більш актуальне).
    Я була якось в грудні на встановленні їхньої ялинки.. Якоїсь ах-атмосфери не відчула.
     
  17. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Хтось їздив в Словаччину з України по шопінг візі, маю на увазі не через Польщу? Чи придираються до того чого по такій візі їдете в Словачинну?
     
  18. alkali

    alkali Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Постійно іздимо. Питань ніколи не задають.
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    хочемо поїхати в Будапешт, може хто підкаже в якій ТФ можна зробити візу?
     
  20. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    всі турфірми що пропонують тури в Угорщину - роблять візи. ми от 20-го грудня їздили в Будапешт з коханим. хоча ми прихильники подорожувати без всяких турфірм, але в цьому випадку варіант значно дешевший вийшов через Алголь. в них є тур Вихідні Будапешт+Відень. вартість 75 євро, якщо за 5 тижнів купувати. ми, маючи шоппінг візу та національну польську візу по карті поляка, заплатили ще на 10 євро дешевше.
    в п'ятницю виїзджаєте вранці, вобід - перетин кордону, ввечері дегустація вин (безкоштовна) в містечку Егер і ввечері поселення в готель. їхати у Відень не обов'язково. тому ми всю суботу і неділю провели у Будапешті, а в неділю пізно ввечері виїхали додому. персонально мені сподобалося те, що тільки 1 нічний переїзд + 2 доби ви знаходитеся в готелі (не люблю я постійних вселень-виселень). сніданки в нас були дооосить смачні і багаті як для стандартних трьох зірок бюджетного середненького готеля. + В суботу ми мали безкоштовну 4-х годинну екскурсію. ще брали екскурсію на кораблику по нічному Дунаєві по 15 євро. знаю що в деяких турфірмах треба було платити по 20 євро.
    такщо задоволена сама поїздкою і раджу іншим!