Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    А може варто їх послухати .... Будь-яка операція це стрес для організму. Три години наркозу це не мало. У мене носик був після травми. Наслідком цієї травми була кісткова мозоль, яка була помітною. Якщо б не було травми, я б ,напевне, цієї операції не робила.
     
  2. BUBI

    BUBI Загублений

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    знайомі відраджують тому що бояться ускладнень-бережуть мене)

    ---------- Додано в 00:59 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

    у мене також була травма в дитинстві-носом об сходи:girl_sad:

    ---------- Додано в 01:06 ---------- Попередній допис був написаний в 00:59 ----------

    http://s017.radikal.ru/i439/1111/f1/55d619a1a37c.jpg

    ---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 01:06 ----------

    МІЙ НІС ЗЛІВА..справа моя мрія:girl_tender:
     
  3. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Такий ніс потрібно оперувати. Можливо, він деформований і всередині - і це може бути причиною гайморитів. Рекомендую консультацію Олашина В.В.(ринопластика - працює в косметологічній л-ні) і Чушака І.М.(ендоскопічне обстеження порожнини носа - працює в Винниках зав.ЛОР-відділом в госпіталі)
     
  4. BUBI

    BUBI Загублений

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    я також думаю що справа у травмі
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

     
  6. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    ні, це була не я.
     
  7. Rozalinda

    Rozalinda New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Здравствуйте, пробачте, може я не по темі влажу, але я з Київа, мені цікаво може хтось зі Львова приїзджав, до нас, робити ринопластику. Просто на київських сайтах, там усі піарять свої кліники, хотілось би почитати ваші відгуки,якщо такі є. Спасибі за увагу.
     
  8. Rozalinda

    Rozalinda New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    А ти гадає що на львівских сайтах тут тобі ніхто піарить не буде! Ну добре, в мене мама робила ринопластику в Києві, не тому що там на багато краще роблять, а просто вони з чоловіком туди переїхали. Ну що я можу сказати, мені іі носик подобається).
     
  9. Rozalinda

    Rozalinda New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    о, Rozalinda, можеш мені написати назву закладу, де роблять гарні носики)))?

    [mod]На Посиденьках реклама платна. Профілі клонів об'єднані, щоб зручніше їм з собою розмовлялося[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 7 Грудень 2011
  10. Rozalinda

    Rozalinda New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Так, вона робила носик в ************* аргументувала тим що цей заклад зараз популярний i вiдповiда по цiнi та якостi)
     
    Останнє редагування модератором: 7 Грудень 2011
  11. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    я згідна... ви вже ходили? ) а який у вас профіль? є горбинка? якщо є немаленька горбинка - то я б робила операцію, не так багато вже тої реабілітації, в порівнянні з радістю, яку будете відчувати потім і вирішенням давньої проблеми..... ) імхо
     
  12. bababanaba

    bababanaba New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Яка вартість ринопластики у Львові? Я так розумію два найкращі це Олашин і Резник? Хто краще? І які в них розцінки?
    І взагалі будь-яку важливу інформацію.
     
  13. Gesika

    Gesika New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Samodumka...Який саме варіант ти маєш на увазі?)Це робить саме Олашина?
     
  14. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

     
  15. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Скиньте телефон Олашина в приватні повідомлення і може знаєте де саме і коли він приймає. Дякую!:)
    П.с. той що у них на сайті недоступний:sad:
     
  16. карлик-ніс

    карлик-ніс New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Добрий день, дівчата.. Давно деколи читаю ваш форум.. сьогодні зареєструвалась, тому що хочу допомогти таким як я. на цьому форумі, в цій гілці я знайшла імя хірурга, що 16 березня зробив мені носик. зараз в мене період реабілітації, сиджу вдома. можу розказати в дрібницях. якщо цікаво-питайте))). інформації реально дуже мало. в Київ їхати було далеко і невідомо також де там можна робити ринлпдастику і в кого. ні секунди не жалію, що обрала Львів, клініку і лікаря... коротше, питайте, що цікавить. буду рада допомогти)

    ---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    я робила у Олашина, в клініці Естель. зайдіть на їх сайт. там є контакти, можна подзвонити і записатися до нього на консультацію. консультація коштує 100 грн
     
  17. tanais

    tanais New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    . мене цікавить перш за все ціна(повна-з всякими там наркозами і будь чим іншим), і скільки триває реабілітація?
     
  18. карлик-ніс

    карлик-ніс New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    я заплатила 17400 грн зі всім (14000 операція, 2000 наркоз, 800 грн медикам+розх матеріали, 600 грн палата). в мене операція була складна, охоплювала всі можливі етапи. 5годин тривала...
    сьогодні у мене 20 день після ОП. синяки зійшли, набряк носа ще є достатній. сьогодні останній день пшикаю в ніс те що приписали. впринципі вже можна вести звичний спосіб життя)))
     
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Чи підписували Ви договір перед операцією?
    Чи містив він пункт про відповідальність клініки-лікаря у разі невдалої операції з вини лікаря.
    Чи містив він деталі - яка операція, скільки коштує, додаток в вигляді фото...? Чи загальні фрази...?
     
  20. карлик-ніс

    карлик-ніс New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Текіла, звичайно. договір згоди на операцію, на наркоз (там ціла анкета). пункт про відповідальність є, але розмитий, бо відповідальність це така штука. завжди можна оспорити хто винен)). по договору вони місяць зобовязані за тобою дивитися. всі деталі містить: яка саме операція, ціну і т.д. чесно договір і чек так і не забрала, якось забула за це навіть.)))