Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

 1. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  моя мама має Кенвуд - який же то смачний хлібчик з тої пічки!..Мммм...Це при тому, що я білий взагалі н еїм - але як приїжджаю до мами і є свіжоспечений хлібчик - напихаюсь як з голодного краю. не до порівняння з магазиннним. Є різні режими, там крім тіста ще щось замішувати можна. І багато видів випічки - не тільки хліб.

  Атлант є в чоловікових батьків, але більший, ніж по Вашому посиланню - вже 4 роки працює і ніби нічого - ремонтів не було.
   
 2. WildWind

  WildWind Member

  Відповідь: Побутова техніка

  В нас Атлант, купували, бо був дешевий тоді, на дорогий я зажала грошей, вже 3 роки ніяких скарг немає. Двохкамерний, зручний, скляні полиці, часто розморожую, бо забуваю закривати дверці в морозилці))) В мого брата Атлант, вже років 5 чи більше, єдине що я докупляла йому дверці пластмасові в морозилку, бо так був напхав продуктами, що не міг витягнути шуфлядку, то виламував ту пласмаску. В моєї свекрухи Атлант, вже багато років, ніяких скарг.
   
 3. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  у нас вдома снайге вже мм..15 років. і атлант тільки 8. обидва працюють без нарікань.
   
 4. terezka

  terezka котяка-вишивака

  Відповідь: Побутова техніка

  у мого брата також, працює більше 6-ти років, але при переїзді на нову квартиру купляли новий, бо старий залишали мамі. Так новий Атлант за 3 місяці уже двічі був у ремонті.
   
 5. mamasani

  mamasani Active Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Ми в грудні купили морозильну камеру Атлант. Зараз, при заморожуванні овочів і фруктів, почала помічати, що не дуже швидко заморожує. У звичайному нотпоінт арістон в морозильній камері фрукти схвачуються за годину, а тут за годину заморожені, але ще трохи м"ягкуваті. через добу все ок.
   
 6. loreniya

  loreniya Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  мої скляні побились давно, поступово замінила на баночки від дит. харчування, йогуртниця ВІНІС, я задоволена, на дні маю паралон бо трошки сильно гріє, але йогурт кваситься то всякі модні закваски хочуть 37, йогурт і так получається. мені найбільше подобається переквашувати растішку - 1 упаковка на 1 л молока на 6 год, в гаряче молоко даю 1,5 ст л цукру, як остине до температури тіла вливаю закваску. Класно виходить...
   
 7. Анютка

  Анютка Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Допоможіть вибрати витяжку для кухні, що потрібно раховувати і за яким принципом обирати?
   
 8. OlgaSoroka

  OlgaSoroka Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  площа кухні:
  650 куб.м розраховується на 18 кв.м
  у мне кухня 12 метрів,то я кпила на 650 кубів й дуже задоволена.
   
  Останнє редагування модератором: 4 Вересень 2012
 9. slonenjatko

  slonenjatko New Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Підскажіть будь-ласка, чи можна ставити морозильну камеру на балкон? Як бути зимою, літом? Балкон зашклений, але не утеплений. Дякую.
   
 10. nalia

  nalia Member

  Відповідь: Побутова техніка

  В моєї мами вже 2 роки так стоїть, нарікань не має
   
 11. slonenjatko

  slonenjatko New Member

  Відповідь: Побутова техніка

  а саму морозильну камеру чимось накриває(пінопласт,одіяло....)зимою?
   
 12. OlgaSoroka

  OlgaSoroka Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Аби мінусової температору не булой пряме сонце не світило
   
 13. onebyone

  onebyone Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Скажіть у когось є вже той приймач Т2( той що рекламують дуже простий ніби в користуванні.)
   
 14. Kishka

  Kishka New Member

  Відповідь: Побутова техніка

  В мами strong, а у свекру купили trimax налаштовувались нормально. Але як на мене при переключені каналів трохи "тормозять" та і гучність звуку краще додавати на телевізорі. У мами виставляла канали за своїм порядком, але певно не дуже вийшло, бо залишились канали в сканованому порядку, в свекра навіть не пробувала...
  Ще мають особливість, якщо сигнал недостатній, або антена з поганим підсилювачем, то зображення "стрибає" (показує, не показує), як каже свекор... Дзвонили у сервісний центр (думали брак), то відповіли, що слабкий сигнал. При чому на антену поставили найсильніший підсилювач, купляли на радіобазарі.
   
 15. FetChi

  FetChi New Member

  Відповідь: Побутова техніка

  ми теж таки збираємося купувати
   
 16. dimalozz

  dimalozz Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Може через той підсилювач воно і скаче, бо вони на аналоговий сигнал розраховані, а не на цифровий. В мого тестя навіть в селі добре тягнуло, навіть з куска дроту без ніякого підсилювача і нормальної антени. Звичайно там каналів цифрових не багато, але на якість не жалівся. Чим добрі цифрові канали - вони або є, або нема, ніяких тобі шиплячих, стрибаючих і тд.. Ну і з флешки можна дивитися відео і фото - це теж класно, ьо в селі телевізор простенький, без гнізда USB.
   
 17. kati

  kati Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  Блін...яка я зла...ну що за країна....
  Вобщем...мала я чудовий блендер філіпс, який після 1.5 року користування взяв і зламався( причому просто розплавилась штуковіна в яку запихається насадка,..тобто явно не моя провина, а брак, неякісні матеріал чи ще щось...) Пам"ятаючи, що живу я в чудовій країні, з гарним сервісним обслуговуванням, я навіть не намагалась знайти гарантійку( признаюсь чесно, в мене великі проблеми з порядком в документах)) і відправила чоловіка в серв. центр. Файний дядько подивився і сказав,що можна поміняти ту щтукенція за 150 грн, але взагалі то товар підлягає обміну і якщо принести документи можна фоормити повернення коштів або обмін на новий товар. Ну я звісно зраділа( а чого...отримати новий блендер, люкс правда?) навіть змінила думку про наше сервісне обслуговування....Отут я просто забула, в якій країні живу, і яке в нас обслуговування... Ну знайшла я з тої радості гарантійки( тільки чек не знайшла. але то ж не проблем можна дублікат взяти,ага..) відвезли агрегат, через тиждень отрмала заключення експертизи, з якою поїхали в чудовий супермаркет Фоксмарт. Отут саме цікаве...Таку модель вже не виробляють, а отже обмі не зроблять, а тільки поверненя коштів,...а ця процедура займе до 2 міс. часу. 2 тижня- виробити дублікат чекау , а потім вже на рахунокпротягом 2 міс. перерахують кошти( чоловік не спитав, але маю чуйку що ще скажуть ,що картковий рах. не підходить, відкривайте поточний)
  ... краще б 150 грн заплатила,чесслово, з таким сервіснии обслуговуванням
   
 18. Уляночка

  Уляночка Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  хм...після 2 спалених чайників вирішила, що хочу електрочайник, хоч завжди упереджено до них ставилась...глянула в неті-до кольору, до вибору...навіть не знала, що є чайники по 1,5 тисячі..чесне слово...тому прошу поради,чи варто дивитись на такі дешеві фірми,як СКАРЛЕТ, ВІТЕК,САТУРН, КЛАТРОНІК і т.п.....чи то одномісячне? дякую
   
 19. Bogdanka

  Bogdanka Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  не повіриш, але то не в країні справа, є процедура повернення коштів по сервісному обслуговуванні як і обміну товару, обмін товару на новий троха швидше, ніж повернення коштів. В Німеччині в 2003 році обмінювали не просто шось там, а Мілє сушарку - процедура така ж як твоя - виріб рік і 8 місяців в користуванні після покупки, тріснула основа барабану, обмін неможливий бо вже не виготовляють, запропонували повернення коштів. Кошти повернули через 6 тижнів.
   
 20. kati

  kati Well-Known Member

  Відповідь: Побутова техніка

  ти знаєш, я тепер переконалась, що дрібну побут. техн. варто брати дешевших фірм- аналогічно рік два гарантіі, а в випадку , коли поломка не підоягає гаратніі то не так образливо