Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    якщо з моєю дитиною все буде ок у плані здоровя,то проблем не буде..він тиха,спокійна,некапризна дитина,яка у 2-місячному віці і по озерах,і по джерелах,і по кафешках з нами постійно була...
    поправочка-7-місячним:girl_cool:
    влітку і в коліжанки,яка є топ-менеджером солідної фірми з не однією тисячею людей "під собою", і в мужа часу на екскурсії не буде...а тут різдвяні свята, то є можливість їй хоч трохи відпочити
    чому??? ми їдемо не в готельний номер, а в нову величезну квартиру, де мене не буде нічо хвилювати-прати, варити, на базар ходити...все готове...всюди завезуть/ привезуть..ще й заплатять:girl_blush2:...
     
  2. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    все готове...всюди завезуть/ привезуть..ще й заплатять-оце класно, мені б так!

    Дівчата, може хтось точно знає: чи можна в службову чеську візу вписати дитину?
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Це дуже індивідуально, кому як добре, в якій подорожі. Одним сім'ям не комфортно десь виїжджати через дітей. Хтось і з грудними дітьми мандрує навіть по горах, в походах туристичних, і їм добре.
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    нєа..не так...запрошують будь-коли...а ми хочемо взимку..хоч барин казав,що навесну для нас було б легше:girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

    так ви і не їдете:girl_bye:..це ми..і тільки плануємо, а чи поїдемо,то??????:d23:
     
  6. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Якщо вас двоє дорослих їде, то на кожного по дитині до 5 років :d25: от і знімається питання щодо додаткового дитячого квитка :girl_haha:
     
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    збираємо сімейну раду...говоримо сьогодні з коліжанкою,що запросила....зважуємо всі плюси і мінуси...п.с. муж пообіцяв у разі потреба знайти влітку 10 днів на відпочинок
     
  9. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Планую їхати в неділю по Європі (не знаю куди занесе), почнемо з Праги, а там буде видно. Напевно, різдвяна Європа просто казка! Добре, що їдемо з друзями, без дітей - рамантіка:girl_in_love:... Приїду, напишу про враження.
     
  10. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Порадьте куди краще поїхати на Новий рік, так щоб не дуже далеко(Польща, Австрія, Чехія..) і щоб ціна не сильно зашкалювала...:girl_in_dreams:
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ну це Вам треба по турагенціях попитатись))
     
  12. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Повернулися ми з невеликої подорожі по Європі (тиждень) машиною. Як і обіцяла, розповім про найцікавіше :girl_yes2:.
    Спочатку поїхали до Праги, як і плланували (робили бізнес візи, польський шенген). "Долетіли" туди за 12 годин (разом з митницею). Чеські "адскіє вадітелі" менше 150 км по-моєму не їздять:8:, по автобану, сніг валить, видимість нє очень, машини тоже не роллс-ройси. А кажуть в Європі водії не порушують, ну але то таке.. З погодою нам м"яко кажучи не пощастило, але це в принципі нам не завадило насолоджуватись гарно прикрашеною Європою (не враховуючи 8 пар промокщих і задубілих ніг). Прага - просто казкова (я там була вперше): все таке розішне, а архітерктура, як сказав мій чоловік "доміки-пряники". ПРобігали ми по ній 3 дні - красота!! ковбаски, Карлов міст тощо.
    Чим не Венеція?
    [​IMG]
    [​IMG]
    Далі планували їхати до Відня і Будапешта, але як відомо, коли компанія складається з 8 людей, то вирішили "брать Берлин":girl_crazy:. Тож наступна зупинка - Дрезден. Дуже симпатичне місто, гарні види Ельби, тераса, на якій писав Достоєвський. Дуже класні різдвяні ярмарки з купою новорічних іграшок, глінтвейна...
    Ну і нарешті, Берлін - місто майбутнього, на мій погляд. Хоча ви не подумайте, подорожувала я багато, думала все бачила. Ну там просто ппц! Трьох рівневі лінії метро, надземних швидкісних Міських електричок. КаРочє, якби не моя англійська, і не добра жіночка з Білорусії (живе там 20 років, познайомились в супермаркеті), не бачити нам того Рейхстага і Брандербурзьких воріт!
    [​IMG]
    Погода була - 10! Там ще 3 дні і назад знову через всю Польщу (дороги звичайно супер, але все одно місцями дуже слизько, тому багато аварій, особливо з фурами) - страшно!
     
  13. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ну і де ж то метро?
     
  14. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Якщо ви про фото, то я робила знимки переважно гарних архітектурних будівель, якось не додумалась фотографувати , ще й на ходу, метро, ті швидкісні трамваї, електрички. Sorry. не думала, що когось зацікавить..:girl_in_dreams:
     
  15. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ще ніколи не була в Італії. тож мірилась навесні їхати з екскурсією.
    дівчата порадьте хто знає....
    з середини квітня там вже тепло?
    ще знаю,що по магазинах ходити вигідно в Римі, а в Венеції дуже дорого.
    чи є ще якісь міста вдалі для шопінгу?

    дякую за допомогу.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А ви їдете туди по магазинах ходити? Чесно,я як була там,то від усієї тої краси голова йшла обертом і на магазини просто не було часу...

    не жарко,так як влітку,але загалом так,зазвичай тепліше,як у нас.
    ну а якщо таки про магазини,то ще Флоренція є :) Але там головне ще на знижки натрапити,А знижки там часто в другій половині зими і також в другій половині літа.
     
  17. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    я їду з екскурсією. але обов"язково ше пробіжусь по магазинах)
     
  18. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    І я хочу їхати, але на початку літа і не на екскурсією, а в гості. Мене цікавить які там ціни перекусити, вхідні квитки в музеї, транспорт по країні. Буду дуже вдячна якщо хтось поділиться порадами і враженнями.
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А мене в Італії цікавлять такі "кутки", де практично нога туриста не ступала, такі щоб приворожували своєю таємничістю, такі щоб реально показало Італію з іншої сторони, щоб була панорама міста і т.д., бо той стандарт, то звісно я по мапі і в людей розпитаю, а решта? З ваших власних досвідів, які міста крім Риму і Венеції варто відвідати (це то перше, що прийшло в голову)?
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    може трошки із запізненням - а можна лінку на той путівний. Вже була раз в Кракові по основному екскурсійному маршруту. Хочу ще :) якихсь цікавинок пошукати. Дякую.