Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я вважаю теж, що це задорогий подарунок. Якщо похресник хоче і батьки погоджуються, що йому це потрібно, то я б скинулась з хресним татом по такій сумі, яку вважаєте за потрібне, а батьки нехай докинуть решту. Буде один подарунок від всіх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А як це вимагає? Просто в мене малий такий скромний, що навіть коли його питають, то він соромиться сказати, що він хоче. Свої "захцянки" може озвучити лише батькам.
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    заявив що треба на Миколая
    Я відповіла що вже купила те що раніше замовляв і на цей місяць бюджет вичерпаний, то сказав що на ДН (буде через місяць) тоді купити йому. Дитині 14 років.
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---
    батьки не в курсі, просив не казати
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну в 14 років дитина мала би вже трохи розуміти вартість речей... Не знаю які у Вас стосунки з похресником і його батьками (і як було прийнято раніше з подарунками), але я б точно нем'яко натякнула, що не всі забаганки мають виконуватися і дарувала би на власний розсуд. Хоче більше - може вже йти підробляти і сам задовільняти власні забаганки :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    стосунки нормальні, на ДН дарувала гроші, на щось там собі завжди збирав. Батьки, якби знали, то б його построїли)
    Найнеприємніше мені було що то було в якомусь накозово-безапеляційному тоні. Не прохання чи запитання.
     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Тобто він сам розуміє, що це не правильно, але хоче.
    Я не знаю, які у Вас з похресником стосунки, а сказала б:"Котусь, то трохи задорогий подарунок для мене по коштах, але я тобі подарую частину грошей, а ти, якщо дійсно так хочеш цю річ, можеш дозбирати (он коляди скоро)." Ну я б може на ДН 1000 грн подарувала, три - то трохи забагато. Дорослий пацан, хай сам прикладе якісь зусилля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    я щось таке і планую
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---
    телефон)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Телефон за 3000 .. я розумію, що підлітку хочеться.. Але вимагати отак? Дійсно, якби він сам збирав гроші, і частини бракувало, а він би попросив додати — то одне. Якби ця покупка була заздалегідь запланована і взагалі реальна для Вас по коштах, якби то було Ваше бажання — теж. Але такий тон — неприпустимий. Моя кума має 5 похресників, тому якби кожному по телефону...)) В таких випадках дорогі подарунки узгоджуються з батьками, а не з хресними. Моєму і на думку би н спало просити щось такее в хресних. Хлопець втратив відчуття реальності )) Треба йому то лагідно, але категорично пояснити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мене взагалі дуже засмучує як зараз це свято зводиться до замовляння-вимагання крутих подарунків. ми своїх дітей вчимо, що головне не подарунок, а увага. і що Миколай має до всіх прийти тому і подарунок це швидше якась приємна дрібниця, а не щось грандіозне за шалені гроші. тому в нас класично-книжки, солодощі, цікаві якісь шкарпетки.
    та й загалом вважаю, що хресні не зобов*язані викуповувати дорогі подарунки. нехай батьки цим займаються, якщо не зуміли пояснити дитині справжню цінність цього свята.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    то, мабуть, такий вік. Бо минулого року ще взагалі морозився коли питала що на Миколая подарувати.
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---

    мої діти теж таких коштовних подарунків від нас не отримують, але вони поки малі і запити у них скромні)
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---
    от тут не знаю як зробити щоб зрозумів і не образився.
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Ніколи не мала проблем з ідеями подарунків, але цього року "вляпалась" у TWIМиколай. Маю вислати твіттерянці щосьвід Миколайка, але проблема у сумі, на яку потрібно купити. Орієнтовно 50 грн (такі умови забавки), хоча планую суму десь 100 грн. + щось її малій (1 рочок).
    Не шкарпетки, не книжки. підкажіть б.ласка :girl_sad:
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    прикраси. можна і хендмейд прикраси. цукорки, кава. чай.канцтовари
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Insolence блокнот, ялинкову прикрасу, свічечку, набір спецій гарно оформлений, рушник (можна в різдвяному стилі), рамочку для фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  14. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    По свіжих відчуттях:girl_smile: Подарувала чоловікові на ДН подарунковий сертифікат на урок професійного водіння в Регу. Дуже сумнівалася, бо «їздун» він в мене досить непоганий. Так от, сьогодні був:girl_crazy: Після заняття подзвонив під враженнями, цілий вечір по хаті літав і тарахкотів як що було, і як він в тому всьому «вирулював»:girl_haha:
    Тому з власного досвіду скажу - ніякі гаманці, ремені і пінки для бриття не зрівняються з емоціями від того водіння:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Подарувати 500/1000 грн і сказати «на телефон».
    А то треба щось похресникам на Миколая дарувати навіть тоді, коли вони в нього вже не вірять?:girl_blush2:
    Упс-упс-упс))) В мене дорослим дітям дорослі подарунки- труси, майки, піжами і цукерки в тематичних коробках)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я думаю просто сказати, що я сама таку суму грошей (на жаль) не можу тобі подарувати (навіть за 2 рази). Не ображайся, але подарую тобі частинку, а ти решта дозбирай (з тих же ж подарункових) і купи собі телефон. . Я б особисто так відповіла.

    Питала свою похресницю що вона хоче на ДН - то вона скромно опустила очі, і сказала, що хоче влітку поїхати в табір з танцювальним гуртом. Але так як батьки будуть відправляти їх 2х з сестрою - то вона б хотіла, щоб їй цей раз дарували гроші . Таким чином вони (сестри) домовилися, що допоможуть батькам фінансово.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Теж хочу чоловіку такий сертифікат подарувати. Ви брали на 1 заняття чи на курс? Думаю, що брати. Виглядає, що 1 заняття якось ні туди, ні сюди.
    І ще - сертифікат в електронному вигляді чи треба за ним кудись їхати? Я не дуже "виїзна" з дитиною:girl_sad:, тому для мене це важливо
     
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ого, нічого собі .. Хресні малого дарують йому лиш на ДН. Хресний питає що він хоче. Цього року було дороге побажання( малий ще не розуміє точної вартості. Хотів спальний мішок, то хресний купив, а ми половину суми повернули). Хресна обирає подарунок сама. Ще ходить до них колядувати, то суми нормальні - 50-100грн.+шоколадка.
    Своїм похресницям дарували десь до 15років і так само з колядою.
    До баби Миколай приносить пакуночок цукерок.
    Я до Миколая майже готова. Чоловіку - скіпас, малому різні іграшки(він не фанатіє від солодкого, а цитрусові взагалі не їсть), книжки. Похреснці - парфумки (знаю які підходять), синочкові мого племінника - іграшки для мацьоп, бабусі - крем і шампунь, дідові - упаковку шкарпеток :girl_haha:, племіннику і його дружині - різні мийні штучки для ванни. Собі - 2 торбечки :girl_blush2:. Решта похресниць вже великі і заміжні. Одна, непохресниця. але коліжанки племінниця отримає , як все , грошики на новорічну дискотеку .
    Тобто я практично "відстрілялась".
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мами хлопчиків, що зараз популярне серед хлопчиків років 6-7? Не знаю, що вибрати на подарунок до Миколая:girl_smile: