Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

1. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

І мені підкажіть). Треба сину подарунок однокласнику на Різдво. У класі обмінюються. Хлопцю 14 років, щось цікаве, до 200-250 грн

2. Online

Online Well-Known Member

Один подарунок на всіх чи кожному по дрібничці?

Останнє редагування: 9 Грудень 2019
  3. Zvizda

Zvizda Well-Known Member

кожному по дрібничці.

4. Retaret

Retaret Well-Known Member

Що подарувати на рочок дівчинці, у якої є старша сестричка, і відповідно одяг/взуття/іграшки ітп є зі старшої ?
    І відразу ще щось на іменини татові дівчинки, шось трудно з чоловічими подарунками завжди. Крім алкоголю

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

5. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

@Retaret, я дарувала хрещениці на 1 рочок хутряну жилетку, хутряну шубку на весну з сумкою, таку добротну.

6. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

@Retaret лего дупло. Моя вже 3тій рік звірятками з лего бавиться. І я б їй ще купила. Бо визодять все нові і нові набори. Але в нас і так є 1 мікро набір, 3 середніх, 1 великий і 1 я б сказала, що мега набір.

7. pulpa

pulpa Well-Known Member

Підкажіть,потрібен невеликий презент для дівчини полячки 20років(захоплень незнаю,вивчає корейську мову,мріє вийти заміж за корейця)

8. Atra

Atra Member

--- дописи об"єднано, 24 Грудень 2019 ---
    посуд гліняний крафтовий

9. kabucha

kabucha Well-Known Member

В сестри 50 років,святкувати не хоче,я хочу щось подарувати памятне,якийсь подарунок- сюрприз курєром додому ,бо я у Львові а вона в Ужгороді. В мене варіантів 0

10. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Перше, що спадає на думку, це квіти і пакет споживача з якогось супермаркету, де буде якась неїстівна одна річ)))

11. Online

Online Well-Known Member

Можна підвіску чи кульчики. Зараз є купа ювелірних інтернет-магазинів, а також сайти з авторськими виробами. Буде унікальний пам'ятний подарунок.

• Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

raspberry Well-Known Member

Квитки на виставу чи концерт, сертифікат на вікенд в якийсь спа-готель чи на термали.

13. Borsychok

Borsychok мамуська-пампуська

Дівчата, що можна подарувати однокласниці на день народження? 10 років

14. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

@Borsychok, якісного гребінця для волосся, бачила від Вікторії Сікрет дуже прикольні. Моя мала не відмовилася б від такого, що із ручкою))) або щось із таких дівчачих штучок..нам дарували сумочки, літні окуляри, рюкзаки, прозорі сумки літні, типу шоперів маленьких, косметику, гаманці, шкатулки, косметички із наповненням, типу санітайзерів із блискітками, еоси. Моя всім тішились.
    --- дописи об"єднано, 29 Лютий 2020 ---
    @Borsychok, ми йдемо у суботу на дн, але на 8 років до двох однокласниць, також замовили сумочку через плече, обидві. До сумочки дарую ще гребінець та набір блисків дитячих для губ.

• Корисно Корисно x 1