Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    ціни можуть бути нижчими коли немає офіційної гарантії на товар, а від магазину дають, я так праску для волосся брала, вона мені слугує гарно, а термін гарантійний все рівно вичерпано, правда купувала через інтернет магазин.
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Побутова техніка

    Брали там 3 пральки і 1 холодильник, але от про гарантію - щось не подивилась, здається була таки магазину. Все працює вже більше 5 років. а з інтернет-магазинів у мене все було гарантія виробника.
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    теж стараємось від виробника купувати, але інколи ціна таки спокушає і перевалює на бік економії...))) в принципі поки ще якихось ситуацій негативних не виникало, тому надіємось на краще)))
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Хочу запитати власниць сушильних машин, чи дуже вони нагріваються у вас? Читала такі відгуки, що неможливо доторкнутися, такі гарячі, коли працюють. В ванній сауна)
    І чи дійсно важливо, щоб був тепловий насос? Пишуть, що зменшується споживання електроенергії, і не дає так нагріватися машинці. Це, мабуть, в класах А такі штуки є, а там ціна...
    І ще, чи зручно взуття сушити в контейнерах (бош мають такі)?
     
  5. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Нагріваються, нагрівають приміщення, але не до такого ступеня:
    Для порівняння:
    Машина без теплового насоса, клас енергоспоживання В • Споживання на 7 кг бавовни, ступінь висушеності - суха до шафи: 1400 об./хв. - 3.32 кВт-г - 90 хв. 1000 об./хв. - 3.92 кВт-г - 106 хв.
    Машина з тепловим насосом, клас енергоспоживання А • Споживання на 8 кг бавовни, ступінь висушеності - суха до шафи: 1400 об./хв. - 1.27 кВт-г - 146 хв. 1000 об./хв. - 1.54 кВт-г - 170 хв.

    Взуття можна сушити тільки спортивне, або з синтетичної шкіри. Також в тому кошику сушиться шерсть, ангора і т.д.
     
  6. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Побутова техніка

    Доброго всім дня. Стало питання в придбанні газової плити. Саме хочу плиту, а не окремо газову поверхню та шкаф.(не проходимо по бюджету) Що можете порекомендувати до 5000 грн? Мені сподобалась Плита ZANUSSI ZCG560GL. НА що мені необхідно звернути увагу при виборі плити? Дякую:)
     
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата, хелп!!
    на орендованій квартирі не працює духовка, а це страшенно незручно(((
    хотілося б купити якусь найпростішу електричну мінідуховку, але нічого в тому не тямлю(( порадьте де у Львові поб.техніка по найнижчим цінам, бо на орендоване житло не хочу нічого дорого купляти. Можливо десь є комісійні магазини поб.техніки?
    буду дуууже вдячна за пораду!
     
  8. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    хто має міксер DEX 900 напишіть відгук. Спокушає ціна 228 грн , відгуки в неті ніби позитивні , ну і мультиварки їх хвалять, цікавить "живий "відгук
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка за найнижчими цінами!

    Чесно, не знаю, яким чином ті ворсинки збираються в контейнері, але вже скільки відгуків перечитала, то завжди про це говорять користувачі сушильних машин.
    От ще вичитала, що до сушіння купують спец серветки. Закидають разом з речами одну серветку і вона ще більше сприяє пом'якшенню/відчищення від ворсу зайвого і тд
    Не знаю, чи то гуд, але викладу відгуки, які приблизно всі мають однакові висновки (є свої плюси і мінуси, але повністю негативних відгуків я ще не зустрічала, щоб так вже нищилися речі).
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Побутова техніка

    Це ніби найбільше до техніки пасує, тому пишу сюди:)
    Чистила сьогодні свою праску (вже давненько цього не робила, але вона мені трохи пригоріла недавно). Завалявся в мене спеціальний олівець для чистки. Ефект супер, але запах сухого спирту на цілу ванну. Мусила відкрити двері на вулицю, щоб трохи його випустити. Не знаю, що робила б у квартирі... Так що майте на увазі:)
    п.с. навіть не думала, що в тих отворах для пари стільки всякої каки є. Чистила десь годину - по черзі олівець і паровий удар/антикальк..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я маю такі серветки,мені їх прислала чоловікова сестра зі США, надають тканинам приємного запаху,більше я нічого не помітила.
    Згідна зі всіма відгуками на 100%, тільки те що машинка дуже шумна,то я б так не сказала.Приблизно так само як і пралька.
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    сто процентів вже десь обговорювалося, але не маю часу перелопачувати тему. шукаю мороженицю. не знаю яка краща, автономна, чи така щоб в морозилку пхати. ну і об"єм щоб не зовсім мінімальний
     
  13. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Побутова техніка

    Сама не користувалась ще жодного разу мороженицею. В мене так і стоїть запакована Dex (ту яку в морозильну камеру треба ставити). Якось без потреби вона у мене, а спочатку так загорілась. То вільного місця немає в морозилці, то ще щось, і так навряд чи буду користуватись. Не знаю точно по цінах, але я б обрала автономну (думаю там мороки менше буде).

     
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я вже колись писала в цій гілці, і це стосується будь- якої техніки: щоб технікою користуватися, вона має бути на видному місці (на столешні) або в шафці (але за умови, що до неї є швидкий доступ). Якщо вона буде запакована та ще й в підсобці/на антресолях/на балконі/тощо, то користуватися нею ви будете перший місяць, ну два... Тепер що стосується вибору морожениці. Коли у мене стояв вибір, яку купувати, то обрала ту, що з чашою. Чому?
    - на той час і їх вільно в продажу не було,
    -автономна італійська, яка мені подобалася коштувала 400$, а я до кінця не розуміла чи я буду нею аж так часто користуватися,
    - вона важить біля 10 кг (по суті це ж маленька морозилка),
    -сезонне користування.
    Якщо надумаєте купувати з чашою майте на увазі:
    -вони маленькі (нам на трьох як раз поїсти на один захід, якщо не готовити наперед),
    - треба поміряти шуфляду в морозилці по висоті чи та чаша стане,
    - мати завжди на неї місце в морозилці.
    Що стосується взагалі домашнього морозива: є завжди проблема з якісними натуральними вершками (ми не користуємося домашніми), рецепти є з яйцями, які термічно не обробляються перед тим (тобто треба бути впевненим в їх якості), воно швидко тане, і воно мяке (якщо їсти відразу). Так, воно смачне і відрізняється від магазинного.
     
  15. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    порадьте фільтр-глечик до води, будь-ласка!
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    і знову я вертаюся до питання морожениці. на дн мені її поки що не подарували і як бачу доведеться брати все в свої руки.
    отож, порилася я в мережі. дійшла до висновку що автономну мені не тре. маю немалу морозилку в холодильнику і від тепер ще й величезну морозильну камеру. тож з місцем думаю проблем не має бути.
    в характеристиках різних морожениць вказана потужність - то потужність з якою воно мішає морозиво? краще брати потужнішу, що скажете?
    щодо з чашою чи без, щось не знайшла ніякої інфи в неті. пише що чаша має подвійні стінки і всередині там є заморожуюча рідина. чашу ставлять в морозилку на 12-15 год перед приготуванням, тоді виймають, заливають суміш і включають. то ця чаша і мається на увазі?
    По суті залишилося лише визначитися власне з моделлю. хочу щоб об'єм побільший і щоб точно не було кристаликів льоду. то мабуть попотужнішу тре
    casablanka, скиньте може посилання на свою мороженицю? а мо і мені підійде :)
     
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Так, потужніть з якою мішає морозиво. Думаю потужність залежить від розміру чаші, це логічно: на більшу часу потрібно більшу потужність, щоб замішати.
    Чаша, то і є ця посудина з подвійними стінками, в якій замішується морозиво.
    У мене кристаликів не було жодного разу, я роблю з вершків морозиво.
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я робила і морозиво, і сорбет все виходить гуд. Власне функція морожениці полягає в тому, щоб постійно помішувати масу при замерзанні. Якщо не помішувати, то будуть кристалики. Тобто якщо ви зробите морозиво і просто поставите його в морозилку, вийде не добре.


    Щодо розміру чаші. В мене на 1л. Теж спершу схилялась до великої. Добре, що взяла малу.
    1. Влазить не у всі секції морозилки
    2. З'їли - роблю нове, довго в морозилці не лежить.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    хочу купити машинку для стрижки. але в магазинах такий розгін цін - від 200 до 700.900, що не можу второпати за що? на що вартує звернути увагу? хто яку модель купляв і де?
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Дівчата,поділіться які в кого витяжки. Цікавлять,здебільшого, вмонтовані. Сьогодні радили нам Fabiano,може хтось має таку?