Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    дуууже там гарно. Місто Брюгге-сама там не була, був хлопець,захопленні.місто Гент-там вже я була, теж дуже гарне місто, таке особливе,бельгійське :)
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Ось надибала файненький сйтик по Франції - http://dreamfrance.ru/
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дівчатка, хто їздив машинами по Європі. Прошу детальніше надати інформацію про паркування у великих містах? Ціни і чи справді так нереально, як здається, припаркувати машину? наскільки безпечно лишати машину біля міста?
     
  4. Goldi

    Goldi New Member

  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    крім як в Парижі, проблем з зупинкою не було у великих містах... вже памяь підводиь, але памятаю точно - в Берліні і Люксембурзі зупинялись без проблем... дуже дорого не було, крім знову ж таки Париж.. правда цін не памятаю... біля Ейфелової кілька десяків євро... залежно від типу машини
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    отже, Прибалтика.
    Литва - дороги практично радянські. красиві краєвиди. недорогі (відносно) їжа і ночівля.
    Каунас - парковка без проблем, є чимало безкоштовних парковок - і з паркоматами. мило і старовинно. але оскільки часу там багато не провели - особливо не вразив.
    Латвія.
    дорроги набагато кращі. ціни - набагато дорожчі. валюта дорога (1 лат - 2 долари) - незвично все купувати за ціни "в копійках". але - їжа і ночівля - більш менш нормальні і можна знайти прекрасні варіанти.
    Рига - повне розчарування.
    має свій колорит. але не далі цнтру і старої Риги, тобто туристичних зон. миленько, але не особливо.
    поїсти - як у Львові.
    Естонія.
    Таллінн - поки що я в захваті. щойно повернулася з прогулянки передвечірнім і вечірнім Таллінном - вразив найбільше. чудове-пречудове місто. старе місто - велике за площею і красивезне.
    дуже багато кнайп і різних закладів. ціни - майже як у Львові.
    дуже дивне відчуття, коли йдеш вулицями мегаполісу - високі будинки головних бульварів в сучасному стилі, вуличний рух шалений - а в небі літають чайки, і все супроводжується їх криками.
    дивне поєднання. незвично і незабутньо.
    парковка машини (район центру) - 80 естонських крон за день. (1 крона - 60 копійок)
    через Фінську затоку можна на один день проплисти на паромі на екскурсію в Гельсінкі (дві години плисти) - вартість на двох людей туди і назад - до 100 євро.
    якщо вдасться викроїти час - напишу ще про Гельсінкі. можна плисти на два дні, і ночувати ніч на борту - ціна за ніч, як в середньому за готель середній.
    до Стокгольма теж можна, тільки трохи довше і трохи дорожче.
    далі буде...
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    була там 3 дні і половини побачити не встигла.після Парижу хотілося додому ,забагато було вражень.але хочеться туда вернутися знову.мені сподобалося бродити по романтичним вуличкам Парижу,просто дивитися на будівлі,сидіти на лавочках з їхнім багетом в руках і вдихати аромат міста..Париж вартує відвідати однозначно,але не бігати від галерей до памятників..а просто відчути себе парижанином..піти ввечері на ейфель погуляти,попити вина в маленькому кафе,побродити парокм...ехх..ностальгія взала


    згідна з дівчатами..вистачає одного дня і все..місто занадто шумне,брудне і сироміцьке. на кожному кроці ходять одностатеві закохані,п'яні турки і злочинні албанці..не люблю Берлін


    треба,треба..може скоро вона щехне з лиця Землі..рівень води постійно піднімається там..але містечко неповторне.перший раз їздила на карнавал-то міста так і не оглянула.вдруге вже як була-то облазили все .ось наші фотки звідти
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]


    моє улюблене европейське місто..я внього закохана..там аура така своєрідна.якшо заплануєте туда їхати-звертайтеся.підскажу,де цікаве і що у тому місті є.я там частий гость:)
    ось Відень
    [​IMG] [​IMG]

    а ще я би радила відвідати замки Людовіка-обовязково Нойшванштайн і Люддвігсхоф і замок на Хімзее,дорогою глянути Короліське озеро(на кордоні Австрі-Німеччина).
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Відень і моє улюблене місто - дуже красиве, розкішне, королівське. А Венеція "пахне" - принаймні, влітку. Але місто гарне. І Мілан класний, хоча трохи брудний.....Дуже люблю Гданськ і Польщу загалом. Гданськ - гарна центральна частина міста.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    та,Гданськ гарне місто.Я там не була, але надіюся таки попасти.Все-таки моя сестра тепер там живе :)
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    їздили зі Львова до Амстердаму, і зі Львова до Відня. Про Відень не скажу, бо не памятаю, про Амстердам - все класно, я взагалі закохана в це місто, але там є веееееееееликі проблеми з шириною вулиць і щоб припаркувати шкоду супер Б наприклад ми їздили по самому місту десь майже 2 години (машина явно не для такого міста:)) Паркування коштувало 8 євро/доба, вихідні (з 00.00 суботи до 08.00 понеділка - в два рази дешевше, а де-не-де і безкоштовно). В роттердамі ціни такі ж (були принаймні 2 роки тому, сумніваюсь, що сильно змінились). В Парижі паркінги дорогі, завжди так було, ще в 10-му класі (1995 рік), коли я вперше була в Парижі, то стоянка автобуса на 2 години в районі Єлисейських (але не на самих них) коштувала в еквіваленті до долара США 12 доларів за годину! Але ж це Париж, хоч я його і не долюблюю через те, що бруднішого європейського міста мені не зустрічалось. А щодо романтики - то Амстердам романтичніший, бо менший і чистіший, хоч і смердить маріхуаною і гашишем на кожному кроці.
    Взагалі по Європі, при можливості і наявності вільного місця вартує паркуватись навпроти камер, якщо це не спец стоянка а просто паркінг вздовж вулиці. Як правило, це надійніше. В Німеччині (зокрема в Берліні) знайти паркінг-місце вдень просто нереально, можна намотувати круги годину-півтора-дві, а можна "кинути" десь на межі метро і далі метром пересуватись. За день можна обдивитись Берлін, хоча як на мене то місто нецікаве зовсім (повністю погоджуюсь з оленкастар). Дуже гарний Дрезден, Мюнхен, Нюрнберг, і вгорі ближче до Голландії Аахен, Мюнстер (це якщо про Німеччину), маленькі містечка Шлєзії (Тюбінген, Фрайбург тощо) - паркінги в середньому 1.5-3 євро/год, або від 7-ми за добу (залежить від району).
    Безкоштовні паркінги при готелях:) але дешевше звичайно приватні садибки і платні паркінги:)

    ---------- Додано в 05:06 ---------- Попередній допис був написаний в 05:01 ----------

    перший платний за Краковом починається - 6 євро, далі як повезе - в Німеччині безкоштовні, перед Амстерданом був платний - здається в районі 8-ми євро, а перед Ейнтховеном здається дешевше... словом отак орієнтуйтесь - частина Європи надає автобани в безкоштовне користування, частина в платному - від 6 до 10 євро.

    ---------- Додано в 05:08 ---------- Попередній допис був написаний в 05:06 ----------

    о ще можу сказати від себе особисто, якщо говорити про денні паркінги - то ми бувало халявили, щоб не платити, паркували авто на півдня наприклад коло універу:), або коло супермаркету (якщо це Реал наприклад, то стоянка гарно охороняється:))

    ---------- Додано в 05:23 ---------- Попередній допис був написаний в 05:08 ----------

    Враження:
    Берлін - не відвідала б вдруге, місто ніяке (краще Дрезден - місто історія)
    Дортмунд - місто - шопінгоманіяяяяяя (я жила недалеко Дортмунду) - індустріальне місто і купа торгових центрів - ми туди хздили на шопінги:)
    Амстердам - це моя любов, хоча голандці не люблять його через змішаність національностей, в Амстердамі хто тіко не живе... Але містечко гарне, привабливе, по-своєму особливе, музей Ван Гога тре відвідати абязацєльна, соняхи бомбезні і іриси в принципі теж, вулицю красних фонарів теж - просто як явище і подивитись на воскові фігурки - хоч ціни в музеї мадам тюссо - 18 євро з людини (квиток) - але і коло музею королівський палац і площа з сотнями голубів - то дуже романтично.
    Брюсель - я не була, була моя сестра і купа знайомих, а один товариш довший час працював там, каламбурні відгуки - і позитивні і не дуже - пісяючий хлопчик - ніц взагалі такого...:)
    Люксембург - місто-країна-казка - вистрижені кущики, педантично вирівняна трава... ДУЖЕ ГАРНО і власне КАЗКОВО - архітектура заворожуюча (це моя власна думка:))
    Париж - брудний, Сена - чудо, у Версалі просто необхідно побувати, навіть не в самому Версалі а в парку - відразу враження, що ти в фільмі Анжеліка, принаймні мені Версаль асоціюється з мішель Мерсьє. Архітектура дуже гарна, Сорбонна, Монмартр, Тріумфальна - клас, ейфелова вежа мене не вразила взагалі - метал та й усьо, а от власне кафешки Монмартру і площа коло Мулін Ружу тусовочне містечко) - просто бомбезні!:) Метро - небезпечне частково і мене особисто дратує величезна кількість негрів:)
    В Бордо і Тезе я не була, були мої колєги - але дуже хочу, і відгуки мега-позитивні, а про Монако можу сказати - що як і Рим - це місто моєї мрії, і я працювала колись з людиною, що була в Монако декілька раз - казав, що в його розумінні Монако - це те місто, котре він першим би вибрав для життя поза Україною:)
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    О, Венеція... багато людей хвалять, а для мене спірне питання...
    брудна застояна вода в каналах, запах жахливий((( все красиве звичайно, але сіре як і в Берліні... після перебування розумієш, що у фото і відео, в яких бачив Венецію перед тим - настроєний кольоровий контраст... хоча багато моїх знайомих тим не переймалися, для них було важливо, що вони побували у Венеції, бо давно того хотіли... і де-де... а найважче там припаркуватись... бо зрозуміло, доріг там нема, при віїзді є одна багатоповерхова парковка...(може ще декілька маленьких)...в принципі місця були, але поки туди заїдеш - машин багато, всі лізуть на ту маленьку Венецію як в Рукавичку
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ну не знаю, якраз я оцінила всю красу Венеції саме вживу.Я була під таким враженням, що мені кричати хотілося.:) не знаю чому так. Я була і в Римі,і в Флоренції,і на острові Ельба в Італії,де краса неймовірна,але Венеція то була для мене наче казка.Ніяких запахів я там не чула,хоча була літом,коли жара. Мені все тАК подобалося,що то просто капець!!!Я добре пам'ятаю момент,як ми їхали поїздом до Венеції і вже всім нутром відчувала,що то вже близько,а коли ми ще й в'їхали в море фактично, мене просто порвало. Вийшли ми з поїзда, виходимо з вокзалу ,а там-
    [​IMG]
    фотка без змісту,але то моє перше фото в Венеції,все на воді.. Я там ходила і мені здавалося ,що все пропитано романтикою..Може то я така просто..але я закохалася в то місто
    [​IMG][​IMG]
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    аналогічно..
    І Рим і Флоренція мені сподобались, але я чекала Венецію...і вона мене зовсім не розчарувала, хоча розказували про брудні ванючі канали, як я не принюхувалась, нічого такого не відчула. Не знаю, може там той запах якось залежить від погоди. Венеція нас зустріла сонцем і теплом в кінці травня!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    очевидно все індивідуально... +ви того чекали... я отак чекала Париж... і ні брудні вулиці, ні негри мені його не зіпсули - єдине місце, де б я хотіла бувати ще багато-багато разів..
    а ще напевно зіграло роль, що ви їхали поїздом... бо після того як ми ледве припаркувалися і нас пару разів мало не стукнули вбік - романтичний настрій десь втік... і хоч було літо, було дуже хмарно... може перед тим падав дощ і воду ще більше закаламутив... бо принаймі на ваших фото не видно бруду, а коли ми були багацько мусору плавало у воді..
    о, напевно в тому теж різниця... ми були у серпні... це ніби перед Днем Міста і на другий день))) сміття не встигали прибрати
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Ми теж у серпні :)

    ---------- Додано в 18:18 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

    і мене там голуби облюбували ;)
    [​IMG]
     
  16. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    тоді різниця у смаках)
     
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи



    А скіки коштує трамвайчик водний у Венеції?
     
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    в мене тут нескромне питання: а який приблизний б.юджет такої поїздки?? бо я вже 2 роки виношую план такої "галопом по Європах".....щоб знати, скільки то грошей збирати


    П.С. Мене Венеція теж не надто вразила....

    П.С.С. а от куди б ще їхала і їхала, то в Рим і в Люцерн ( Швейцарія)
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    пам'ятаю,що дорогувато,а от скільки саме.... 15 євро?чи 6 євро?:girl_crazy: не пам'ятаю.там є дешевший-він повільніше пливе і зупинки має на кожому корці, ає з меншою кількістю зупинок-швидший,дорожчий.