Платна чи безкоштовна медицина?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 1 Квітень 2011.

  1. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: Платна чи безкоштовна медицина?

    Але ж гроші "потрібно" брати за результат а не за свою бездарність.
    От багато хто пише, що йдучи до стоматолога ми платим без питань - але ж ми платим за результат - полікував (запломбував) зуб, і ще до того ж дав гарантію на деякий термін, а інші лікарі - навіть не поставивши діагноз (не говорячи про лікування) - друть і друть :girl_devil:. Платити потрібно за все, але ж платити потрібно за РОБОТУ І РЕЗУЛЬТАТ. Кожен з нас працює чи працював, наші рідні, знайомі всі працюють і отримують гроші за результат роботи (так звана зарплата, яка виплачується в кінці місяця чи за договором по закінченню робіт ), ніхто нам не заплатить на роботі наперед та ще й не відомо за що! Так чому лікарі мають отримувати гроші (хабарі чи як там культурніше назвати не знаю) наперед і невідомо за що. Повинна бути відповідальність перед пацієнтом (адже лікарі відповідають за наше ЖИТТЯ)!
     
  2. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Платна чи безкоштовна медицина?

    бабулю коли поклали в лікарню, то за то 10 грн., то за то 50 грн., то в аптеку - ще надцять...страшно було лишати її, то ще й нянечці 50 грн. за день, щоб вночі пару раз прийшла. Мені було так спокійніше. - це бесплатна медицина, хочешь не хочешь -платишь. Про пологові це окрема тема.
    А платна в моєму розумінні - це як на медогляд Гаї, Все по чеку, і маєшь права вимагати належного ставлення....апріорі.Якось так
     
  3. unsure

    unsure Well-Known Member

    Люди та що ж це робиться таке на цьому світі. Ті хто повинен нас лікувати, ЗАЛІКОВУЮТЬ нас. Ви чули що з березня місяця медицина буде тепер платною. Якщо не дай Бог в вас щось страшне, і госпіталізація в лікарню, ви платите за все. За ліжко, за постіль, за їжу, за ВСЕ. Багато лікарів поскорочували, сказали що звертатися до них тільки коли ви самі не даєте раду з лікуванням. Про яке ми майбутнє говоримо, яке майбутнє даємо нашим підростаючим дітям. Від цього всього просто хочеться плакати.((((
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені чомусь здається, що нічого не зміниться. Ніколи не бачила безкоштовноі медицини. Просто платили в кишеню, тепер в касу. Може й вдасться викорінити хабарництво, а головне - бажання йти у медики заради престижу і хабарів. Але я оптимістка, попереджаю))).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    То все наші емоції, які ми душимо...
    Поплакала вже.
    А тепер питання- хто має страховку на мед.послуги? Як вам і що туди входить? Черкніть пару слів в пп. Дякую.
     
  7. unsure

    unsure Well-Known Member

    Я це і хотіла написати.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    На скільки я чула то мають щей запровадити новий закон, ми так само як і європейці будемо відраховувати деякий відсоток з заробітньої плати на мед.страхування. А що туди буде входити незнаю. Це говорять ще один з пунктів для входу в євросоюз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нє, я - жадна, тепер тільки в касу. Чудовий приклад - військовий госпіталь на Чехова, мед служба прикордонників на Рєпіна. Там все офіційно, в касу. І більше нікому. Мені так більше подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Нє, в нашій країні мені таке діло щось не дуже нра наразі.
    Я власне про приватну медицину чи як там її.
    Чи то у нас анріал у Львові зараз?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jylanda

    jylanda занууууда

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. unsure

    unsure Well-Known Member

    Я згідна, ми самі винні в тому. Самі створюєм таку ситуацію в країні.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    Нажаль нас ніхто питатися не буде, подобається нам це чи ні.
     
  12. Linar

    Linar невиправна оптимістка


    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    То тепер лікарям в жилетку йти)))), бо вони так не звикли)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. unsure

    unsure Well-Known Member

    Таким не цікавилась.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    Слава Богу ще ніразу в лікарні не лежала, невключаючи роддому.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    Але до тепер всерівно виділялися кошти з бюджету для всього цього, а тепер така стаття навіть не буде розглядаться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    якщо не погоджуватися на жодні зміни, бо не зараз, бо не в нашій країні, то змін ніколи і не буде, думаєте в Європі всі реформи дуже супер і всі ходять задоволені? Офіційно платна медицина все ж краще ніж платна неофіційно. Ну і нарешті може медики перестануть прибіднюватися на кожному кроці...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Який зміст при платній медицині платити ще в кишеню? Для чого її тоді вводити? Тоді треба залишати як є. Чи нашим людям так легко ті гроші заробляються, що вони так легко з ним розлучаються.
    Зараз така ситуація, що люди переживають чи на касу хватить. В кишеню просто нічого буде запхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    то може хоча б так люди відівчаться платити в кишеню... Бо в нас чим бідніший тим більше пхає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Аккурат в листопаді з малим лежала.
    З вашого списку хіба ліки купляли. Ну і їжу мама носила(не люблю я лікарняної, хоча багато хто їв і нічо).
     
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Так ми і до того платили за все-за ліжко,за постіль...за щоб підійшли бо вмираєм,за діагноз, за довідку за кров з пальця за спирт вату і щоб не послали. А до лікарів і зверталась більшість коли сама ради з лікуванням не давала. А лікарі є різні і в приватній і безкоштовній наразі медицині. І в кишеню лікарям частенько пхають не на їх вимогу,а коли вимагають то скаржаться хіба на форумах а не в відповідні контролюючі лікарів установи. Маю в хаті купу лікарів ніхто ще про платну медицину з березня не чув,а березень ніби з понеділка...дивно мали б знати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я була зовсім недавно. В січні лежала з ангіною сама, а потім ще з малим в інфекційній на Кирила і Мефодія. Скажу, що докупила тільки бактерії та розчин для полоскання горла. Антибіотики, глюкозу, реосорбілакт, системи, уколи все вони давали. І що потішило, жодного натяку на хабар від лікарів чи медсестер. На УЗД водили дитину безкоштовно, за аналізи нічого не платила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1