Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    І ми з чоловічком плануєм в ресторан-рідко десь на людях буваємо...А у нас в містечку якраз відкрився гарненький і затишний,то підем з друзями.
     
  2. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    А я хочу свому блютуз купити бо малий зламав:no:, а зараз такі штрафи... Може в когось валяється, то я б купила, бо нові трохи дорогі:8:... Зголосіться дівчатонька до суботи, бо чоловік може і без подарунка залишитися...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    А ми в похресниці на дні народженні...
    а от подаруночок?????кофтинку треба теж....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Arinka

    Arinka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    :umbrage: Бабусі далеко в інших містах)) не думаю що погодяться приїхати щоб ми в ресторан, я б залюбки кудись вибралась)):confused:
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    І нам немає на кого діток залишити:confused:,а так би хотілось кудись піти удвох :umbrage:...
    Висновок-романтична вечеря удома,коли дітки вкладуться спати. А хто її приготує ? Варіанти два:або чоловік,або...чоловік:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    а що даруєте? ніхто не пише.... тіко всі про ресторани....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Чоловік мій полюбляє, після важкого трудового дня,випити собі пива . Але п"є він його виключно з кухля.А його улюблений я, не так давно ,розбила :ninja:. От, і буде йому подарунок.Але,щось не дуже романтично :no:...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    так. не дуже....тут взагалі переважають светри... теж не зовсім романтично.
    а собі як? валентинчика замовляєте чит сюрпріз будет??
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Ми з чоловіком просто обожнюємо лижі,але цього року ,ще так і не вдалось вибратись(то багато роботи :8:,то нема роботи :confused: ,а відповідно і грошей :no:).Тому ,найкращим подарунком для мене, буде поїздка в гори,поки ще є сніг, і чоловік мій про це знає.Знову ніякої романтики :),старість :xaxa:...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    :xaxa::xaxa:
     
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Мій чоловік вже отримав подарунок на Валентина. Сьогодні купила йому светер і одразу подарувала. Тому що домовилася з продавцем, що якщо не підійде то щоб поміняти, а чоловік 14 вже їде зранку на роботу, тому в нас свято в кавичках, та й подарунки завчасно :sad:
    А я ще нічого не отримала...чекаю :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    така ситуація просто у вас. але я таке страшенно не люблю
    коли наперед, коли не вчасно, коли ранком ніц а аж ввечері, коли самостіно треба вибрати, коли питають що хочеш...
    але я вредна нє??:xaxa::xaxa::xaxa: АБАЖАЮ СЮРПРИЗИ:xaxa:

    П.С. Светри форевер.:) але ми жінки нє? треба щоб був корисний подарунок, ніякої романтики. а самим ПОДАВАЙ романтику:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Я теж ще не придумала,що купити чоловіку, але піду купляти 14, коли залишу малу з чоловіком, а сама по магазинах:xaxa:
    Светер точно не буду купляти теща надарувала:xaxa:. О куплю труси в сердечка,згадаю молодість:D;)
    І вечері при свічка так хочеться, але з моєю малявкою важкувато (просинається щопівгодини, перевіряє чи мама на місці)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    А я порахувала скільки нам потрібно заплатити цього місяця за комунальні, згадала що потрібно відкладати хоча б по 100 грн. з зарплати, та й вирішила що подарунків не буде, на жаль.
    Крім того в моєї мами 14 лютого ювілей, так що ми святкуємо не день закоханих, а день мами
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    ми білизну вже проходили раз так...надцять, правда без сердечок.

    а ресторан, це звичайно приємно, але з тою напевною ситуаціює в зарплаті аж ніц не хочеться. можна вдома щось придумати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    А я намалювала отритку з ведмедиком і серцями.Купила духи.Ше гарненько запакую та й такий буде подарунок.А сама напевне нічо не отримаю або шось не дороге.Та то нічо.Бо й так всьо необхідне є.Хотілося б откриточку з щирими словами...Збираю в пачці з взуття колекцію)))Потім буде на старості шо переглядати)))
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    А мій подарунок на валентина буде незвичний. На Миколая і НР отримала такі подарунки,що в хазяйстві треба: підставку під квіти і мясорубку електричну. Я їх і подарунками не вважаю,бо то не мені лічно. От питає мене сужений: що тобі жіночко подарувати на Валентина, кажу швабру бо поломалась підлогу мити. А він мені: ок, питань нема, любой капріз лішь би ти улибалась. І шо, стопудово купить швабру бо завтра в Метро намилюється. То я йому сьоні ще добавку замовила до швабри-рукавиці резинові, щоб скучно не було. От весела романтика, а то тільки другий рік життя...шо буде далі))))
     
    • Подобається Подобається x 16
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Ну як про мене!!!!!
    Тому, мабуть, на усі свята у мене жазливий настрій :sad: Не вміє чоловік робити сюрпризів і подарунків.

    Щоб не оффтоп. Подарунків на Валентина не буде, бо то для нас не свято.

    А загалом поміняли нещодавно накопичені копійки, щоб "скарби" не простоювали. Купимо жабру, яку в чоловіка недавно спіонерили на роботі, а мені окуляри, які я вже 3 роки хочу. От і будуть "сімейні подаруночки"
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    що то є ЖАБРА?
     
  20. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок на іменини, день народження, миколайчики і ін.

    Я ще нічого не купила, думаю сьогодні при нагоді заскочити в магазин. Не оригінально, і вже зовсім не романтично куплю я коханому засоби для гоління. Ну що поробиш, зате потрібна річ. Я теж не вимагаю надзвичайної екзотики, бо моє Сонце не має ні часу, ні фантазії до того всього. Але всередині вдуші так хочеться чогось романтичного і незабутнього...
     
    • Подобається Подобається x 4