Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Що подарувати похреснику на Миколая і на ДН 10 років? Любить шахи і футбол. М'яч, шахову дошку, Лего, різні настільні і хлопчачі ігри дарувала, минулого року дарувала абонемент в дитячий заклад через сайт емоцій в подарунок, одягу має достатньо. Що б то в цьому році подарувати? Плюс ще й кругла дата...
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    О, і я послухаю, тільки моєму 11,і він любить хіба ігри комп'ютерні:sad:
     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Дівчатка, що можна подарити новонародженому хлопчикові, крім одягу і іграшок? Бюджет до 500 грн.
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А в мами нема можливості запитати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. AndVira

    AndVira New Member

    Дівчата, а як ставитесь до подарунків на різні свята - букетів з цукерок? думаю цікаво, і гарно, і солодко, і іграшка може бути :)
     
  6. Natur

    Natur Well-Known Member

    Дійсно цікавий і оригінальний подарунок. Я бачила в інтернеті, то дівчата таке виробляють, на будь-яку подію

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  7. AndVira

    AndVira New Member

    я якраз на хрестини для хлопчика думаю замовити в одної дівчинки, дуже красу робить.
     
  8. Natur

    Natur Well-Known Member

    На хрестини роблять торти з памперсів. Мені здається - це більш актуально для такої події

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. AndVira

    AndVira New Member

    з памперсами можна не вгадати, а перепитувати не зручно. ацю красу більше для батьків, а не для дитинки. Для дитинки буде фігурка ангелочка в букеті :)
    але ще от вагаюсь, чи з Ангелочком чи форму соски , зараз додам фото - підкажіть. Ніби з ангелочком тематичніше, але соска така класна [​IMG] [​IMG]
     
  10. Natur

    Natur Well-Known Member

    Обидві гарні. Але я б взяла соску.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  11. AndVira

    AndVira New Member

    так, і мені теж більше соска. але все таки Хрестини...і от думаю-думаю... був би один варіант - то легше.
     
  12. Hatawa

    Hatawa New Member

    Я думаю подарувати рідним шозь з одягу. Розглядаю ще варіанти
     
  13. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ангелочок однозначно. По перша та соска мені якась не дуже на соску схожа, а по друге не всф мами соску дають дітям.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Що 9-річним хлопцям на Миколая купуєте?
    Настільний футбол є, конструктор є, електронний конструктор є, арбалет, телефон... омг, дитина має все))) що ж купити?
     
  16. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    може щось для спорту , якщо хлопець займається
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    може якийсь патріотичний одяг, настільну гру, набір дослідів, фентезі-книжку ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    В чоловіка похресник такого ж віку, теж має все, але любить футбол, то ми йому купили форму футбольну і зробили напис з його фімілією і номером на спині. І свому теж таке робили, бо то ж фанат ще той :) Але ж то радості було :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    і я колись таке сину зробила на день народження - пів Львова оббігала з тою футбольною формою )
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Можна раціі. Моєму малому то дуже сподобалося, бігає з хлопцями, переговорюється, ніби дорослі ігри. Чи інше, в такому віці вони помішані на компютерній грі Майнкрафт. Там є різні героі Кріпер, Ендермен, діти за ними шаленіють. Ми своєму замовили з китайців кофтуту вигляді кріпера, але то 650 грн. А можна придумати дешевший варіант і зробити футболку з зображенням кріпера, там де роблять фото на кружках і футболках.. Думаю, сподобається.
     
    • Подобається Подобається x 2