Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Маю точно такий з грудня. Більше ніж задоволена. Куплений в Польщі. Експлуатую по повній програмі, жодних недоліків не зауважила.
     
  2. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    ой цей Bosch Mum це мега гарний комбайн, дуже функціональний, є всі можливі навороти! от лише мене насторожує ціна, за 1600 грн я ще саме ТАКУ модель не зустрічала, зазвичай, в наборі менше додаткових насадок, і комбайн сам, не з нержавійки, а з пластики!

    комбайн, що на фото, я бачила за ціною 2500 і не менше!
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Христя, ти саме цю модель маєш? А де в Польщі купували і яка ціна?
    До нього вже міксера не треба буде докуповувати?
    то в інтернет-магазинах чи в реальних?
     
  4. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Яко кухар по освіті і щасливий власник даного кухонного комбайна - рекомендую на 100%
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Побутова техніка

    Єдина так би мовити незручність (дууууууууууже маленька і дуже рідко вона вилазить), це коли в рецепті потрібно збивати кілька інгредієнтів окремо, а потім змішувати. От наприклад щойно робила морозиво, то тре було білки, жовтки і вершки збити окремо. Міксером в тому плані простіше. Але мій чоловік знайшов рішення - казав купить мені додаткову чашу :girl_haha:. А так комбайном дуже задоволена.
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Моєму чоловіку привезли з Польщі. Тому де саме куплений не знаю. Маю саме цю модель з металевою чашою. Міксер зайвий, хоча як мені треба на швидку руку щось збити то я щоб не замащувати додаткових аксесуарів таки використовую звичайний. Хоча в принципі можна обійтись. Щодо запасної чаші теж варіант, але то коли вже серйозно експлуатуєш її, бо ціна додаткової 400 грн здається. Мені поки повністю достатньо однієї, хоч використовую щодня практично.
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Побутова техніка

    дівчатка, порадьте, плз, бойлер літрів на 100 з можливістю регулювати Т нагрівання і вимикачем. Дякую
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Дівоньки, порадьте щось. Маю необхідність у парогенераторі, відпарювачі - швидше за все вертикальному, але якщо хтось з досвіду порадить інакший, буду вдячна. Необхідно для роботи - сукні, карнавальні костюми, щоб приводити їх до ладу, дезинфікувати. Основні тканини - атлас, фатін, велюр. Хвилює, щоб не було мокрих слідів, бо для атласу це геть не годиться.
    Приглянула ось таку штуку, може хтось про неї щось знає? Щось порадите, чи відрадите)
    [​IMG]
    Чи може краще праску з парогенератором? Але тоді на роботі, де нема дошки важче буде відпарювати вертикально...
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Побутова техніка

    Я такий юзала - просто бомба!! Пальто відпарила за 3 хв. Там є регулятор пари - можна вибрати залежно для якої тканини. Для домашнього користування зажалась купити, а от для роботи - саме те. Дуже класна штукенція. Я за вечір відпарила все, що мала. Дуже сподобалось:girl_dance:
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Seshat, дякую за відгук! А саме цю модель користували? Крапельок і мокрих слідів не залишає?
    Я б і дешевше/простіше щось купила, але от кілька пробувала - залишаються плямки мокрі, а для атласу то ніяк (((
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Побутова техніка

    Саме цю. Крапельок не було. Якби брала собі, то саме такий. Ну дуууже сподобався.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    у нас такий gorenie
    служить вже 5-й рік, має регулятор температури, нагрівальний елемент сухий, тобто напипу як такого всередині баку немає, гаряча вода у нас виключно через бойлер, воду з центрального водопостачання гарячу перекрили і ніколи нею не користуємось.
    Якби прийшлось обирати ще раз - обрали би його знов, оптимальний варіант за такі гроші. Подивіться, такого типу є і більшого літражу.
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    В мене такий. Дуже зручний в тому плані, що програмується поденно і навіть погодинно. В будні нагріває воду тільки зранку на годинку і ввечері на дві, а на вихідні підігріває цілий день, але до нижчої температури.
     
  14. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Дівчата потребую поради. Хочу придбати хорошу сушку для овочів і фруктів. Можливо підкажите на що потрібно звертати увагу при виборі. Хочу сушити все(чорниці, помідори, вишні, сливи, грущі...)
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    І у нас такий. Задоволені повністю. Правда користуємось трохи менше року, але претензій не мала ніяких.


    Сусідка купила недавно Зельмерівську. Можу спитати)
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Побутова техніка

    В мене Зельмер. Файна штука, лиш тре не забувати міняти поверхами ті кола, бо знизу висушує краще, за верх.
    Здайте точку.
     
  17. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А чорницю сушить добре?
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Побутова техніка

    Не жаліюся, правда довго.
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка



    Сусідка купила таку. Заплатила 600 грн
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Вирішила що конче мені треба електровіник ))). Дівчата, порадьте щось. По дизайну подобається електролюкс, але ціна 1,5-2 тис то трохи круто як на віник. А керхер ціна нормальна, але зовсім не подобається дизайн. Порадьте, будь ласка щось нормальне до тисячі грн.