Пластилін

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 24 Травень 2010.

 1. Сяночка

  Сяночка Active Member

  Відповідь: Пластилін

  В мене малий дуже любить Play Doh, маємо трохи прибамбас до нього, але з нього також нічого не зліпиш, погано з"єднується, тому ми ще не пробували ліпити всякі фігурки, в пошуках хорошо саме пластиліну
   
 2. Strekoza

  Strekoza Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Випробували і ми масу Плей до, малому приніч Миколай набір "Містер зубастик". Іграшка цікава, періодично граємось. Купували дешевше масу ашанівську - як на мене, нічим не гірша.

  Маємо також книжку "Пластилінові дива" в-ва Пелікан - в Орена (дивилась в неті) є більше менших/легших звірят. Нашому малому (2,5 минуло) ще трохи заскладно, його улюблене заняття - робити ковбаски, а мама (тобто я)) далі доліплює -крила/лапи/хвости))
   
 3. Serafina

  Serafina New Member

  Відповідь: Пластилін

  Так, і ми теж намагаємось щось ліпити з Play doh - моїй доні уже 22 місяці - пробую у неї розвинути скульпторські здібності :) Але поки-що її чомусь не дуже приваблює процес ліплення, але ось коли наліплюю червону кульку собі на носа, або їй - їй подобається :)
   
 4. arkka

  arkka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  нам в садок сказали купити замість пластиліну тісто типу плей до.
   
 5. karioka

  karioka Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  дуже непоганий "замінник" тісто Ашанівське (недавно була баночка десь біля 5грн)-ми мали плей до, але малі з радістю ліплять тепер з того ашанівського:)[​IMG]
  отака картинка в нас получилась " Мася і ведміль":)
  [​IMG]
   
 6. knatka

  knatka Member

  Відповідь: Пластилін

  Дівчатка замовляли відерка із пластиліном, от і я вирішила попробувати, замовила були і зразу формочки для витискання, спочатку нам було цікаво ліпити хробачків, потім показала як витискати формочки, але зразу привчили що ліпити на дошчечці і складати назад у відерко. Тепер часто (цікаво спостерігати) йде витягає із тумбочки і щось собі там ліпить, потім біжить хвалитися - що зліпив. Все ж таки втіха для дити щось зробити самому і потішити мама!
   
 7. silvia

  silvia Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  а окремо можна десь купити розкачувачку)))) до пластиліну, дощечку і формочки?
   
 8. Tempernice

  Tempernice Well-Known Member

  Відповідь: Пластилін

  Можна, я на кідстафі купувала
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Wildcat

  Wildcat Well-Known Member

  Мій малий дуже любить пластилін, точніше тісто для ліпки. Десь з двох років почала купувати, то спочатку тільки я ліпиа а потім брала його руку, клала в неї пластилін і так розминала то зараз майже в три вже сам виліплює щось і каже то зайчик, то змія то динозавр, ліпить їм очка, носики, животики, а ще любить ковбачки чи кульки робити, різати їх)
   
  • мімімі мімімі x 1
 10. pumapuma

  pumapuma New Member

  Пластилін можна й самому зробити, якщо ще маленька дитина. Якщо все до рота тягне, то краще самостійно.
   
  Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2018