Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Біля Парижу є такий парк: Франція в мініатюрі. Подивіться на сайті http://www.franceminiature.fr/ якшо шось питайте.
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А чи має хтось якісь путівники? позичити або продати?
     
  3. dove

    dove New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дуже рада за вас.В багатьох з перелічених міст побували, причому теж індивідуально на машинах. Але чому б Вам зворотній шлях не взяти південніше.Дуже гарна Словенія.Озеро Блед, печери-це неймовірно.В Італії люблю південь. Там гори і дуже легко дихається. Найбільше не люблю Рим. Там бруд, порох, спека і повно туристів. НЕ ОМЕНІТЬ Ватикан.Огляд собору від самого верху до підземель займе 3-4 години. І не забудьте ніяких шортів і відритих плечей. Німечинна,Швейцарія район озера Бодензее дуже мальовничі. Катання на пороплаві.Пам!ятайте про поліцію на дорогах.Ви не уявляєте які штрафи,а також плату за користуваннями автобанами. Найчастіше поліція на виїздах з заправок.Чим менше машин в компанії тим дешевше і легше найти місце на парковку. Не купуйте ніяких доргих карт. Довіртесь навігатору він виведе Вас у будь-яке місце.
    Гарного відпочинку.
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    дякую! власне у великих містах я й сама була багато де. Швейцарію не відвідаємо, адже то центр, і нам по часу не вийде. Італія запланована практично вся. А яка ціна приблизна за користування автобанами? буде лише одна машина, ми не хочем масовки.
    А Ви часом не порадити щось стосовно страховки на машину? на що ще варто звернути увагу стосовно машини? А Ви путівників якихось не маєте?
     
  5. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    В Італії варто також відвідати Верону і озеро Гарда, містечко Серміоне... а от Мілан не рекомендую, як на мене нічого цікавого...а якщо будете їхати до Відня, то заїдьте в Братиславу (це недалеко - здається 2 год. по автобану) - ми там планували тільки поснідати, а вийшло, що провели цілий день, так нам сподобалося це місто!
    Щодо карт, то є така програмка Microsoft AutoRoute, з нею дуже зручно планувати поїздки Європою, оскільки можна розрахувати відстані, час який затратиш на їх подолання, вибрати оптимальний маршрут і ще багато дуже корисних функцій. А от в самій поїздці без навігатора просто нікуди - ми б, мабуть, точно заблудилися. :girl_smile:
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А де в Європі і зокрема в країнах, можна з наметами ночувати? знаю, що є обмеження, але які саме?
     
  7. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Значить так...

    Буду поступово виплескувати все, що Чехії стосується.

    Ночувати в Чехії з наметами можна мабуть всюди, крім національних парків, боятись, що саме там розтягнете намет не мусите - інформації є всюди багато, і у лісі, котрий здаватиметься глухим.

    А можна і у автокемпі. Правда, треба платити за авто, за намет, і за людину, але на території знайдете душові, туалети і якусь їдальню.

    Переглянути розташування по вашому маршруту можете тут http://www.dokempu.cz/

    Ціна за користування автобаном - 220 корун (трохи більше, ніж десять доларів) за десять днів, місячний талон - 350 корун. Продаються на всіх автозаправках. Їздити по автобані без талону не раджу - штраф коло 200 євро.

    Далі буде...
     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Consuelo, я певне, розказуючи, буду стрибати з однієї теми в другу, бо є про що говорити. )

    Насамперед, погоджусь зі всіма, хто тут вже писав про те, що у вас дуже багато планів щодо Європи. Звичайно, якщо хочете просто покохатись європейськими краєвидами, то місяця достатньо. Але для детального ознайомлення часу треба набагато більше.

    В Празі з того, що вартує бачити, то звичайно Старомєстскі орлой (так це вимовляється). Знаходиться на одноіменній площі. Звідти пряма дорога на Карлів міст. Це як Мекка, навіть якби радила Вам відвідати суто неординарні місця, то відвідати ці - обов"язок. :)

    Далі б Вам порадила відвідати Градчани - як каже книга рекордів Гіннеса, це найбільший фортифікаційний комплекс в світі.

    "Танцюючий" будинок - дуже неординарна будова. Ще її називають Джінджер і Фред.

    [​IMG]

    Ще є такі цікавинки як дім Фауста. До Гете він відношення не має, але жив там знаменитий алхімік Едвард Келлі, котрий шукав філософський камінь.

    Я не говорю про національний музей, бо то ніби само собою, але не знаю, чи є сенс туди взагалі йти, якщо у вас багато планів. Вже краще погуляти.

    Сторінка НМ http://www.nm.cz/

    Те саме з Національним театром.

    Я б по дорозі на Карлів міст подивилась на найвужчий будинок в Празі - готель Клементин http://www.clementin.cz/

    або на найвужчу вулицю - також недалеко коло Карлова мосту, вона шириною всього півметру і рух керується світлофором - дві людини просто не розминулись би. :)

    А взагалі - чим ти і компанія цікавитесь? Бо можна радити "профільно".
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    найбільше цікавить оригінальність, власне колорит міст, і старі частини. Ти дуже вдалі і гарні приклади навела!
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    якщо будете у Відні, то варто відвідати ще й Будапешт. Дуже красиве місто!
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Ми ще наразі шліфуємо маршрут, думаємо, що можливо оптимальніше відвідати ті дальші країни, у які важче попасти, а ті ближчі до нас - упустити. Бо в них зїщдити можна будь-коли практично, напротивагу Голландії, Франції, Іспанії. Думаємо відвідати Піренеї.

    http://dreamvoyage.ru/load/2-1-0-235
    http://www.o-spain.com/?p=88
    http://www.tusovo.com/article.php3?id_article=85
    http://jane.com.ua/index.php?mod=gal9
    http://www.holidaym.ru/mel/france/regions/midi_pyrenees.php
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Будапешт-Відень-Прага досить близькі за тематикою. Ідеальна траса, якщо хочете про Австро-Угорську імперію найбільше дізнатись.

    Згадала про харчування.

    Якщо вам захочеться поїсти, то як і у всіх туристичних атракціях, краще їсти далі від центру. Звичайно, поїсти можна і на Вацлаваку, але там відбивна буде коштувати зо 20 євро.

    Хороший заклад впізнаєте по незадимлених фіранках. Сервіс буде простіший, але одночасно заплатите набагато менше.

    А ще є в Празі ресторани, де споживати їжу - це і бавитись одночасно. Наприклад бразільський ресторан Амбієнте http://www.ambi.cz/ambi_brasiliero.php

    Система така - заплатите вхід, а далі можете їсти дослівно скільки влізе. Ціна такої вечері починається від 800 корун і вище для двох, залежить від кількості спиртного, котре збираєтесь випити. Отримуєте кружечок, з однієї сторони червоний, з другої зелений. По залі ходять кухарі з величезними шампурами, і коли бачать в когось зелений кружечок - підходять пропонувати. Якщо ви нічого не хочете - перевертаєте кружечок червоною площею вгору.

    Вибір... бракне слів. Подають для нас звикле свине, телятину, курятину, ягнятину, усілякі морепродукти (не їм, тому не цікавилась), до того всього пропонують купу різноманітних соусів, салатів, різні види хліба, для вегетаріанців є свої страви. Ну і атмосфера бразильська. :)
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ой, яка класна темка:)
    в багатьох містах, які у вашому списку була, їздила північчю Європи у Францію-Іспанію, а потім "низом" назад... з мого погляду Берлін уваги не вартує, ІМХО.. він настільки сірий і строгий, на мене навіював депресію.. так, там багато цікавих місць, є на що подивитись, але я пожаліла що заїхала аж так далеко на північ, треба було більше напряму... Люксембург цікавий... не можна вивести в ряд "най-най", але гріх не відвідати, якщо він практично на прямій дорозі до Реймсу-Парижу... в Реймсі варто накупити шампанського) Париж - без коментарів
    Барселона - ніби з якоїсь казки... є класні місця.. по дорозі до Барселони раджу заїхати у Фігерес, у музей Сальвадора Далі... на мій погляд "вері-вері спешл", ну але в кожного свій смак... щодо півдня Франції, то ми не їхали по нижній південній лінії, бо нам перед тим розказал, що там бувають великі корки... тому ми поїхали на рівень вище... я особисто жалкую, коли бачу фоти з Монако.. хоч непогано провели час, напробувались вин з хороших виноградників, накупили файного і недорогого вина... у Франції дороги платні майже кожен кусочок... і ще через кожні пару кілометрів якийсь замок... при самому вїзді з Люксембурга у Францію, по правій стороні є замок-селище... цікаве, але впевнена є ще більш вражаючі...

    п.с. щодо вражень... сприймає як хто... приміром я нормально сприйняла багато вражень і запамятала купу цікавого... ну бо звикла... але серед тих, хто зі мною їздив - то жалілися, що голова йде обертом... незважаючи на подорож з комфортом - їхати таку відстань дуже-дуже непросто.. як ще взяти до уваги, що ми в Іспанії залишились на тиждень на морі відпочити, то ще відійшли... але якщо би зразу вертатись, то напевно перед хатою як коні би попадали... тому раджу в найцікавіших місцях подовше залишатись.. нпр, в Парижі хоча б на 2-3 дні...
    і готелі наперед бронюйте, бо буває всяке...
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2010
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    шкодуєте що були чи не були??
    а скільки автобани коштують приблизно?

    ---------- Додано в 20:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    жалкую, що не була, що поїхали дорогами на ряд вище...
    ну на раз платиться не дуже багато, приміром 1-2 євро, памятаю максиму до 5-ти... але чи дійсно була така сума чи просто я не встигала опамятатися, як знов треба було платити... так як ми трохи обїздили Францію, то з нас було таки 50-70 евро загалом...
     
  16. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ну нас 5ро їде, то впринципі не так страшно мабуть.. а всі дороги платні? а Ви маєте карти, путівники, чи джіпіесом користувалася і просто так все оглядали?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    карта була простенька - карта Європи, а користувались навігатором (ми би фіг інакше нормально поїздили - раджу позичити чи купити, якщо не маєте) бо карта то одне... навіть скачаний з нету план доріг був уже застарілий і доводилось, бо проводять ремонтні дороги чи просто тимчасово перекривають дорогу... а раз в Італії заїхали на територію якогось типу "мафіозі")))))... навігатор нам показує що далі дорога є.. але що, як посеред дороги брама і охоронці... одині підійшов і сказав щось на італійській, з чого ми зрозуміли, що далі все приватна територія і щоб ми розверталися:)

    за путівники - хтось в інших темах писав, що можна зайти в туристичне бюро і купити за пару євриків...
    в принципі особливих напрягів з дорогою не було, крім тих, що суто від нас залежали...
    ще хіба можу додати щодо Парижу... якщо подорожуєте машиною - раджу зупинитись за містом в обовязково наперед заброньованому готелі (бо там в той самий день місць "на сьогодні" нема ніколи... хіба в невиправдано дорожчих і гірших) а в місто поїхати чимось іншим, а на місці - метро... бо зупинитись машиною в Парижі нереально... ну є нормальні стоянки біля Ейфелевої, досить дорогі... а в решті місць, біля Лувру, Собору, неможливо, хіба якщо дуже повезе...

    хоча з метро, там непроста система - теж раджу обзавестись картою... сама, правда, ним не їздила, зі слів - доволі старе і занедбане... а ще варіант - всюди в ПАрижі велосипеди - платиш і їздиш собі... ну але вам навряд чи такий варіант підходить.. за інший транспорт не знаю, бо були таки машиною, через що дуже були злі, бо крім всього водії в Парижі дуже нагадують львівських... правил майже не дотримуються)))

    у Франції автобани вроді всі... але завжди є гірші дороги, через села(до речі, в той час, що ви хочете їхати, можуть якраз удобряти поля.. запах як в конюшні, тому раджу таки по автобанах)
    просто дороги є і в інших країнах платні... але не так багато... нас вроді все загалом не менше 100 евро витягнуло
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2010
    • Корисно Корисно x 1
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    підкажіть будь-ласка ще за Бельгію -хочемо туди обовязково заїхати, але от не знаєм ніц про цю країну.
     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    а Приблалтику за Європу вважаєте на своєму маршруті?
    за годину вирушаю у відрядження, обіцяю написати про ті міста, які планую дорогою відвідати - Каунас, Рига, Таллінн - і, можливо, дорогою всього по трошки (Гельсінкі ?)
    може хто був - напише мені якісь поради.
    в неті інформація дуже і дуже багатообіцяюча. перевірю.
     
  20. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    на жаль цього року всю Європу охопити не вдасться, прибалтика і скандінавія заплановані на наступні літа))

    але Ви обовязково розкажіть про враження і корисну інформацію, адже ця тема не лише для мене, а для всіх, хто їде в Європу!