плавання для школяра

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем vikad, 15 Жовтень 2012.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Будь ласка підкажіть хорошого тренера, з яким можна домовитись про індивідуальні заняття для дитини, але бажано в неділю... Може хто ходить зараз на заняття, перепитайтесь у своіх? Буду дуже вдячна!!
     
  2. Ksusha Od

    Ksusha Od New Member

    Відповідь: Басейни Львова і як в них навчитися плавати

    Добрий день! Порадьте, будь ласка, басейн. Треба навчити дiвчинку 9 рокiв плавати. Заняття в групах не пiдходить, треба iдивiдуальнi з тренером. Живемо Личакiвська - Пасiчна. Буду дуже вдячна.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Басейни Львова і як в них навчитися плавати

    про індивідуальні заняття з тернером можна домовлятися практично у кожного тренера великих спорткомплексів. Питання лише у ціні за заняття. Індивідуальні заняття проводять і в Аквапарку, і на Динамо чи СКА
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    А яка там глибина?Є окремий басейн для діток? Чи можна плавати з дитиною 5 р.?
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: плавання для школяра

    Казала знайома, що там не дуже. Бо я шукала варіант для Яринки. Хотіла сама ходити і малу з собою брати. Тепер от теж в роздумах
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    не дуже. Ми там раніше плавали.Але декому подобається.
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: плавання для школяра

    ми теж раніше плавали в аквапарку, групові заняття там не дуже ефективні, син переборов страх того глибокого басейну і почав плавати лише після індивідуальних занять (тоді йому було 6р.), йому подобалось дуже, але мене ціна не дужу влаштовувала, тому на регулярній основі такого не практикували.
    Зараз плаваємо в 36 школі, подобається, тренер з дітьми в воді, результати відчутні
    Аквапарк більше підходить для відпрацьовування техніки тими, хто вже добре плаває, бо 50 м. то не 12 шкільного басейну.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    ми тут починали з "0" разом з іншими нашими ще кількома однокласниками. Не можу сказати, що підходило лише для тих, хто добре плаває, бо саме тут їх власне навчили плавати. Ціна теж була нормальна. Мене не влаштовувало більше питання якості води у басейні. Це спочатку. А вже потім- додався і тренерський фактор ( діти якось "застигли" на одному місці.). У 85 школі тренер виявився кращим. Та і умови для дітей теж кращі ( немає тої шаленої кільості реагентів-очищувачів у воді, немає тих протягів, як у "Аквапарку"). Але власне вже для подальших занять, для тих, хто дійсно показує хороші результати, той же тренер з 85 школи запрошує займатися "професійно" в нього ж, але вже на СКА.
    п.с. хороший басейн для навчання дітей (та і серед тренерів є одна дуже хороша) у 45 школі. На жаль, цьогоріч багато бажаючих серед власних вихованців, тому зі сторони вони нікого не брали.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Ми ходимо на індивідуальні заняття в Софію. У суботу і у неділю (інші дні у нас просто забиті). Тренером дцже задоволена, домовляюся попередньо телефоном. Коштує все разом з відвідуванням 80 грн.
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: плавання для школяра

    А ще казали є школа на Кн.Ольги з басейном.Хтось чув?
     
  11. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Це 36та школа - про неї вже трохи говорили в цій темі сторінка 2-3
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: плавання для школяра

    Дякую не помітила))
     
  13. natalena

    natalena Member

    Хочу всім порекомендувати тренера Марію Клуннікову, дійсно класна тренер. Викладає в Софії і в Аквапарку, індивідуальні і групові заняття, але не знаю чи є в неї місця на індивідуальні. Взагалі, якщо хочете навчити плавати маленьку дитину, спочатко беріть інд. заняття в тренера, потім переводьте до групи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ми ходимо на Симоненко ,то я дуже задоволена.Малому 9 років вже 2 роки ходимо,то плаває дуже добре вже й на змагання ходили)
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    за 1 раз?
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    1 раз я думаю,тим більше що це індивідуальне заняття)Там в Софії ціни не дешеві.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Взнавали знайомі, що 1 індивідуальне заняття з тренером в "Софії" 130 грн. Кажуть з дитиною найкраще спочатку пройти пару індивідуальних занять, а потім давати "в групу в басейн". То вони планують йти до Святолаваа(якщо не попиляюсь). Хтось має відгуки про нього? От думаю чи вартує то тих грошей і чи то потрібно. Я теж малу хочу починативчити плавати, їй 6 з половиною. Мені підходить місце розташування там, близько від дому, то зручно. Але все вважала що дитині добре вчитись одразу у своїй групі. Тепер в роздумах. Може порадите щось таке в центрі? Ще є не так далеко Євроспорт, але там їм сказали глибина, і порадили "поводіть пару раз дитину десь індивідуально, хай до води привикне і трохи підівчиться, а тоді прийдете до нас в басейн". Коротше, тепер не знаю куди ліпше малу записувати, після того як мені оте все розказали:girl_smile:.
     
  18. natalena

    natalena Member

    Я там плавала довгий час і дивилась, як хто тренує і вибрала Марію в "Софії", бо тренер повинен не просто спостерігати, а навчити. я теж довго обирала варіанти, але софія краще тим, що там для дитини тепло і менше шансів застудитись, коли ми ходили в інші басейни, де було прохолодніше - малий зразу хворів. І я вже тут писала, якщо хочете, щоб дитина навчилась, спочатку треба пройти індивідуальні. а вгрупі, якщо не вміє добре плавати, то комплексує.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    То я і чую тепер від людей. Але нащо тоді групи якщо щоб в них йти треба вже вміти добре плавати? Колись же в групах діти вчились плавати:girl_in_dreams:
     
  20. Fast

    Fast Well-Known Member

    Може то дуже від дитини залежить. Нафіга давати індивідуально перед групою? Якщо просто навчити плавати - ну то є сенс походити на 10 занять і на моря поїхати.
    Ми ходимо на Південний в садочок в басейн 1 раз в тиждень. Це мало, але по іншому мені накладно.
    А СКА чим поганий варіант? Там ж є дитячий басейн.