подарунки для молодят

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем marusenechka, 1 Серпень 2010.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Після того, як ми свої весільно-подарункові гроші бездарно протринькали (залишилась 1/4 на депозиті і пара побутових електроприладів на згадку), ми даруємо на весіллях тільки подарунки, тільки те, що залишиться, запамятається і буде корисним.
    Навіть елементарні речі, як якісне постільне - (нам подарували 2 комплекти) - ой як в нагоді стали через 3 роки, коли переїхали в власне житло. Хто ж би нам ще подарував банальні посуд, кастрюлі... ех, ціни би не було таким подарункам :))). Не кожні зразу вчаться керувати грошима. А згадувати де воно ж то все поділось - приходиться, на жаль, більшості молодятам.
    Якщо не впевнені в виборі подарунка - ми завжди вишукуємо "інформатора :)" (родича чи близького друга молодят), який підсказує що буде актуальним та приємним. І проблем нема взагалі ніяких. Сума подарунку=суммі, як б лежала від нас в конверті.

    п.с. ще варто дізнатись, чи подобається молодятам ювелірні метали. Якщо вже хочете подарувати золото - то краще пару унцій банківського. Наприклад, у мене з золота всього 3 вироби - і мені більше нічого не потрібно, не люблю себе обвішувати. Три ювелірні вироби, які були подаровані - лежать в очікуванні продажу або переплавки.

    п.п.с. А на рахунок ікон.. Якщо близькі люди (батьки) дарують - то може то і правильно. А взагалі це достатньо індивідуально. Можеш хоч цілу стіну оформити як іконостас, якщо немає живої віри - то все таке, для людей а не для Бога. У нас 2 вінчальні ікони - більше не треба. Таке імхо. :)
     
  2. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    На свої весільні гроші ми купили холодильника і великий куток - жоден гість не зміг би нам того зпрезентувати - до сьогодні маю памятку. Крім того, з подарунків мали 3 комплекти постільної білизни, але то дарувала рідна цьоця, яка знала, що не маю на чім спати. Інші близькі родичі таки прямо питали "чи не хочеш часом золотого кулончика чи браслета" - вважаю це нормальним, бо золото звісно цінна річ, але як писали в попередньому дописі - не всім його стільки треба. А щодо бездарності протриньканих грошей - то вважаю це хорошим досвідом, який здобувається ціною власних помилок і аналізом витрат. Всі ми вчимося керувати грошима - ось це і є перше виробування для молодої сім"ї. Думаю, що має бути розумне співвідношення щодо подарунків-грошей, бо якщо всі 60 родин принесуть подарунки -то навряд чи там буде 60 корисних речей.
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Так як завжди на весіллі є ті гості, які просто дарують гроші - то ми не відчуваємо дискомфорту, що молодята не куплять меблі чи не поїдуть в Грецію із-за нашого подарунку. Можливо, з часом наше ставлення зміниться, але поки даруємо не просто гроші :)
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ану підкажіть, бо сто літ по весіллях не ходила.))
    Через три тижні моя кума (хресна старшого малого) виходить заміж. Підемо ми з синочком, молодшого планую залишити дома, або, якщо чоловік затримається до того часу, то ше плюс чоловік. Підемо правда не надовго, бо в хаті буде грудна дитина, але думаю то не має значення.))
    І от питання- я в уяві не маю що нести, чи гроші, і якщо гроші то скільки би то пасувало. Хотілося б щоб малий щось особливе подарував своїй хресній мамі, навіть може щось підписане на згадку. Порадьте будь-ласка, висуніть хоч якісь ідеї, поки ше маємо трошки часу в запасі.

    І
     
  5. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ми кумі дарували 200 дол.+ квіти. Від похресниці був букет з надувних шаріків.
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Мені мій похресник подарував м,яку іграшку, типу, "на швидке поповнення в сім,ї" :), було приємно.
    Якби я йшла без чоловіка і з малим, то подарувала б гривень 500+іграшка+квіти/цукерки. А з чоловіком? може, 1000 грн. +всякі ніштяки :). Але, то моє бачення питання, давно не була на весіллях. Запитайте куму чого їй хочеться/треба.
    Све залежить від фінансових можливостей :). Одним 1000 грн, то обід в ресторані, іншим бюджет на місяць :).

    може, ікону подаруйте з бурштину, Святу Родину, наприклад, чи пару іменних.
     
  7. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: подарунки для молодят

    стосовно грошей, то дивіться по своїх можливостях на сьогодні + квіти від вас, а від синочка хресній мамі я б подарувала букет з цукерок.
     
  8. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Дитина могла б подарувати м'яку іграшку. Минулого року знайомій на весілля маленький хлопчик подарив ведмедика, так вона ним тішилась як дурна. Я також хотіла щоб мені хтось подарив іграшку саме з діток, бо в нас їх було багато на весіллі, але так ніхто не подарив...
    На рахунок грошей то в нас (весілля було в серпні) в середньому з сім'ї дарили 100$
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Можна для хресної намалювати малюнок і гарно підписати. Для мене дуже цінні такі речі від діток.
    МОжна навіть пальчиковими фарбами за допомогою маленьких долоньок і пальчиків:)

    Ну або відкритку ручної дитячої роботи;)
    [​IMG]
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: подарунки для молодят

    А що то на розписку дарують? Буде урочиста розписка і в лістарані пасідєлкі))
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    А саме весілля/шлюб буде через якийсь час пізніше, чи тільки розписка?
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: подарунки для молодят

    Тільки розписка.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    Я вже питала, запитаю ще раз, бо якось бачу з тою сумою, яку я назбирала на весілля геть не зручно в наш час іти на такі міроприємства. Питала куму чи може шо купити, чи гроші, каже гроші.
    Не хочется виглядати якось не так, бо кума то може зрозуміє наші теперішні можливості , а от її майбутній чоловік певно точно ні. Ну, бо він нас і не знає толком...
    Одним словом, я на повному серйозі. Скільки зараз припустимо класти в конверт ідучи на весілля в ресторан. Відповідь хто скільки може не підходить.)) Цікаво знати конкретно суму. Підемо я, чоловік і малий (її похресник.)
     
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Не знаю мало чи багато. 100 баксів, мені би було нормально якщо б принесли.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    З двох і дитина, чи з одного?
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Коли я виходила заміж, ми за зал платили з людини 140 гривень, гості всередньому дарували по 50 доларів (250 гривень).

    Женили товариша, за зал платив по 200 з особи і ще 50 -- за готель, бо весілля не у Львові було). То дарували по 100 євро (700 гривень тоді) з пари


    Женили дружбу, то він вже за зал платив по 300 гривень з людини, то всередньому люди дарували по 500 гривень (бо тоді долар був по 8 і сто з особи було забагато, а 50 -- замало)

    Отже, можна зробити висновок, що з людини треба дарувати трохи більше, ніж молодята платили за зал (я от не знаю, скільки це зараз коштує). А з дитини -- нічого
     
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    З двох, звичайно. Цілком припустимо
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    всього -- зі всіх буде достатньо, навіть забагато. Думаю, багато пар навіть по 100 доларів дарувати не будуть -- по дві 500 кластимуть. І тисячі тед буде достатньо
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    350 грн з людини, я питала))
    Ану підбийте мені скільки би пасувало подарувати в такому випадку?:girl_in_dreams:
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    ну якщо зайвих грошей у вас немає, то 1000 гривень буде не соромно (можна 50 євро) А вже так, жиби фраєрнутись -- то 100 баксів