Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Я бачила в Метро іграшки, які треба розмальовувати.
     
  2. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    в мене теж недавно був такий клопіт :) Поїдьте на Вернісаж, там дерев"яних речей - до вибору до кольору. Я купляла оберіг у вигляді невеличкого віника, чоловік мені купив підставочки під гаряче пахучі дерев"яні. Ну і звичайно щось треба особисте крім дерев"яного: романтичну вечерю, себе:shy:. Я ще робила відкритку з його фотографією і зі словами кохання :shy:
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    А де є такі мила? в мене було таке, правда, латвійське, дуже-дуже класне!
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    В тому магазині, що продає порошки ДАкос :
    http://www.eco.lviv.ua/category_products.php?CategoryID=8&SubcategoryID=6
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    ДЯКУЮ Чортеня, ( хоча я все Вас називаю ХОРТЕНЯ!! я думала що це у вас якийсь польський нік:ninja:) я знаю що покупую коліжанкам на Миколая!!!!
    а ви купляли через курєра чи ходили в магазин? то в районі Лялькового театру?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    ВЖЕ замовила!!!! 3 штуки.
     
  7. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Дівчата(тільки не смійтеся), а обов"язково щось дерев"яне купувати:eek:???Я правда на цьому не розуміюся:confused:...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    так, на сайті ЕКО - мило не доставлять, по доставка 20 грн. - таки потопаю в магазин.

    вчора придумала ще подарунки -бачила гарні набори підсвічник і 5 свічок.напено співробітниці куплю, + гігієнічна помада.
    а ще- заварник бергофф для чаю такий з поршнем. бо я виступаю по каві, а чоловік -по чаю.от такий буде Миколай.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Не обов"язково :) Але переважно на такі "іменні" річниці дарують щось, що пов"язане з назвою самої річниці: на ситцеве весілля - вироби із тканини, на дерев"яне - вироби з дерева, на трояндове - троянди і т.д. Але вибір, звичайно, за вами! ;)
     
  10. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Діма - Шапка, шалик, трамвай (ще треба таке чудо десь знайти, а то де непитала -нема, от задача для мами), якусь книжечку докуплю, санки
    Муж - незнаю, може й нічого, бо його дома не буде, хоча треба, щось прдумати, а то Діма подумає, що татко наш був нечемний цього року :)
    Похресниця (7 р.)- ще не купила, але напевно щось з одягу, бо така модніца страшенна....
    Племінник мій (11 р.) - штани
    Племінниця чоловіка (1,6) - плащик осінній
    Похресник чоловіка (3,4) - напевно якусь велику книжку
    Сестричка похресника чоловіка (4 міс.) - щось з одягу
    Я - косметика Ів-Роше (якщо прийде, до того часу), комбідрес.
    І звичайно кожному цукерочки, мандаринки, банани, апельсини, ківі....
    Але ще майже нічого не купила :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    а я сьогодні прикупила малечі дуже гарний набір посуду, чашка, тарілка та піалка. Все в коровках, і в дуже гарній коробці.... яка я думаю потім буде використовуватись як барабан. І поки що все......треба ще малому кран та бетономішалку.....
    Чоловікові-????
    Мамі- набор кремів лореаль
    сестра-портмоне для документів
    тато- теж партмоне
    свекруха- рушнички кухонні+???
    братова+чоловік-???
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Якщо я правельно зрозуміла, то в нас теж є такий посуж, але з левом (нам подарували на Дмитра). Шикарний посуд, але малий і так їсти не хоче, а от з горнятка п'є іх величезним задоволенням
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    а в мого апетит нівроку....боюсь тепер взагалі не віддягнеш за вуха від тарілки:):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Слухайте,а то шо,мода така- свекрусі рушники або набори кухонні?:xaxa:Я вже почала задумуватися,чи то своїй таке не купити....:ninja::xaxa:Але вона,благо,в Кийові,то на Миколая не приїде...Трьома подарками менше (свекрусі,свекру і брату чоловіка (не знаю як правильно назвати...))...:)
    • Собі хочу п'яльця гарненькі,не знаю де то можна прикупити,щоб далеко не їздити...
    • Чоловікові ще не знаю,швидше за все щось до машини,бо то його друга любоффф:xaxa::xaxa::xaxa:,а як ні,то-білизну,шкарпетки (їх завжди не вистачає...)
    • Сонечку нашому теж не знаю що купити,бо все ніби має...Хіба буду якісь тапочки шукати,бо вже маленькі.А так -сочки,печенько,фрукти...:)
    • Мамі з татом спільний подарунок- електронний годинник з радіо,бо в кімнаті не мають ні годинника ні радіо,а так- два в одному :xaxa:
    • Сестрі не знаю...Якщо сьогодні сама не скаже що хоче,то подарую щось з манікюрного набору,а може і сам набір найду не дуже дорогий....:ninja:
    • Похреснику-теж великий "?" -з іграшок- просили не купувати,бо вже нема де ставити,з одягу-все має,книжок ще не читає (8 місяців),солодощів не їсть...Сижу і думаю...Чого дитині до того всього ще треба...
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 6
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Такій дитині можна купити книгу із серії "Перша книга розумної дитини". Там малюнкиі підписи. Бачила різних форматів. Думаю, у 8 місяців дитині буде цікаво таке роздивлятися! :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    незнаю чи ми про одне і теж думаємо, але я колись бачила в "Букві", таку м'ягеньку книжечку, яку можна прати. Розвиваючого плану, зав'язувати шнурівки, блискавку защіпати, купа малюночків.... Думаю, це самий оптимальний варіант.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Я теж бачила схожі книжечки, купляла своєму малому "День бегемотика" - там дуже гарно намальований цілий день, що бегемотик робить: спить, встає, миється, їсть і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Якщо можете, напишіть, як точно називається така книжечка, або лінк на сайт, де є її зображення. В подруги хлопчику на днях 1-рік виповниться, хочу таку книжечку подарувати.:)
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Думаю. що йшлося про ось такі книжечки
    http://akbooks.com.ua/0/kashalot.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Мені подобаються м'які книжечки франківського видавництва "Кашалот". Превірила - витримують до 17-20 прань. А найдешевші вони або в книгарні НТШ (на Академічній), або в дитячій книгарні на пл. Міцкевича (отой відділ що виходить до катедри)
     
    • Подобається Подобається x 4