Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дівчата, хто був в Татраландії або Бешеневі? Поділіться враженнями :girl_wink:
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    я була і там і там
    старий допис
    тут
    останні абзаци
    і минулорічний про Татраляндію тут
    Домчик як бачить фото то постійно повторює, що знов туди хоче, але цього року ми пролітаємо
     
  3. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дівчата, мої батьки, яким вже по 61 на своє літнє свято планують та мріють про поїздку до Італії. Мама вкрай не хоче автобусом, хоче летіти. Тому розглядаю і вивчаю варіанти з літаком. Пропонувала через Віз еір, впринципі недорого, але треба ж тур, вони самі то ніяк... мови ніякої не знають, та ще й вік... переживають. Почали тури дивитися, а ціни вах кусаються... в "Гамалії" тур Римські канікули коштує на двох на 8 днів від 10000 грн...і ще треба платити за літак окремо, виліт з Києва. Що можете порадити? може відправляли батьків в Європу? мені щось економніше, або якісь варіанти з тою Італією. Думала ще так, а чи можливо самостійно долетіти, а там вже зустрітися з групою. Але знову ж, як добратися до готелю і т.д і т.п...:girl_cray::girl_crazy:
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Автобус - це дійсно важко!
    Візейр має вильоти зі Львова...
    Будете бронювати готель в Італії батькам наперід? В неті є ел. адреса - напишіть питання, перекладіть в гуглі на італ. мову і відпавте. Уточніть:
    1- Деякі готелі мають трансфери з аеропорту. Ціна?
    2- готелі співпрацюють з місцевими турфірмами і рос- чи укр-гідами. Хай готель дасть їхню ел. адресу - напишете і домовитесь про екскурсії.
     
  5. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Якщо чесно,думаю на двох дуже дешевше не буде, і тим більше якщо батьки хочуть жити не в одном місці, а їздити. В Італії не була, але зимою їздила у Францію, і то автобусом, то з усіма витратама потратила десь таку суму на одну. У Європі в туристичних містах дуже дороге харчування, проїзд, готелі.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Думали про Іспанію, але авіаквитки піднялися в ціні, і якось вже трохи колеться. Вирішили махнути в Італію(Венеція Тревізо 700-800грн) а з Венеції в Прагу(квитки 25-30євро, а якщо віззейр клуб - то 15-20євро). Але постає проблема добирання з Праги у Львів. Ціни на автобуси трохи кусючі - не хочеться платити 700грн за малозручну поїздку в 16-19годин. Може хтось знає якісь інші варіанти?
    Подумую про оренду машини в Празі, а лишити її десь наприклад в Жешуві чи Перемишлі, якщо мережа має там представництво.
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Я колись добиралася з Братислави у Львів, то їхали з 3 чи 4 персадками, але загалом вийшло десь втричі дешевше, ніж був прямий автобус. Можна попробувати з Праги в Пардубіце, звідти в Вроцлав, а звідти польбусом до Жешува (якщо є, мав би бути). То я так навскидку. По дорозі можна ще додатково десь затриматися. Ну або інші якісь варіанти. Але то можуть на 100% знати ті, хто так катається (по Брастилаві я б такого в житті не додумалася, просто порадили ті, що так їздять). Загалом, коли багато комбінацій, то можна зекономити, але й напаритися :)
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А поїзд? Це ж зручно!
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    у нас поїзди дешеві, в Європі - ні. плюс сполучення нема.
    Але я так згадала читаючи сусідню гілку про Чорногорію і так і є: можна взяти дешеві автобусні квитки Прага-Львів по 400грн. найдешевше поки знайшла в міст-турі
     
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Порадьте, будь ласка, гарну мальовничу місцинку з озером в Польщі в районі 100-150 км від нас (крім Соліни - там вже бували).
     
  11. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Хіба Мазури... Ну є гірські озера в Татрах, але то далеко.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Мазури не за 150 км .. Хоча озера і на Вармії, і на Мазурах дуже мальовничі. Але то 600 км від Львова
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    :eek:Блін, я щось була впевнена, що то трохи ближче..Ну не 100, ясно, але і не 600. Але Вам видніше, звичайно :)

    І при нагоді відразу спитаю...Як добиратися на Мазури своїм ходом - не машиною - зі Львова? Де сідати-пересідати?
     
  14. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дівчатка, може хтось мені підкаже як найвигідніше дзвонити користуючись мобільним з Польщі в Україну? В якого з українських операторів операторів є найвигіднішйи тариф чи можливо є якийсь польський оператор послугами якого користуватись буде вигідніше?
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    вчора випадково натрапила на позитивний відгук по оцьому оператору, але той відгук стосувався інтернету. По дзвінках - тре читати http://www.heyah.pl/abonament/non-stop4
     
  16. unig

    unig New Member

    Хочу поїхати в тур Будапешт-Відень. Напишіть будь-ласка, що варто побачити самостійно, крім запропонованих оператором екскурсій. Кажуть є магазини з українськими продавцями, можете зорієнтувати?
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Хто хоче в Париж? Дуже хороша дівчина шукає компанію. Дуже шукає!
    "Пост "останній шанс". Ну дуже хочу в Париж, але не хочу жити сама у якогось Бубакара)) На одного житло надто дорого виходить. Отже, на 8-14 грудня всі переїзди+перельоти+проживання - у межах 140-160 євро на особу.

    Програма така: 8 грудня виліт у Вільнюс (20 євро), день у місті, ввечері виліт у Брюссель-Шарлеруа (13 євро), потім переїзд до Лілля (5 євро), півдня у місті, далі автобусом до Парижа (5 євро). 10,11,12 і 13 - у Парижі (40- 60-80 євро з особи залежно від кількості людей у квартирі), далі знов до Лілля і Брюсселя-Шарлеруа (10-16 євро), переліт у Варшаву за 8 євро, звідти можна за 16 злотих до Жешува або за 10 злотих до Перемишля. Або зразу до Львова за 350-550 гривень".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    Збираємося на вихідні в автобусний тур в Будапешт та Відень. Хто їздив в тури такого типу, чекаю порад, на що звернути увагу, що зокрема що брати з собою (крім обовязкових речей :)), бо їдемо перший раз, ще й дитиною, тому трохи переживаю. Що цікавого подивитися та робити самостійно у Відні? Бо запропоновані екскурсії не дуже будуть цікаві з дитиною...
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    О, і мої куми теж на ці вихідні їдуть туди ж з Танго тревел.
    З обов'язкових (дійсно обов'язкових!) речей раджу взяти подушки-підголовники та зручне взуття.
    У Відні будете в неділю, напевне, то зверніть увагу, що майже нічого (крім кав'ярень і сувенірних магазинів) не працює.
    Працює один супермаркет біля площі Марії Терезії, де Вас, мабуть, висаджуватимуть з автобуса, але в чергах в ньому можна втратити багато дорогоцінного часу. Тому раджу обов'язкові речі закупити в Україні або в суботу в Будапешті. Це ж стосується і аптек. Тому лейкопластир, до прикладу, краще купіть заздалегідь і хай він Вам не знадобиться!
    З екскурсій в Будапешті раджу екскурсію на кораблику, якщо така передбачена Вашою програмою.
    В Відні ми були лиш раз, і теж отак "галопом по Європі", то не брали ніяких додаткових екскурсій, і вільний час витратили на пішу прогулянку "куди очі дивляться", стояння в кілометровій черзі в єдиному працюючому супермаркеті :girl_crazy:, і неймовірний віденський штрудель та каву в відомій кав'ярні Централь.
    Якщо ще щось цікавить - питайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Інформативно Інформативно x 1