Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Були ми у доктора Олашина і доктора Різника стосовно ринопластики.
    Розповідаю ситуацію, як було.
    Прийшли ми на консультацію, правда не в Естель, в Львівську міську косметологічну лікарню.
    Оглянули, сказали операція середньої складності, до 3 годин, назвали ціну 15000грн. Сказали нам гроші готівкою принести перед операцією. Окей, домовились про аналізи, день операції.
    Продивились цю тему і тему про пластичну хірургію. Виникло питання про документи.
    Подзвонили до Олашина, який на питання з документами замнувся, почав говорити - ви що мені н евірите, вам результат чи папери потрібні і т.п. Говоріть про це з Різником. Він питання ці вирішує. Але телефон його не дав, ніби немаєю Хоча разом працюють.
    Дзвонимо до Різника. На що доктор каже, що ніяких документів не дає, ніяких квитанцій про оплату чи договорів. Якщо треба документи, це буде на 7000грн дорожче!!!!
    Поговорили, порадились. Дзвонимо до Олашина з питаннями де можна зробити з документами. На що, Олашин каже що в них не можна вже зробити операцію, бо доктору Різнику не сподобалось що багато про документи розпитували, що їм такого не потрібно.
    Ось така у нас медицина, і такі лікарі.
    Докторів Олашина та Різника категорично не рекомендую, через неадекватне відношення до пацієнтів, ігнорування своєї відповідальності та бажання просто здерти гроші готівкою собі в кишеню.
     
  2. карлик-ніс

    карлик-ніс New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Ви знаєте, добре, що не було таких дописів, як ваш, коли я збиралася йти на операцію. Повірте, з документами у них все гаразд (по крайній мірі у Олашина, бо хто такий Різник взагалі не знаю). ліцензія у клініці, в якій я робила операцію дуже хороша. їм дозволено навіть операції по зміні статі робити. Відношення просто казкове і відповідальність величузна. шкода, що у вас склалася така думка і ви так до цього відноситеся.я просто забула за договір, на тому тижні маю забрати разом із чеком. але мені потрібна була операція, новий носик без шкоди для здоровя, а не купа паперів. він мені і не потрібен той договір, бо першочергово я не збиралася наносити собі якісь "увєчія", а потім судитичся. лікаря обирала по таких відзивах як мій і не прогадала. а ви не можете ні рекомендувати, ні не рекомендувати, тому що операцію ви не робили. вам потрібно було не в міську лікарню звертатись, а в клініку спеціалізовану. тому що я не думаю, що в поліклініках взагалі якісь договори складаються. і ціна не зрозуміла. в Естелі головний Олашин по рино, тому там ніяких питань ні з чим не було. а тут, мабудь, цей Різник завідує.тому так. вибачте, не хотіла нікого образити, але я за справедливість
     
  3. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Це ви зараз так говорите, бо у вас все пройшло гаразд. Я ж вважаю, що якщо щось робити, то бажано це робити правильно. Тому що, якщо щось пройде не по сценарію, ви потім довго будете шукати винних, і влитите в копієчу.
    Тим більше в проханні підписати договір немає нічого надзвичайного. Це елементарна річ, як у приватній клініці, так і у державній (тим більше що ця не державна, а госп-розрахункова).

    Чому ж...я звернулась в спеціалізовану міську косметологічну лікарню.
    В естель я не зверталась по тій причині, що знайомій там зробили не дуже вдалу операцію. Це по-перше. По друге, ми туди телефонували стосовно консультації, і нам звідти взагалі забули передзвонити:)

    Не рекомендую Олашина і Різника з огляду на те, як вони віднеслись до елементарного питання підписання договору - тобто побоялись взяти на себе будь яку відповідальність. Договір - це елементарна процедура в такій галузі як пластична хірургія. Зараз договір навіть стоматологи підписують, коли роблять щось складніше ніж просто постаивти пломбу. А от гроші готівкою наперед взяти не побоялись.
    Ось таке от в мене моє особисте враження від цієї "парочки" :girl_feminist:
    Я також за справедливість!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bozhenka

    bozhenka New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Ну я б так не сказала!!!
    поперше нажаль вам не пощастило оперуватися у Олашина В.В. (ринопластика) Це дуже хорший лікар на даний момент найкращий у своїй сфері (не чула і не бачила поганих результатів взагалі)
    Я це можу сказати впевнено на всі 100%
    Сама робила ринопластику і результатом дуже задоволена і ще були дівчата які робили теж і всі задоволені!!! Думаю що для всіх в першу чергу головне результат , ну і просто чудове ставлення з боку лікаря, тому рекомендую Олашина Василя Васильвича!!!
    А також рекомендую по інших операціях Різик Адрій Богданович теж бачила чудові результати і всі були задоволені!!!
    На рахунок договору можу сказати, якщо і будете підписувати то це не на вашу користь, і особливо у приватних клініках де ціни у двічі більші.
    не рекомендую ходити до Каліка Г.М. от у нього результати погані бачила не одну пацієнтку (((
    Якщо виникнуть запитання рада буду допомогти))):girl_yes2:

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

    Навіщо таке писати??? якщо ви не робили жодної операції і відповідно не платили.
    А коли мене оперували то виявилось що у мене більше проблем і операція була складнішою тривала не 3 год а 4 год і я нічого недоплачувала, тому для Олашина В.В. і Різника А.Б. повірте не гроші головне ,а ваше безцінне здоровя та ваша краса!!!
     
  5. maluwka jess

    maluwka jess New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    я сьгодні зареєструвалась ,і мені було дуже дивно читати такі коментарі в сторону таких лікарів як Олашин В.В. і Різник А.Б.,особливо після пластичної операції))) я правда не робила ринопластики,я робила пластику вушок в Різника,про операцію звісно розказувати не буду(не по темі),а на захист лікарів стану. Різник А.Б. прекрасний хірург,всім його раджу,результатом дуже задоволена))) Лікар Олашин оперував мою подругу,все пройшло успішно,від операції пройшло три тижня ,але результат вже замітно дуже сильно))))

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:00 ----------

    були коментарі стосовно їхнього халатного відношення до пацієнтів...можу сказати,що Різник до мене в палату (я оперувалась у косметологічній лікарні вул.Чороновола 45,4 корпус) приходив декілька разів на день і перев"язки робив сам,Олашин теж приходив до пацієнтки яка лежала зі мною в палаті,яка доречі,операцією на носик залишилась задоволена.... дуже приємні і прості в спілкуванні люди))
     
  6. Balissa

    Balissa New Member

    Буду делать пластическую операцию - ринопластика

    У меня очень сложный случай - хочу сделать ринопластику - коррекцию формы носа. Но до 37 лет никто из пластических хирургов не брался делать мне эту операцию. В общем была полная безнадега.(((
    Дело в том, что у меня двусторонняя заячья губа, операцию делали в 2 года. Но комплексы по поводу носа остались.
    Нашла единственного доктора, который решился мне помочь - это доктор Слоссер Дмитрий Владимирович. Работает в Киеве и в Москве. Буду делать в Киеве.
    Во всяком случае - была у него на консультации - смотрел меня, согласился помочь.
    О докторе этом узнала совсем недавно, порекомендовали мне его. Как раз была в Киеве - почти ничего о нем не узнав - решила сходить на консультацию, а вдруг.... Удивление конечно, что доктор согласился взяться за мой случай.

    Так вот, я хотела узнать - знает ли кто-то что-то по поводу этого хирурга? может быть есть кто оперировался у него? какие отзывы? результаты?
    Уже посмотрела общую информацию о нем в интернете - вроде только положительно все.
    Надеюсь все пройдет хорошо.

    В общем - буду отписываться тут - как идут дела у меня.
    Вот фото мое на данный момент - проблему мою сразу видно...
    [​IMG]
     
  7. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Balissa
    Так, важкий у вас випадок, дійсно.
    Ну що ж, удачи вам, щоб все прошло добре!

    До речі, не забудьте отписати як усе пройшло.
    Просто я теж збираюсь робити ринопластику. Не дуже важкий випадок.

    Хірурга ще обираю, хочу побувати у двох -Компанієц і Слоссер, тому мені дуже цікаво, який результат у вас буде.
     
  8. bozhenka

    bozhenka New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    BALISSA раджу вам сходити на консультацію до ОлашинаВ.В. , він робить тільки носи тому добрий спеціаліст, я сама робила у нього, і бачила багато їнших дівчат і всі були задоволені!!!
     
  9. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    девочки, спасибо за поддержку. Уже сделала ринопластику, как и хотела - у Слоссера. Точнее он один взялся. Другого никого я и не нашла.

    В общем операция прошла успешно, хоть и длилась достаточно долго, как сказал доктор, потому что далеко не простой у меня случай. Хотя хирург сказал, что были у него случаи и посложнее.
    Сейчас еще сходят отеки - буду ждать, сейчас выполняю все рекомендации доктора, чтобы все шло как положено, не торопясь, на результат так сказать. Надеюсь все же что лучше будет, чтоб чувствовать себя среди людей более комфортно.
    Как сойдет отек - могу и фотку показать тогда.
     
  10. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Ну вот, как обещала показываю фотку результата
    [​IMG]
    Получилось очень классно, по сравнению с тем, что у меня было до операции, мне прям очень нравится.
    Результат заметен сразу! У доктора прямо золотые руки, думаю, что сделал все возможное. Благодарна и довольна)))

    Что скажете?
     
  11. bozhenka

    bozhenka New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Вітаю вас!!! Носик буде класний, ще трішки є набряк, і коли він зійде то буде супер!!!:girl_spruce_up:
     
  12. natakoper

    natakoper New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Дорогі дівчата, планувала теж оперуватись у Олашина,але зараз з"явилось стільки негативної інформації про нього в і-неті.... Ось сижу і думаю,що робити?Цікаво,як поживають його прооперовані згодом? Відгукніться, благаю!
     
  13. Dea

    Dea New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Дівчата,скажіть будь ласка за скільки часу потрібно домовлятися про консультацію у Олашина???Дуже потрібно,відгукніться!!:clapping:
     
  14. natakoper

    natakoper New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Я зробила операція у Олашина,вчора знімали гіпс(насправді це така пластинка).Всім задоволена,В.В.-суперпрофесіонал,дуже чуйна,проста у спіскуванні людина.Я робила в клініці Естель(мед.персоналом та ставлення до паціента так само дуже задоволена).Анастезія там прекрасна:заснула-проснулась абсолютно без наслідків.І ще раз хочу подякувати лікарю за золоті руки:girl_tender: Шановна Dea,про консультацію можна домовитись позвонивши в клініку,мені призначили зустріч через день по-моєму.Якщо ще,щось цікавить докладніше,відповім обов"язково!

    ---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

    Ой,наробила помилок від хвилювання-"у спілкуванні " звичайно
     
  15. bozhenka

    bozhenka New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Я робила у Олашина В.В., і теж задоволена вже пройшло 7 місяців))) Раджу дзвонити особисто до лікаря і записуватись на консультацію!!!, краще йти на операцію в лікарню по вул. чорновола там виходить значно дешевше, а лікар той самий!!! і ремонт там зробили непоганий)))
    І головне не вірте всьому що пишуть, багато є негативу:girl_nea:, тому варто з лікарем спілкуватись самому і вже потом робити висновки))):girl_smile:
     
  16. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Дійсно результат дуже добрий! Якщо порівнювати з тим, цо було до операції!!!
    Поздоровляю вас.

    У Компанійця до речі все була на консультації... якось не вражив, я очікувала більшого враження.
    Треба буду ще до Слоссера сходити. Я де можна подивитися ціни у нього на операції?
     
  17. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Darine

    Спасибо! Уже говорила, что у доктора просто золотые руки! Очень благодарна ему. Да, отек уже сошел, все супер, мне нравится)))
    Что касается цен, то на официальном сайте хирурга есть прайс. Вот можете посмотреть.
     
  18. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Balissa
    О, теж буду на наступному тижні записуватися)
     
  19. Dea

    Dea New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Дівчата,скажіть будь ласка,якщо уже відбулася консультація(наприклад) і всі аналізи в нормі,то через який час можливо робити операцію у Олашина?і взагалі хотілось би знати чи він дуже зайнятий і чи легко до нього на прийом потрапити?
     
  20. natakoper

    natakoper New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Якщо лікар у Львові,попасти не проблема.Дзвоніть у клініки.Головне,щоб операція не припадала на місячні. Аналізи дійсні 2 тижні по-моєму