плавання для школяра

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем vikad, 15 Жовтень 2012.

  1. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    в 85 школе (гим. им. Симоненка), хороший тренерский состав, теплый бассейн, хорошие роздевалки. Абонимент на месяц 180 грн -2 раза в неделю (по 60 мин). Тренера в воде показывают сами и корректируют, очень хорошо ставят стили.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    З 1 грудня починають працювати групи у СШ №45. Вартість - 150 грн на місяць. Єдине, що не підкажу- чи є ще вільні місця у групах ( в загальному їх має бути 5)
     
  3. Galjastas

    Galjastas New Member

    Відповідь: плавання для школяра

    там з ними будуть займатись професійні тренери?
     
  4. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    В 36 школі, басейн 140см. Для мого 5ти літки явно заглибоко, вчителька сказала, що вчать плавати в нарукавниках. Це взагалі ефективно. Мене вчили в басейні де я могла стояти ногами на дні. Хтось знає чи це добре чи погано вчитись плавати в нарукавниках?
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: плавання для школяра

    як на мене, то недобре, бо дитина не відчуває свого тіла у воді. Як вона має робити елементарні вправи із зануренням з головою, поплавок, зірочку на спині/животі?
    Але в 36 школі в басейні різна глибина, є "мілкіша вода" чи то 140см наймілкіше?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

     
  7. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Во всем есть свои плюсы и свои минусы. Мелкий бассейн даёт возможность почуствовать безопасность это очень важно в период адаптации. Но с другой стороны имея дно ребенок,научившийся плавать, "халявит", временами идет, а не плывет. В глубоком бассейне чуть дольше идет адаптация, но зато быстрее прогресс после. Нарукавники обеспечивают чуство безопасности в бассейне где глубоко и ребенок учится плавать на поверхности воды, а не под водой, это естественное желание когда есть дно и нет того что удерживает на поверхности воды. Поэтому даже в мелком бассейне, если много детей и с целью безопасности тренер одевает на детей нарукавники, иначе сложно уследить (один активнее и постоянно ныряет поэтому не слышит инструктора, другой боится и его кто-то талкнет, ребенок растаряется и может напугатся). В принципе при регулярных занятиях период когда ребенку нужно дно или нарукавники, приблизительно одинаков 2-3 месяца и ребенок плывет, но в глубоком бассейне у него есть перспектива и ему интереснее, чем в мелком.
     
  8. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Хто водить дітей на плавання в 36 школу,які там ціни і який розклад занять? Чи тепло в приміщенні і чи тепла вода?
     
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    В роздягалках ніби тепло. Вода теж. Ми платим 220. Але я бачила що іншому тренеру платили 180. Точно незнаю від чого там ціна залежить. Розклад занять - ніби є групи на 14:00, 15:00 , ... і до вечора.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    ніби вже по 180 немає. Було, але десь місяць тому підняли вартість.
     
  11. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Ми платили тиждень тому - 180 грн.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

     
  13. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: плавання для школяра

     
  14. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Може комусь знадобиться. В Аквапарку заняття для 4-5 річних коштує 160 гр./міс
    заняття зранку на 8 або 10. Нам би дуже підійшло, але ми ходили в 36 школу, бо про аквапарк незнали.
     
  15. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: плавання для школяра

    не знаю чи в цю тему пишу (якщо ні то ні сваріть а покажіть відповідну тему бо я не знайшла) але чи є десь у нас у Львові плавання дійсно раннє коли дитині до року , а краще щоб можна було з 2-3 місяців ходити поки рефлекс плавання присутній. В аквапарку нема (( там сказали з року тільки може хтось знає чи може хтось пробував сам ходити з такою малечею в басейн , якщо так то як з таким малим там себе поводити , що робити. Ми маємо круг для купання дома і як тільки малий почне голову тримати то будемо купатись в великій ванні це корисно дає можливість вільного руху але це не плавання а так хотілось би щоб дитина з змалечку плавала і розвивалася, закордоном (в Польщі знайома малого з 1,5 місяці водила на плавання) а чи в нас таке можливе ?
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Дівчата, а хтось ходить в басейн що на Південному?які Ваші враження?
     
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Друзі возили млого на Симоненка з 2-ох місяців.
     
  18. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: плавання для школяра

    В аквапарк беруть в группу не раніше 5 років.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    і вартість навчання у групі з 8 чоловік- 240-280 грн\міс ( залежить від інструктора)
     
  20. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    ми ходимо на СКА у відкритий, вода тепла, малий(7р.) зовсім не мерзне. вхід по абонементу 10грн заняття, разове 15грн +платимо тренеру за індив заняття. в роздягальній тепло, умови гарні. є секції по тріатлону, але подробицями не цікавилась