Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. Hatawa

    Hatawa New Member

    Гарні приклади подарунка пропонували з приводу форми. Ось не поганий варіант Футболки футбольных клубов на заказ. Одежда с футбольными логотипами.
    Я, наприклад, зробила напис нікнейма видео гри world of tanks.
     
  2. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    я купувала футбольну форму без логотипів і надписів, а потім мені зробили надрук на футболці , син замовив форму одного футболіста з відомого клубу , то я ще шукала логотип цього клубу і шрифт :)
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    що подарувати дівчинці 4х років на день народження?
     
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дівчата, що подарувати колезі (хлопець, 22 роки) на Сікрет Санта? подарунок має бути в межах 250 грн. дивилась найближчі концерти, ну крім Тараса Петриненка і Ірки Федишин ніц нормального нема. Антитіла 13,02, але він їх не любить. Гранд мерсі за ідеї:girl_dance:
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Сертифікат на тайський масаж. Правда за запропоновану суму вийде лише фут масаж або спина і комірцева зона, але подарунок дуже приємний)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    а порадьте, де добре роблять? класна ідея:girl_haha:
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    поганяти на картингах, квадроциклі, похід в квест кімнату (тут правда треба зібрати команду з 2-4 людей), погугліть "емоції в подарунок", можливо ще чимось надихнетесь:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дякую. вже замовила. хлопець грає в футбол, то замовила гетри футбольні і скретч-карту світу, таку кльову. вішаєш на стіну в стираєш монеткою країни, в яких ти був
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. AndVira

    AndVira New Member

    як варіант Zunkies Craft дуже класні. і декор і практично використати можна. від 200 грн.
    --- дописи об"єднано, 17 Грудень 2015 ---
    в 250 грн не вкладетесь. хіба пів години, або масаж рук/ніг.
     
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Дівчата, особливо мами дівчаток, а в 8 років малі панянки ще бавляться в Барбі?
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Порадьте, що подарувати похреснику на 2 рочки. У малечі з іграшок, одягу, взуття є все і навіть більше, тому я сиджу і ламаю голову
     
  12. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Подаруйте память. Наприклад фотосесію чи книжечку з фото або ж можна подарувати зліпки ручок і ніжок))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Наталя Чиж

    Наталя Чиж New Member

    Усім привіт. В моєї мами скоро день народження і ми з чоловіком вирішили купити їй годинник. Але "зависли" на двох варіантах: Fossil ES3260 і DKNY NY8620.
    Буду вдячна за усі ваші думки... Можливо хтось має такі модельки. Або просто висловіться, який варіант вам більше подобається. І ще... де краще купувати: в інтернте-магазині чи помацати вживу в класичному магазині? Усім дуже-дуже дякую!
    dkny-ny8620-small.jpg fossil-es3260-small.jpg
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нє, я то можу висловитись, що мені обидві не подобаються, але чти це вам допоможе?))) треба ж знати, що вашій мамі подобається.
    в нас є темка про наручні годинники.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Що можна подарувати на ювілей, близькому знайомому, або який доречний еквівалент в грошах.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ця фраза веселить.... Якщо ви мільйонер, то можете подарувати багато....

    А якщо серйозно, то я вже не раз писала , що бажано дарувати в районі того, як коштує ресторано-місце.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
    Якщо це виставон вдома-чи на роботі -- то теж можете прорахувати, скільки на вас витратила людина, от це -- той мінімум, який варто повернути, а решта -- ваша воля
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В похресниці 11 років ДН. Може їй майстер-клас якийсь цікавий подарувати? Може карамельний чи шоколадний? Чи візит в аквапарк? Як думаєте, сподобається? Чи краще щось купити? Чим дівчата такого віку цікавляться? Знаю, що любить вишивати, вишиває картинки.
     
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дівчата, порадть но мені. У нас з чоловіком цього року 10 років з дня одруження, так хочеться зробити якийсь приємний подарунок, можна щось символічне, а який - я навіть не уявляю :dntknw:
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    подаруйте сертифікат вражень йому або для вас двох:girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Вітаю вас обох!
    Я так люблю вибирати щось, подарунки дарувати.))
    Мої ідеї:
    - фотоальбом за 10 років з відповідними фото або презентація на компі.
    - банально кіно, ресторан удвох чи небанально - підготувати сюрприз-похід у якесь пам'ятне для вас місце(думаю кожна пара має такі місця спогадів, зустрічань)
    - якісь горнятка, наволочки, футболки з відповідним написом чи фото.
    - якісь прикраси з гравіруванням.
    - вишиванки схожі( я таке собі хочу).

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1