подарунки для молодят

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем marusenechka, 1 Серпень 2010.

1. Olga Myrun

Olga Myrun Well-Known Member

добре. що завжди можна передарувати той подарунок, завжди так роблю) головне, щоб не тим, хто подарував) бо вийде незручно))

2. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Я сама більше люблю подарунки, але тут той варіант, що краще гроші. Поки діти ще не мають окремого житла (батьки в пошуку), то будь-які подарунки (крім емоцій) не буде де тримати, та й молода майбутня господиня, з якою я не знайома і смаків не знаю, захоче сама "з нуля" облаштовувати сімейне гніздечко. А хлопець є хлопець, він в тих справах не шарить, якого кольору сервіз чи марку мікрохвильовки треба (а може, вся техніка планується вбудована)... Та й матеріальне становище молодят зараз не те, щоб пустити гроші на політ на кулі. Тому гроші однозначно, питання було в сумі, щоб не мало дати (забагато не буває, але і ми не Рокфелери). Дякую всім за небайдужість і поради :kisss:.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Varya

Varya New Member

Мені теж здається, що краще на весілля дарувати гроші. Молодята самі куплять те, що їм треба.

4. Karolenka

Karolenka New Member

А я планую сестрі на весілля фотосвітильник подарувати і до нього звісно ще щось.

5. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

Спитайте делікатно, чи вона такий хоче.

6. Varya

Varya New Member

Якщо знаєте її смак, то класно))

7. Karolenka

Karolenka New Member

Вона хотіла б якийсь подарунок пов'язаний із фотографіями, а я можу зробити фотомозаіку і буде дуже круто, приблизно так це виглядає

8. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

Можливо, ще гляньте фоторамки на usb. Там можна ставити режими і міняти фото

Розмір можна і менший :girl_smile:

• Подобається Подобається x 1
  9. Karolenka

Karolenka New Member

Вау, як круто)) Я про таке і не знала навіть, дуже дякую:girl_in_love::girl_claping:

10. svoybox

svoybox Well-Known Member

Я дарувала на весілля фоторамку-метрику сестрі, замовила окремо рамку формату А4, а майстриня з глини виліпила на ній імена молодят, дату одруження і дерево. Зараз висить ця рамка разом із весільним фото у них в квартирі

• Подобається Подобається x 1