Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    мали на роботі - служив більше двох років, потім я пішла на іншу роботу, доля мені невідома:)
    Раджу подивитись Браун, або якщо дозволяють фінанси бош (маю браун вже 5 років - претензій ніяких)
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Побутова техніка

    ми взяли недавно вітек вже другий раз, минулий працював 6 чи 7 років і ще працює, але просто "морально постарів" :), біла пластмаса вже не біла від старості, і мені до кухні не пасувала, тому замінили на нержавійку. ціна дуже і дуже, порівняно з іншими популярними марками.

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ----------

    якщо чесно, не розумію твого "негодования" :)
    то ще повезло, що вертають кошти, а не сказали, що поломка по причині не правильного користування :).

    ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

    в мене, до речі теж на міксері/блендері сплавилась та штука, куди чашу прикріпляти, треба йти спитати, що мені доброго скажуть )).
     
  3. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Хм... у нас не за 1,5 тис, трошки менше, приблизно за 1,1тис грн.
    Ось такий DELONGHI металевий
    [​IMG]

    Купили ми його за 500 грн на базарчику-секонді(за іскрою, тому що ближче до Зеленої). Продавали його як "техніка з Європи" , новий, тільки чоловік переробив вилку(бо там була англійська)
    Користуємось вже рік, зауважень не маю.
    Рік перед тим користувались PHILIPS пласиковий(моделі нажаль не можу знайти), купили десь за 200-300 грн. Через рік пластик почав кришитись і обсипатись в районі носика, під дією пари :girl_sad:
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    дивно
    маєм отакий Браун, пластик, вже 5 років
    ніц не кришиться
    вже аж надоїв:)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:58 ----------

    хочу такий, а він чогось не дешевіє:haha:
    [​IMG]
     
  5. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    в нас був
    Можливо, партія була бракована або підробка (купували у Фокстроті, до речі), але після смаку і запаху плавленого пластика вирішили, що більше не хочемо пласмаси і купили металевий. Наразі ним дуже задоволенні.
     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Побутова техніка

    В нас зараз ось такий [​IMG]
    Вже 2 роки. Запахів ніяких посторонніх не видає, служить правдо і вірою. Ну і моя примха - регулятор температури нагріву. Дуже зручно для деяких рецептів:girl_yes: В сестри на роботі теж Філіпс. Якийсь простіший, але не нарікає.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    ну да, якщо з цієї позиціі то так, можна тішитись, що повернуть кошти..АЛЕ ..чи так має виглядати процес сервісного обслуговування? Чому щоб видати заключення треба прочекати 10 днів( хоч одразу на місці констатували факт браку), чому я маю чекати аж 2 місяця на повернення коштів? Чому не надають на тимчасове користування блендр? Мені без блендера ніяк, тому реально я зараз маю витягнути штуку і піти купити собі новий блендер, і вже потім чекати поврнення тих коштів..А якщо я немаю зараз вільних грошей?

    Це все до того, що не так має вигялдати сервісне обслуговування, про яке так кричать продавці на кожному кроці... І це не тільки з побут. технікою..така сама справа з автострахуванням, мед. страхуванням....Щоб отримати кошти, треба стратити купа нервів і часу.А так не мало б бути
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Побутова техніка

    чому не надають? надають, по закону повинні надати (на запит клієнта)
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    хіба по закону...в реалі немає
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Хі. Навіть не знала що чайник такі недешеві.
    Наш старесенький мулінекс років десять вже служить точно. Чоловік двічі поміняти на новий хотів, а я не дала.
    Довольна я ним.
    Тай головний ізум в ньому для мене - він салатовий, до картини на стіні пасує:girl_crazy:
     
  11. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    ооо, і ми маємо такий,навіть колір голубий, трішки більше ніж 5 років, дуже задоволені ттттт, дійсно вже надоїв, але шкода викинути, і не має до чого придертись:girl_crazy:
    А Вітек маєм праску, подарували нам на весілля, працює також вже 5 рік:girl_yes:, єдине він мені трішки заважкий, а так гуд)
     
  12. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Ми теж мали той браун блакитненький, потім пісочний... Купували у фірмовому магазині, але що в одному, що в другому десь за 2 роки зламалася кнопка для вмикання. Така сама ситуація з тим брауном на роботі. Певно не повезло.
    Потім нам подарували простенький мулінекс - потік за 1,5 року.
    Нині маємо такий ось Philips HD 4676:
    [​IMG]
    Пощастило знайти німецької збірки, тому купувала не вагаючись.
    Трохи хвилювалась, що невеликий об'єм, але ми звикли і нам зручно.
    Має два фільтри: на одному накопичується накип, а другий затримує більші частинки. Закипає швидко, а коли закипить, то так ніжненько каже "дзінь":girl_dance:
    На роботі маю "Атлант" - вмикається з 4-го разу і смердить пластиком.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2013
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    у нас віднедавна є, маємо таку ж саму проблему що і Kishka
    особливо з стб і новим каналом. на якість нарікань немає, тільки на те, що сигнал слабкий. Треба і нам на радіобазар за підсилювачем, бо то не діло, щоб такими уривками показувало.
     
  14. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Побутова техніка

    чоловік придбав такий апарат для миття вікон Karcher
    [​IMG]
    спочатку потрібно розбризкати рідину (була в наборі), потім тою шматкою розтерти і висушити сушкою.
    цим апаратом можна мити не лише вікна, а й дзеркала, плитку...
    певні зауваження є, але загалом непогано! тішить, що чоловіку дуже подобається, каже, що усе буде мити сам:girl_yes2::kiss:
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Побутова техніка

    основний аргумент :)
     
  16. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Не знайшла окремої теми, тому запитаю тут.
    Хочу купити на подарунок хлібопічку, ціновий критерії - до 600 грн.
    Що порадите? На що звернути увагу? Які функції дійсно потрібні, а що можна відкинути?
    І ще таке запитання: елекронні ваги до хлібопічки варто брати одразу?
     
  17. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    В нас хлібопічка Orion OBM-204 (зараз вони в інтернет магазинах близько 450 грн.) служить нам більше 3 років. Печу хлібчик досить часто - наразі претензій до неї нема.
     
  18. Відповідь: Побутова техніка

    Дівчата у кого є якась техніка від DEX, особливо цікавлять мультиварки. Які вони у використанні, чи не ламаються, ремонтують чи ні,,,,я налаштована на купівлю мультиварки ДЕКС 60.
    А чоловік каже що треба обирати відомий бренд
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Побутова техніка

    хтось користується вдома осушувачами повітря? маю на увазі не церезітівську "таблетку", а повноцінний агрегат? цікавлять відгуки, наскільки ці осушувачі дієві
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member