ПМС. Дівчата, кому знайомий цей стан і як ви його приборкуєте?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Masichka, 16 Вересень 2016.

  1. Masichka

    Masichka New Member

    Нещодавно замітила що в мене Пмс. Перед місячними стала дуже агресивна, багато ім (а так то можу поісти лише раз в день і мені вистачає, немаю часу бо мала дитина). Особливо сьогодні (за 3-4дні до місячних) замітила прояв цього стану - страшна агресія на чоловіка і навіть на сльози пробивало (ще й випила на протязі дня 3 чашки кави, напевне своє теж дала). На днях планую сходити на консультацію до гінеколога. Підкажіть, як ви боретеся з цим станом. :girl_cray:
     
  2. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Так і живемо :girl_crazy: Не борюсь ніяк, бо думаю нічого не допоможе. Мої вчаться просто не звертати на мене увагу:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Masichka

    Masichka New Member

    Треба й нам так привикати, а то аж самій страшно:girl_sad:
     
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І моі вже звикли))) Чоловіка навіть попереджую,щоб не ображався)))))Але хотілося б щоб було якесь зіллячко від самої себе в такі дні))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    А в мене залежить від циклу, іноді ПМС затягується) Тоді не хочеться нічого, ні статевого життя ( в когось так буває???), всі і вся дратує.....Тепер, коли МЦ став регулярним, прибл за 3 дні до місячних мігрень... Колись весь час боліла голова, невпопад, а тепер ось так. Питала якось в гінеколога про це,то казала, що є якісь ліки заспокійливі від ПМС, але це було не на часі, тому я тоді особливо не розпитувала....зважаючи на свій досвід з лікарями з держ поліклініки, вже і не розпитаю...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    буває, ще й як :girl_crazy:
     
  7. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    а мій чоловік сам бачить, коли настає ПМС, бо починаю на всіх кидатись і нервуватись з дрібниць :aggressive:
    як з цим боротись - досі не в курсі, бо такий стан мені не подобається дуууже :dash1:
    Банальна валеріанка лише тимчасово заспокоює, опісля ще сильніше злюсь :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Ще й як буває:girl_devil:
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    сексом) і чоколядками))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    а коли не до сексу (((
    шоколадка з сезамом на ура відразу зникає...але проблеми не рішає)
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2016 ---
    і що з тим робити.... якшо вже чоловік жаліється)))
     
  11. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    для нас це не проблема) ми з чоловіком поговорили, я йому розклала все по поличках, що і як я відчуваю в ці дні, чого мені хочеться а чого ні. Він в мене молодець, ставиться до всього з розумінням:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А в мене прояви пмс дуже різні. Може бути страшний жор. Жеру в неймовірних кількостях. Рік-два тому груди боліли. Одного разу я йшла по вулиці і куртку в районі грудей притримувала руками, аби вона не лягала на груди, бо навіть від того був страшний біль. Перед останніми місячними три дні цілими днями плакала. Така зараза... і не знаєш, як того позбутися... Чоловіка відразу попереджаю, що в мене пмс і я в такі дні неадекватна, можу і по голові подушкою або по фейсу ганчіркою з"їздити, правда, до такого ще не доходило, та й він тільки сміється з того.:girl_haha:

    Може, хтось п"є якесь заспокійливе хороше? Бо в мене раз так груди розболілися, що до мамолога побігла, він виписав адаптол, але мені не дуже допомогло.
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Я мабуть дивна людина, ніколи не знала , що то таке ПМС))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

     
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Ну мені вже 30 минуло)) ну буду бачити ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я сильно набрякаю в ПМС. З'являється нервовість,тривожність і "всепропало"
    Минає в перший день КД, набряки протягом перших днів циклу сходять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Дуже гарно заспокоює польський препарат Валусед (саме з Польщі привозять) , це самі трави і досить недорогий. Або ще пила Магне В6 , також з Польщі, різниця між нашим дуже відчутна. То не скажу шо заспокоює, більше врівноважує.
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Skifia

    Skifia миється в бані

    Мастодинон колись радили при такому, має помогти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Мені Персен допомагає :) Ще раніше валер'янку пила, але я від неї якась сонна стаю....
     
  20. srv

    srv Member

    Я ніколи не відчувала пмс. Аж поки не народила рік за роком двох діток. Тепер жахіття. Таке враження, що в мене не шлунок, а прірва в ці дні. А настрій... повністю неадекватна людина. Сама себе боюся.

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk