Пластична хірургія у Львові

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Furore, 20 Червень 2011.

  1. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Цікавить чи є на форумі дівчата, які робили абдомінопластику(підтяжку живота)?
     
  2. nomyk

    nomyk New Member

    Цікавить блефаропластика, у Львові хтось робив?
     
  3. Laranja

    Laranja New Member

    Я пластичних операцій не робила, але переглянула декілька сайтів з цінами на підтяжку грудей і, чесно сказати, трохи очманіла (то якщо культурно).
    Отже, підтяжка грудей (грубо кажучи видалення лишнього шматка шкіри) -1200-2200 у.о в середньому
    При тому, повне видалення грудей - 500 у.о.
    Може я щось не так зрозуміла, але сказати що пластичні хірурги завищують вартість своїх послуг - то нічо не сказати.
     
  4. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Ну я б не назвала цю операцію видаленням шматка шкіри. Це досить складна операція, навіть порівнюючи із видаленням або імплантуванням.
     
  5. Natali S

    Natali S New Member

    Я дуже боюся цих операція, я після кесарево не можу прийти в себе хоча вже багато років пройшло, хоча не приховаю якщо б не боялася і не виходило б добитися результатів в не хірургічній косметології, то може бути і наважилася під ніж лягти, а так доки рятує без хірургічна косметологія, то користуватимемося її!Все-таки долі ризка мізерні!
     
  6. Kotejka

    Kotejka New Member

    Порадьте будь ласка у кого зробити ін'єкції гіалуронки. Бажано у пластичного хірурга, на крайняк лікара-дерматолога. В темах, хоть якось з цим пов'язаних, контактів взагалі немає. Поділіться будь ласка.
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Цікавить ліпосакція або пластика живота. Поділіться і-цією.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Львові немає узагалі нормальних пластиків-хірургів. Київ або Одеса
     
  9. woolf

    woolf Well-Known Member

    Або Краків.
     
  10. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    хочу підняти тему!
    Хто може поділитись досвідом про надійного пластичного хірурга ( Львів, Київ, Одеса), або клініка?

    Цікавить блефаропластика та лазерне омолодження обличчя.
    ( можна в приват)