Пластилін

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 24 Травень 2010.

 1. yasna

  yasna Well-Known Member

  Я не думала вводити дитині пластилін для ігор, але десь у рік і три місяці Цвітанка витяглв пластилін старшої сестрички, і звідтоді це наше улюблене заняття.
  Для безпеки пластилін роблю сама із солоного тіста з додаванням харчових барвників, пробувала фарбу для яєць. Кольори виходять просто фантастичні!
  Тісто солоне, до рота особо не візьмеш, дуже пластичне, м"яке.
  спершу просто м"яли в руках, рвали, потім навчилися надушувати пальчиком кульки, робити з них млинці, втикати зубочистки.
  Сьогодні зробили першу ковбаску

  [​IMG]
   
 2. dieSonne

  dieSonne Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  В неті є ще рецепти саме пластиліну з тіста, він відрізняється від солоного тим, що його не треба випікати і він не розтріскується після висихання. Зубочистки я б такій дитині не давала, бо випадково і себе і старшу може дзюкнути в очко, а ось втикати гарбузове насіння, макорони, фасольку та гудзички - сам раз!
   
 3. yasna

  yasna Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  ми пластилін не сушимо, а тримаємо в холодильнику до наступного разу, а потім грію у мікрохвильовій пічці на найменшій потужності.
   
 4. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  А я десь з півтора року купую звичайний пластилін, але якісний. І ліпиться добре, і кольори гарні. А до рота він і не хоче брати. Єдине чого бракує - маминого вміння щось зробити, бо руки в мене не звідти ростуть:) Але малому то не заважає. Ще даю макарони чи сірники - виходять класні їжачки....
   
 5. Ivanna

  Ivanna Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  І ми любимо ліпити з пластиліну, також стараюся купувати їм дорожчий і якісніший. Використовуємо також макарони, рис, гречку...
  В творчому процесі (правда, тато допомагав)
  [​IMG]

  Результат
  [​IMG]
   
 6. Holly

  Holly Moderator

  Відповідь: Пластилін

  Зоряно, який саме? Я малій купляла різний, і дорогий і дешевий, різних виробників. Але кожен був поганий - фарбу на руках залишав і вона погано звивається
   
 7. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Пластилін то Марка стихія, з року ліпимо все підряд, вся хата в нас в пластиліні. Улюблена справа використовувати кухонні приладдя для пластиліну - часникодавилку, яцерізку, пристрій для видушування цитрусових, качалку, для різання тіста. А кілька днів тому і нс стався інцидент. Прийшла коліжанка з сином (ткий як наш), ми балакали за чаєм, а хлопці в дитячій тихо чобі сиділи з чого ми тішилися. Тоді приходять обидвоє, а в обидвох сині писки.. і зуби... Питаємо що сталося, а Марко - та то так, ми з пластиліну тортик зліпили і з"їли...

  Купуємо пластилін Crayola
   
 8. Редвумен

  Редвумен Active Member

  Відповідь: Пластилін

  Play Doh - це наш пластилін. Продається в баночках (кожний колір можна окремо купити). І є до нього різні набари, такі як описала Зоряназірка :), тільки спеціалізовані. Можна робити різні ковбаски, фігурки ітд.
   
 9. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  І ми такий купуємо, в нас ціла пластикова коробка на колесах на сам тільки пластилін і прибамбаси до нього.. Ще якби якось захистити хату, а то пластилін у нас всюди, тато наш вже часом не витримує. Воно як в килимі поприсихає то годі відколупати..
   
 10. Knopka

  Knopka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Я останній раз купила не звичайний пластилін в коробочці, а в баночці VGR Happy Kids. Має вісім кольорів, усі загорнені окремо в фольгу, каталку, ножик і 10 різних формочок. Малій дуже подобається і формочки витискати і просто на папір (стіл) ліпити, катуляти.Тільки потім традиційно той пластилін всюди, де хочеш і де не хочеш...
   
 11. Tutuka

  Tutuka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Я одного разу взяла малій в Арсені кольоровий пластилін з формочками (у відділі з іграшками), запах у нього був противний, зате виліплені фігурки за якийсь час тверділи. Я вже не пам"ятаю, як мені вдалося його спробувати на смак, але таке враження, що це був різновид солоного тіста. :)
   
 12. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  От в цей момент сидимо і ліпимо за сніданком... Зліпив кулю, розплюснув, наліпив туди повно копіок, приклав то до грудей і каже - я поліцейський
   
 13. yasna

  yasna Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Я придбала таку книжечку:

  http://my-shop.ru/shop/books/519871.html

  Чекаю з нетерпінням, коли ми освоїмо ковбаски досконало.
  із тоненької стрічки виходять просто фантастичні аплікації.

  [​IMG]
   
 14. Svitlanka

  Svitlanka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Дівчата, напишіть хто знає, "рецепти" саморобного пластиліну! :)
   
 15. Tanyunya

  Tanyunya Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

   
 16. yasna

  yasna Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  На листок паперу ліпляться кульки з пластиліну, а дитина, притискаючи і розстягуючи у різні боки, робить пелюсточки квітчки.
  [​IMG]
  Спочатку просто роздушували кульки на столі, а потім вирішили з"єднати їх у квіточку.
  ідея дійснго чудова в плані розвитку і моторики, і розвитку уяви, і що теж важливо - дитина отримує готовий результат роботи.

  ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

  Беру теплу воду, даю солі скільки візьме, додаю харчовий барвник, і муки стільки буде потрібно.
  Роблю зараз на один раз. Малечі теж подобається приймати участь у виготовленні.
   
 17. Markkomp

  Markkomp Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Моїй малечі подарували масу для ліплення не пам'ятаю яка фірма, знаю що купили в Опера пасаж в магазині навпроти чіко. Вона просто супер, не пачкається, не липне до килимів і меблів, на запах приємна а на смак гірка. І мама і дитя щасливі:girl_yes:
   
 18. Sonne

  Sonne Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Для мене пластилін виявився справжньою катастрофою. Сонька-залатая ручка не розуміє, як то можна тільки трошки пом"яти. Хресна принесла на День ангела, то руки я відмила десь на третій день, а на парадній суконочці (перший раз одягнутій) маємо в 5 місцях плями і чим його віддерти? Суконки шкода, а-а-а!!! Хай живе маса для ліпки!
  Мені би ще таку книженцію, як Ясна показує, хтось її у Львові бачив?
   
 19. наталя 2204

  наталя 2204 Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  А де придбали?
   
 20. Юкола

  Юкола Ділова ковбаса

  Відповідь: Пластилін

  А мій малий не любить пластилін.
  Вперше спробував його на дотик біля року. Стиснув його в кулаці, страшенно гидився і потім навіть бачити його не хотів.
  З того часу рік пластилін йому не показувала.
  Нещодавно знову була спроба - знову те саме: в руку брати не хотів, а коли взяв і зім"яв, то видно було, що йому дуууже противно.
  А от дивитися, що роблю я йому подобається.