Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

1. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Дівчата, підкиньте ідею для подарунку жінці 35 років на ДН.
    Дано:
    - формат святкування - запросили нас на каву з тортиком додому, тому бюджет має бути такий, щоб не зобов"язував. Думаю від 500 до 700 грн
    - жінка кохається в прикрасах зі срібла і різного каміння, але з таким дуже боюсь не вгадати
    - офігєнно готує і її то пре. Любить здивувати якоюсь замислуватою випічкою чи лазаньєю, до якої навіть тісто готується власноруч. Крутить суші.
    - Робить сама собі манікюр і покриття гель-лаком і в неї це дуже красиво і охайно виходить. Але робить тільки собі і подругам, має купу всяких примочок для дизайнів нігтів.

Тому я думаю в тому напрямку - або щось для готування таке, що сама собі завжди шкодуєш купити, або щось для нігтьового дизайну (але добре не знаю, чого їх не вистачає на кухні і для манікюру).

А, і важливо - треба купити оф-лайн у Львові, на он-лайн замовлення не залишилося часу.

2. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

А може сертифікат в срібний магазин? Можу Вам порекомендувати той, де купую я.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

• Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kroshka Enot

порекомендуйте, буду дуже вдячна

4. Chekay

Chekay Well-Known Member

подивіться на марміти, ми нещодавно купували одній господинці, то дуже задоволена була

• Подобається Подобається x 2
  5. Kroshka Enot

Дякую всім за поради, купили кавомолку і дуже догодили цим (сім‘я любить традиційну каву, варить її в турці, і п‘є з «правильних» наперсточків

• Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1