Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Розскажу я вам про свою "ринопластику"... Був в мене чудовий носик, і тут бац зі всієї сили бугелем мені в голову, 3 мм від ока (добре що жива взагалі). На місці носа від ока і навскіс зробилася велика дзюра з якої валила кров. Упускаю всі деталі до приїзду в лікарню. Обласне ЛОР відділення, інтер'єр часів 2ї світової, черговий лікар з зубами різної довжини, розмовляє на суржику, окуляри змотані дротом. Поклали мене на стіл, став надімною і каже "даааа...". Дали в руку мисочку тримати, чоловіка послали купити голку і нитку. Я тримаю мисочку а вони мені рану миють, і все горяче стіквє по лиці, піднімають пінцетом шкіру, бобраються там. А тепер, каже, тримайся міцно за стіл, будем шити......... Шили, шили, мабуть вічність, шось підгортали, підрізали. О, каже, красота, кров зупинили, в тебе ніс розтрощений повністтю, тобто його нема, зараз ти сильніше тримайся, будемо пробувати поскладати, буде хрустіти, то нічого то кості роздроблені. Тут роблю паузу. Коли ця процедура скінчилася мені здавалося що я і той стіл то єдине ціле.. Запхали мені розпирачки в ніс "щоб то все на них трималося" і відправили додому. Сьогодні 4й день. Як я виглядаю..йду нині до лікаря, буде дивитися чи рівно все вийшло
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Лікар у мене класний, оптимістичний! Дякую йому за такий оптимізм, а то я впала духом зовсім. Каже що все буде добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mariestellina

    Mariestellina New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Zoryanazirka,і як Ваш носик тепер ? Хочеться Вас підтримати і побажати виздоровлення,
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2013
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    В мене лишився великий шрам і ніс на холоді стає як не мій.. А так все гарно, правда болить ще, окулярів. Можу носити і відповідно плавати, бо ношу контактні лінзи
     
  5. FetChi

    FetChi New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Balissa
    Чудовий результат!!!

    Теж хочу робити ринопластику у Слоссера.
    Я бачила у нього на сайті, що він може зробити ринопластику без перелома.
    Чи у всіх випадках це можливо?

    Наприклад, у мене травм не було, але є горбинка и хотілося б кінчик носа підняти и трошки загострити.
    Чи це можливо зробити за такою методикою.
    Просто, думаю, чи слід їхати до Слоссера...
     
  6. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    як це - великий шрам - і гарно ?:eek:
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Гарно бо рівно :) а шрам можна лазером з часом прибрати.
     
  8. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Спасибо, приятно!

    Ну не знаю, во всех случая возможно или нет, это вам лучше с доктором проконсультироваться.
    Знаю, что хирург такие операции без перелома тоже с успехом делает, общалась с девочкой, ей такую операцию делали, ни синяков на лице не было, ни сильных отеков, так что плюсы однозначно есть у такой методики.
     
  9. FetChi

    FetChi New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Balissa
    Дякую. З наступного тижня буду займатись цим питанням. Зателефоную мабудь у клініку, запишусь на консультацію.
     
  10. FetChi

    FetChi New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Отже пройшло достатньо часу, все обдумала, побувала ще на консультаціях деяких хірургів, вирішила вреті решт робити ринопластику у кліниці, де працює Слоссер.
    На наступний тиждень мені вже назначена дата!!!

    Аби б уси добре пройшло!
     
  11. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    FetChi
    С выбором не ошиблись))
    Волноваться не надо, вы же к специалисту идете, а не к кому попало)) Хотя вот советую не волноваться, но сама ведь тоже волновалась, это ж собственная внешность.
    Но доктору все таки доверяла)
     
  12. FetChi

    FetChi New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    До речі, не хвилюватися дійсно тяжко, хоча й немає сумнівів, що він знає свою справу.
     
  13. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Поділюсь і я своїм досвідом. Моя історія плачевна. До тепер, коли згадую ті страшні дні 4 роки тому, аж мороз по шкірі. Мій бідний ніс постраждав кілька разів - 1) в дитинстві впала з качелі і звичайно батькам нічого не сказала, щоб не сварили . Потім виявилось, що свій ніс я тоді зламала вперше. 2) вже в дорослому віці - не вписалась в двері і поламала ніс в 2 місці :xaxa:. 3) хотіла перестрибнути через мамині закрутки і промазала ))))) гепнулась своїм носом 3-й раз. Так як під час усіх тих пригод, я ламала ніс в різних місцях, то зовні він вже мав досить перекошений вигляд. Але я тим не заморочувалась. Бачила в тому особливий шарм :d23:))))
    А от коли мій бідний ніс перестав дихати, я зрозуміла шо - біда. Спершув абсолютно "відмовився працювати" правий бік, а за якийсь час почала помічати, що і лівий барахлить. Одним словом, прийшов день, коли носом я практично не дихала. Тому вибору не було. Розпитувала у знайомих, хто що знає, до кого звернутись. Всі в один голос радили звернутись в Стебник до одного поважного лікаря, такий собі Захарко (імені не пам"ятаю). Відгуки були лише позитивні. І насправді, на той час, людей, яким би він не допоміг, я не знайшла. Тому я навіть не вагалась. Мене запевнили, що операція дуже проста, реабілітація максимум тиждень. Тобто переконали, що мій випадок елементарний. Тому на операцію йшла без страху. Коли подруга запросила на весілля, я її запевняла, що наступної суботи 100% буду, ще й з рівним носом :agree:.
    Саму оперцію згадую, як сюжет із фільму жахів. Наркоз був місцевий, мій лікар прийшов підперезаний , як мясник, з купою заліза в руках. Поряд репетувала дівчинка, якій вирізали гланди :khomyak:. Коли мені дали наркоз, він подіяв не стільки на ніс, скільки на око. Дуже дивне відчуття, коли терпне око. Це створювало дикий дискомфорт.Він прийнявся мене катувати. Довбав мені кістки довго і нудно. Пам"ятаю, як якісь куски хрящів постійно падали на плитку, а його окуляри увесь час забризкувались моєю кров"ю. Біль була просто нестерпна:suicide: . Я втрачала свідомість кілька разів. Ті моменти були єдиною радістю - веселка перед очима і думки - "нарешті то закінчиться". Але вони знов і знов приводили мене до тями і знущались. Свої крики і плач я пам"ятаю ніби зі сторони. Мені здавалось, що ця мука тривала вічність, а не тих злощасних 2 години. Я відчувала себе однією суцільною раною.
    І я б забула цей день, як страшний сон і змирилась. Але моя реабілітація тривала 2 місяці. Рана ніяк не загоювалась. Дихання довго не відновлювалось. Кожного дня мене мучили промиваннями. В мене було враження, що та пов"язка до мене приросла :crazy:.
    На сьогоднішній день - мій ніс зовні виглядає рівним. За це можу подякувати тому лікареві. Хоч тут мої муки були не даремні. А от дихати я і далі не можу вільно. Він сказав - якщо через рік після операції дихання не відновиться - приїжджай обов"язково, будемо ще щось там робити ультразвуком. Ага! Зараз! Я б тепер ні за що не пішла на ту каторгу. І не знаю, чи це я просто з лікарем прогадала, чи то в мене просто організм якийсь особливий. Але мені то дійсно далось дуже важко...
     
  14. ElenaB

    ElenaB New Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)


    Здраствуйте ДП. Ще з шкільних років думаю зробити операцію носу, сказала собі тоді, що років через 5 зроблю. Ось зараз якраз майже 5 років) І є можливість зробити досить дорогу як на мене операцію для українських зарплат, працюю не в Україні, і з новим курсом долара це всього лиш до 1000$, на Кіпрі це коштуватиме приблизно 2500$.Ось і думаю зробити, можливо і в наступному місяці, коли приїжаю у відпустку. Прочитала багато хороших відгуків про Олашина у Львові, і ось думаю, можливо краще для мене все-таки зробити у Львові, я з Тернополя, не так далеко їздити.
    І цікаво почути про Слоссера детальнішу інформацію, поділіться будь-ласка. Яка ціна?
    І ось цікавлюся про Олашина: писали тут, що дешевше оперуватися в клініці на Чорновола, а не у "Естель" у нього. Наскільки дешевше? Препарати і техніка ті ж самі? Порадьте будь-ласка нащод нього, бо скоріше всього буду звертатись до нього, але ще в роздумах.

    В мене також горбинка, і кінчик носу бажано підняти, і великий довгий ніс бараболькою, і ніздрі великі. Хтось мені говорить, що Бог дав, і потрібно цінити, але говорять люди з правильною формою носу, а в мене дійсно не естетичний, портить моє обличчя, можливо не такий жахливий, і зараз я себе люблю, і не комплексую, як у школі,і він більше в профіль некрасивий, але все-одно вирішила зробити-зараз це всього лиш одномісячна зарплатня для мене, якби б працювала в Україні, то можливо б не робила, для цього потрібно б було рік відкладати гроші.
    І ще цікаво, чи дійсно роблять ринопластику без перелому? Це коли препарати вводять?

    Буду вдячна за поради. З повагою, Лєна.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 2
  15. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Пластика носа (ринопластика)

    Дівчатка, потрібні відгуки про пластичних хірургів Безпалько і Резник, може хто має відгуки???
     
  16. ElenaB

    ElenaB New Member

    Зробила все-таки у Олашина:). Завтра виписують. В Будь якому випадку буду задоволена, бо ніс буде рівним, гірше точно вже не буде. Результат повністю вже буде через пів року-рік. Пока опуклість, тільки 7 день.
    Зробила на Чорновола, так як лікар той самий, обладнання також. В Естель оплачується лише 2 дні проживання у лікарні, тут 7 днів. І ще на 200$ дешевше.
    І ще він знаючи, що розраховувала я на 1000 дол, а операція набагато дорожча получилась, зробив мені знижку, причому я його не просила, але цим він мені звичайно допоміг, і плюс відняти 200 дол різниці, бо зробила на Чорновола. Неправда, він не гониться за грошима, це наклеп на багатьох форумах.
    Відношення прекрасне практично від всіх працівників. Василь Васильович також дуже мені подобається, як людина: приємний, веселий, простий, відчувається від нього підтримка, і професіоналізм.
    Якщо потрібна якась інформація, звертайтесь Elena Brega вконтакте. На форумі рідко буваю.
    Я задоволена. Рекомендую.
    Всі пацієнти ним задоволені.
    Говорили, часто після Каліки переробляють в Олашина і Різника. Хоча чула були випадки і навпаки. Просто не довіряйте Каліці свої носи, кругові підтяжки та ще якійсь операції чула він добрі робить, це все із уст пацієнтів.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. New look

    New look Well-Known Member

    А скільки заплатили за операцію?
     
  18. ElenaB

    ElenaB New Member

    1700$ коштує повна ринопластика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Привіт дівчата.Хотілося би поновити тему ринопластики . Особливо цікавить Олашин і теперішні ціни з тим курсом. Бо на сайті про-клінік вказані походу застарілі цифри.Розумію що ціна складається індивідуально ....але хоч би в середньому знати,на що розраховувати . Відгукніться будь ласка. Може хтось робив недавно операцію чи ходив на консультацію. ...
     
  20. Ipunca

    Ipunca New Member

    Можна номер телефону Оляшина.