Пластична хірургія у Львові

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Furore, 20 Червень 2011.

  1. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Та не завжди конкуренти. Коли лежиш у лікарні і спілкуєшся з людьми, пацієнтами інших лікарів, бачиш результат операцій, то і у самої формується думка.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Але якщо ця думка стає нав'язливою, і нового користувача цікавить тільки ця думка, копіпейщена на декількох форумах, і через 30 сек. після ДП, новий користувач уже читає активно аналогічну на ЛФ (то ж яка дивна точність потрапляння :) ).
    От і вгадайте з 3-х разів, скільки важить ТАКа думка.
     
  3. Aliaa

    Aliaa Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Хто робив мамопластику відгукніться!!! І що чули про Різника А.
     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    ну що,приєднуюсь і я до "жертв" Каліки....(

    розкажу всі подробиці,щоб могли собі робити висновки,бо "дуже поганий" чи "дуже хороший" це одне,а тут просто стає зрозуміло з яким "фруктом" маєм справу.може я собі щось накручую.....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

     
  7. Aliaa

    Aliaa Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Я вже була у двох лікарів на консультаціях. В Яворського Олександра Михайловича та Різника Андрія Богдановича.
    Яворський А.Б. зав відділом пластичної хірургії клінічної лікарні Львівської залізниці склав враження модного лікяря який однозначно на тобі ще з вершечком заробить. Коли я прийшла сидів сам у своєму відділіБ що не може здивувати бо до нормального хірурга черга.
    Правда присвятив мені час і все розповів і показав навіть сайзери дав поміряти. Такий не відмовляє ні в який проханнях, хочеш круглі я поставлю, хочеш каплевидні імпланти теж поставлю. Правда коли я його попросила показати йогороботи сказав,що комп згорів тільки трошки є ю Ну і показав дві. Ну дуже неправдоподібно як на мене.. Але 10 років працює. В кінці розмови я йому дякую, а він амені 100 грн. ..ну не проблема але тре попереджати ..і взвгвлі консультації навіть в Києві безкоштовні.
    Різник Андрій Богданович-лікар теж з 10-річним досвідом. Все що казав на консультації все я потім в інеті так і вичитала..все правда. От тільки шкода, що дуже мало часу мав ..бо все операції та операції по 3 на день. Хочу ще раз до нього сходити. Такий прямий доктор видався. Тай ціни нормально розповів все по поличках. Ще й до пацієнтки завів яка вже щасливою власицею нового бюстіку лежала. З нею я теж поспілкувалась. Вона його дуже хвалила. Потім з його помічницею залишив і ми теж сайзери приміряли ну і так вона розповідала все що мене цікавило.
    Хоча Лікар №1 в україні це звичайно Галич Сергій Петрович. Він в Києві працює . Різник його учень. Це мої враження.
    Поділіться своїми хто вже все пройшов:girl_tender:...для мене це в вкрай важливо.
     
  8. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Расскажу как к нему с ушками ходила. То, что он "раскладывает всё по полочкам" - это да, все минусы, плюсы, последствия. Очень приятный. Приходил постоянно в палату, проверял и всё такое (чего конечно даже редко от наших медсестёр дождешься). Это плюсы.
    Теперь то, что "на любителя". Цену операции узнала после операции, анестезиологу и "помощнице" + за местную анестезию платила отдельно. Подписывала договор за "5 минут" до операции, показали бы мне его чуток раньше сомневаюсь, что подписала бы его, копии договора конечно нету, чека за операцию тоже, т.е. если что, то всё будут ваши проблемы.
    На перевязке в зеркале заметила, что не совсем ровно, о чём и решила уточнить у медсестрички, которая мне делала перевязку, на что она как-то замялась, тут меня начали грызть соответственно сомнения... упомянула при нём об этом, когда появился он, на что мне заявили, что всё ровно, мы вместе посмотрели ещё раз, деваться некуда, не совсем ровно, на что последовал ответ: "повторно можно только через год" (что-то типа того).
    Теперь мои выводы (после личного опыта, прочтенного в просторах инета, просмотренного по телевизору и других консультаций):
    1. договор на руки, читать перед операцией.
    2. чек.
    3. цена операции со всем "входящими" до неё, а не после.
    4. если не так сделали, как должно было быть, то кто будет переделывать и за чей счет.
    5. кто, где и на кого учился, документы. (хотя это рук не выпрямит)
    И, напоследок, если вам не дают 1 и 2 (обязательно), не делайте у этих "врачей" что-либо, ибо потом вы никому, ничего не докажите и загоревшись желанием "всё, иду делать" не надейтесь, что "негатив случится с кем угодно, но только не со мной".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Aliaa

    Aliaa Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Дякую дуже. Я вже дописала собі в список запитань про договір і чек. Тут в клініці все так як в державних лікарнях все буде добре і ....типу ...та про який договір мова!?...Ви мені вірте...!!!! А потім в разі чого...моя незадоволеність лишатиметься при мені або грошики на стіл і на повторно...о ні...
    Вже домовилась в Києві про консультацію В Галича Сергія Петровича.
    Лікар №1 в Україні...хоча думаю в Києві конкуренція більша. Ну і лікарів і клінік теж більше.
    Після 10.09. напишу про свою співбесіду.
     
  10. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    К вышеописанному хотела бы добавить одну статейку, а также видео расследования каналов стб и интер.
    П.С. очень пожалела, что не посмотрела всего этого раньше =.=
     
  11. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    у вищевказаній статті є фото,знаєте хто робив це все?-правильно!Каліка Г.М,
     
  12. ipolita

    ipolita New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Была на консультации у Резника А.Б. Почему именно он объясню, во-первых, я не хочу делать маммопластику в Киеве (цены выше, это не оспоримый факт), во-вторых, начиталась в сети и в частности на этом форуме положительные отзывы о нем. Впечатление сложилось не однозначное… но делать все равно думаю у него. Он вроде, как и все честно рассказал (что вечность имплантатов, это миф и т.д.), но очень насторожило настойчивое навязывание метода установки (подгрудный доступ). У меня нет ни одной реальной знакомой, которая делала пластику. Подскажите, кто-то делал маммопластику у него? Или может просто был на консультации, как впечатление, что говорил? Если кому-то интересны подробности моего с ним общения, спрашивайте, расскажу все в подробностях.
     
  13. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Розкажу і я про свій досвід оперування в Каліки. Видаляла доволі великі родинки на спині, бо травмувались і заважали. По-перше, обіцяв провести дослідження "матеріалу", але так і не показав результатів, просто сказав що все ок, тепер читаючи, що писали вище в темі, сумніваюсь, що взагалі його проводив. По-друге, постійні кількагодинні очікування, хоча і про операцію і про перев"язки домовлялись на конкретну годину. По-третє, питала чи можу піднімати дитину після операції, сказав - без проблем. Але сама помітила, що щось не так, подивилася в дзеркало - виявляється шов розійшовся і загноївся, а він мені навіть про це під час оглядів не сказав, просто змінював повязку і все, в результаті маю зовсім не естетичний вигляд тієї екс-родинки.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Я теж багато недоброго чула про Каліку, але вважаю, що пластична хірургія сама по собі ризикована. Колись Таїсія Повалій розказувала, як їй зробили ін"єкцію від зморшки, то в неї під шкірою пару днів якийсь горбик був і переміщався з однієї сторони в іншу. Хоча вона ходила до перевіреного спеціаліста. А про ліпосакцію чула, що жир нікуди не забирається, а переміщається в інше місце. Наприклад, з живота в бедра.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    моя знайома робила в нашій лікарні операцію на вуха, при тому шо там з лікарем якийсь лямур відбувався - все одно примудрився напартачити , вуха загноїлись так шо біль була страшенна, і вже було близько до зараження крові. То поїхала в Швейцарію переробляти. Правда хто лікар я не знаю.
     
  16. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Різник - хороший лікар, він фанат своєї справи ) а медицина - не точна наука, і ризик є завжди ) це так, до слова )))
     
  17. Hinoczka

    Hinoczka New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Лікар Каліка - відповідає повністю своєму прізвищу!
    Робив операцію на ніс моїй мамі ще на "заре" своєї кар'єри. Мати все життя промучилась з наслідками цієї операції. після цього їй провели кілька складних операцій, аби виправити дії цього лікаря.
    Хочу зазначити, що операції на носі (виправлення перегородки і т.д.) особливо важко перенести - більі відчутт просто жахливі.
     
  18. forumchanki

    forumchanki New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Я робила пластику вух у Різника, дуже задоволена результатом. Все чисто, акуратно.
    На консультації все детально розказав. Завжди великі черги до нього, операції не варто боятись, бо нічого не відчутно. У палаті лежала з дівчиною, яка оперувалась у Олашина, теж хороший лікар, спеціаліст з ринопластики. Завтра їду до нього на перевірку. Хороше ставлення від лікарів і мед. персоналу.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Чи є на форумі дівчата, які робили пластику (підтяжку, збільшення) грудей? Поділіться враженнями та результатом, будь ласка:girl_tender:
     
    • Креативно Креативно x 1
  20. chrystuk

    chrystuk New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    привіт!!мене дуже цікавить збільшення грудей!!можливо є такі,хто робив таку операцію,порадьте лікаря і де саме у Львові найкраще робити таку операцію,скільки вона коштує?