Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Напишіть будь ласка потім Ваш відгук, яка процедура оплати у них та коли потрібно здавати аналізи, до чи після оплати.
    Вдалої операції Вам)
     
  2. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Оплата повна до операції, з чеками прийти, аналізи здавала ще до того як оплатила всю суму, тобто спочатку був аванс 20.000 , за тиждень здала аналізи, а за день до ОП оплатила решту суми ( все на рахунок приватбанк)
     
  3. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Я тепер про саму ОП, в наркоз з наркозу все Ок, тримала операція по ходу 3 год, мені відключили десь в 11:20, а перше свідоме пробудження в мене було десь в 16.00, до вечора нічого не боліло, потім я почала інтенсивно набрякати ( очі, щоки, в мене був великий синець всередині в роті під верхньою губою, я так розумію що то випадковий просто впирались, коли довбали кістки) , ніч була жахлива, горло боліло від трубок, по задній стінці носоглотки вся слизова адсько боліла, я вколола знеболююче десь в 00:00, і чесно я цілу ніч майже не спала, через ту носоглотка ( в мене таке враженна що вони просто ліками спалили зливову)
    ранок 2 дня я вже мала червоні синці на повіках, і набряк сильний знизу під очима, соплі з кров’ю засипають в носі, чистка носа то ад, але саме страшне за ці дні, це ті кірочки, які утворюються в носоглотці на виході в роті, я деколи випльовувала їх з розміром з горіх, і коли таке випльовуєш, то життя значно покращується
    На 4 день мене відпустили додому, я зі Львова, але я зробила помилку, треба було сидіти в лікарні, бо дома самопочуття погіршилось, я майже не спала вночі, бо дуже боялась щоб чоловік мене випалково не вдарив(((
    5 день зовнішнього набряку вже майже немає, хіба носик набрякший, але почався набряк в самому носі, не дихала ним взагалі, ніс сухий, проблема кірочок пропала, на вечір 5 дня накінець то лягла спати без знеболення ( бо вже дістала тріщини кишки через ті знеболюючі)
    6 день цілком нормальний , правда сил немає
    От сьогодні в мене 7 день, і це перший день коли в мене немає болі, лише тиск в районі носу.
    Не знаю як у інших, але я терпляча до болі, я родила 2 дітей, але ця операція мені далась дуже важко, просто хочу щоб ви не будували ілюзій що то так ринопластика, це повноцінна операція від якої треба відходити, і терпіти купу незручностей, другий раз би не пішла, але я рада що її пережила) тому хто боїться болі думайте, хто налаштувався робити -робіть, просто знайте що буде важко, але все можна пережити заради гарного носика) завтра ще напишу як знімуть гіпс чи я задоволена)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. endimiona

    endimiona New Member

    Чи робив хтось пластику носа в Онутчака Адріана? Чи сподобався результат?
     
  5. LiliaLemberg

    LiliaLemberg New Member

    Я оперувалась у Військовому госпіталі у Панченко Віталія, моя подруга робила в нього риносептопластику всі задоволені результатом.
    Має сторінку myplastica.com
     
  6. New look

    New look Well-Known Member

    А можете викласти фото результату?)