Пластикові вікна. Де замовити?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Цитронка, 3 Жовтень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    TatkaTatka,те, що він не є памяткою архітнктури, не означає, що вони не можуть примахатися)
     
  2. TatkaTatka

    TatkaTatka Active Member

    Це правда. Казав мен знайомий юрист, що по центральній частині є вже випадки накладання штрафу. Можливо, варто піти в якусь організацію на кшалт Історичного середовища, та дізнатися докладніше. Думаю, що я це зроблю.
     
  3. kolotova

    kolotova New Member

    Я міняла в кімнаті 2100 х 1300 тоже 5 камер Німец профіль і німецька фурніт склопакет двохкамер + енерго заплатила 4650 грн з монтажем. Але я заказала 3 вікна і вони ще підвікон на вулицю дали безкоштовно. Це на Санті Барбарі на 3 поверсі там де ЖЕКі. Можу дати тел
     
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дівчата, рятуйте! Підкажіть справді хорошу фірму, яка робить вікна. Зовсім очі розбіглись... Усі сайти такі хороші, а як насправді - невідомо. І тут теж, бачу, коменти з приводу Болени більше негативні. А ми спочатку розраховували у них робити вікна. Ще минулого тижня мав прийти замірник. В кінці тижня подзвонили, сказали, що не вийшло в них прислати замірника. Зорієнтували на цей тиждень, що точно прийде. Подзвонили, сказали - чекайте в п"ятницю, буде 100% В результаті прочекали того замірника - ніхто не прийшов, не подзвонив. На наші дзвінки не відповідають. Відповідальність - нульова. Якщо вони просто заміри не можуть зробити вчасно, що вже можна думати про саму роботу...

    Хочемо 2 вікна - в кімнату і на кухню. Однакові. Без витребеньок. З трьох частин. Щоб ліва і права відкривались, а центральна стояла глухо. Який краще брати профіль і склопакет? Фурнітуру треба самому обирати чи вона йде "за замовчуванням"? Які фірми самостійно доводять до ладу укоси після монтажу вікон? Бажано, щоб і старі вікна повиносили. І щоб потім не довелось після майстрів ще одних викликати, щоб виправляти недоліки.
     
  5. Olesj

    Olesj New Member

    Замовляли вікна місяць тому на Науковій Нобілюкс(біля 1001 дрібниці ) також не знали, які вікна вибрати і з якого профілю ,в салоні менеджер Оксана розповіла нам на,що потрібно звертати увагу,після того ми з чоловіком обійшли багато магазинів з продажу вікон,відверто кажучи половина менеджерів не знали відповіді на наші запитапння(((((((,а рахували найдешевші вікна аби ми тільки замовили ,Ми вибрали вікна з німецького пластику Brugmann .і дуже задоволені,
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Member

    кому треба найдешевше офіційне рехау з GU фурнітурою пишіть в приват дам телефон реально найдешевше у Львові
     
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Вікна вже поставили. Скористались послугами фірми "Газда" (вул. Городоцька, 8). Вікно REHAU з енергозберігаючим склом і аргоном. Склопакет 32 мм "Е". Складається з 3 частин. З протимоскітною сіткою, відливами, підвіконням. Окремо домовлялись з тим же майстром про відновлення відкосів. Одне вікно в кухні (відчиняється лише центральна частина, ліва і права - глухі) обійшлось загалом в 6500 грн. Вікно в кімнату ще мають ставити. Але воно буде трохи дорожчим, бо тут треба щоб відчинялись 2 частини - ліва й права. Тому це вікно обійдеться 7000+ грн.
    Майстри всю роботу зробили дуже професійно. Гарненько все заштукатурили - і всередині, і ззовні. Піни не видно зовсім. Прийшли ставити вікно вчасно. Демонтаж і монтаж виконали акуратно. Всім рекомендую! :girl_yes:
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а вам в той же день штукатурили відкоси? бо загалом, після монтажу не можна рухати вікно ще зо 4-5год, а обрізати піну краще за пару днів, коли точно затвердіє. зараз ніби погода і тд, але це навпаки гірше.
     
  9. kolotova

    kolotova New Member

    кому потрібні вікна з Німецького профіля . Я брала дуже дешево і якість нормальна на Санті Барбарі на 3 поверсі там де Жек . Сьогодні замовила в кімнату балконий блок заплатила 3500 з монтажем. Їхній тел 241 63 76
     
  10. Isokrat

    Isokrat New Member

    А на веранді має бути дуже тепло? Якшо ні то можна єконом варіант замовити на три камери типу EUROLINE(veka), вони також добре збережуть тепло і від шуму захистять, але будуть дешевші ніх вікно на п"ять камер.
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата (((( поставили в нашій новобудові вікна якоїсь фірми "Леся плюс"..... В когось є такі? Це зовсім погано? Краще одразу міняти?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а хоч як сам профіль називається? і як ставили?
    загалом, з того, що я чула - то таки треба. принаймі, ті, що пережили 1 зиму - міняла. а то по свіжому ремонту(((
     
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    На етикетці тільки що від імперії вікон, виробник склопакетів - Леся. Ну и 4-16-4. Як ставили не знаю....
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2015 ---
     
  14. VictorAll

    VictorAll New Member

    Я вам раджу встановлювати перевірені металопластикові вікна. Я маю на увазі профіль. Ось, наприклад, рехау зарекомендували себе вже давно. Я собі поставив минулої осені и стало набагато тепліше, нічого не запотіває. А ще велику роль грає правильний монтаж вікон. Я співпрацював з компанією Вікна5.
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, з досвіду, щось найкраще для звукоізоляції!
    Поруч дуужее шумна вулиця.
    В одній кімнаті маємо здається 5 камерний профіль і 2 камерний склопакети - все одно чути шум вулиці( Хотілось би в іншій кімнаті обрати щось більш звукоізолююче, а можливо, дерево і склопакет?
     
  16. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Підкажіть де можна замовити хороші москітні сітки на пластикові вікна?
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Колись читала, що для того мусить бути різна товщина між склом. По стандарту там однакові проміжки, а коли різні, то це сприяє звукоізоліції, але з таким мало хто бавиться
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Думаємо замовляти вікна Ріхау в фірмі "Болена". Хтось користувався їх послугами?
     
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я читала не дуже відгуки за ту Болену. Ми брали 3 кам ВДС в Нобілексі на Водогінній, у той час долар був по 12 і одне вікно нам порахували 2500-2700 грн (1,50 * 1,60). Але ми брали 10 вікон, 3 менших, зробили знижку то порахували ті вікна великі по 1600 грн.
    Ще чула Саламандер вікна хвалять.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  20. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    А хто зараз моніторив ціни на вікна? Бо мені ціна важлива. Наприклад, в Болені стандартне вікно 130*140 коштує 2500 грн. Це нормальна ціна, чи можна щось краще знайти? Мені ще важливо, щоб було поближче до Топольної.