Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    а що скажете про такий подарунок, як картинг))?? заодно , можливо, і я проїдусь:girl_claping:
    і можливо хто знає де таке ву Львові знайти??
    гугла каже, що є такий спортивно-розважальний комплекс "Апекс" на вул. Бузковій,2. І там шось ціни такі не високі, вроді би...)) за 15 хв їзди: в понеділок-четвер 170 грн, а пятниця-неділя 210 грн... На Арені Львів немає часом такої послуги, бо я десь чула що є, але гугла має лише застарілі дані щодо цього((
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Є, там непогано. Хоча нам там більше подобається лабіринт з лазерними пістолетами, ате то тре хоч 4-6 людей
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще можна на квадроциклах покататись. Ми з чоловіком ганяли, емоцій купа!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Картинг -- супер. нас хлопці з роботи на 8 березня туди відвезли. Веу-веу... Як я ганяла... Але перед тим дуже боялась шолом вдіти, бо здавалось, що зняти його не зможу... Класний подарунок для класної компанії. Ми з собою шампанське брали (але всередині не мжна із своїм), то просто під дверима курили і пили. Ляпота!

    А ще хороший подарунок -- пейтбол в закритому приміщенні -- на Замарстинівській ми були (теж подарунок наших колег на 8 березня, вони нас типу експтімом замахують), але там має бути компанія, ну хоча б 3 на 3 щоб стрілялись
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2015 ---
    а ще на тому картинг визначають час за скільки ви коло приїхали, то у нас ще й змагання були, хлопці наперід приготували грамоти і (але ж наперід не знали, хто коли приїде, то номінації зробили "не 1-2-3 місце, а найсексуальніша водійка, найрозумінша, невідчайдушніша), і оце анс нагорджували... Але нам то 8 березня дорого обійшлось))) Бо ми подумали, що не пасує нам возитись -- а хлопцям ні, то ми ще скинулись нашим козакам. Отаке було -- ви нам, ми вам)
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    то нічо, головне кажете що супер)) а де саме ходили на картинг?
    :girl_smile:
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну там де ви пишете -- на Бузковій
     
  7. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    а там ніякого поперднього запису не треба? просто прийшов, сів і поїхав?=)
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я була там раз (на картингу), але ми живемо поруч і часто туди заїжджаємо: машину мити, на гуртовню іграшок ше кудись -- там на Бузковій багато всього... Ну і бачу, що в той картінг постійно йдуть люди: маленькі і великі компанії -- йдуть-йдуть... Попит вопшем є, тому, думаю, що потрібно попередньо записатись
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а можна ціни хоча б приблизні в ПП? то на Замарстинівській навпроти лижної фабрики?
     
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    то коротше я зателефоную по номеру що на сайті і всьо собі взнаю)):girl_dance:
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так, там. Ціни я не знаю навіть приблизні, бо ми там були давно. Можу хіба телефон пошукати (якщо в неті його нема)
     
  12. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Не знайшла ''підходящої'' теми, тому питаю тут
    Чому не святкують 40 років? Розумію, що то з категорії забобонів, але все ж таки, як це пояснюють?
     
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Порадьте що подарувати татові на 60 років. Хочеться щоб була пам"ятка. Ланцюжки-браслети не дуже носить. Годинник незнаю чи пасує дарувати. Прибамбаси в вигляді якоїсь символіки (наприклад герб на піджак) не носить.
    Є звичайно в нього одна мрія-політ на вертольоті, але думаю в наш час це зараз трохи захмарно буде.
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І мене зараз таке цікавить, секру 60 і іменини в один день. Думаю над іконою.
    Може вишиванку, носить?
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    я власне над вишиванкою теж подумую. Але ще шукаю варіанти. маю ще місяць часу.Але хочеться вже визначитись.
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас цей рік ювілейний для багатьох родичів, друзів. Мамі 45 років, але подарунок вона вже замовила - срібний набір з натуральним камінням (тільки ще не може обрати який саме камінь). Іншим також вже більш-менш знаю що.
    А в свекрухи 55 років але аж через три місяці, то ще не знаю, що б такого подарувати.
     
  17. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    залежно що їй подобається. можна гарний посуд, або щось з прикрас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас ніби одна мама, теж 45)))) моя замовила перли в сріблі
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    підкажіть що зазвичай дарують хрещені батьки похресникам на Перше Причастя ?
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене якраз співробітниця завтра має таку приємну подію. То вони купили з кумом золотий ланцюжок і підвіску з образом Діви Марії.