Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

1. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

@Gala то залежить на яку суму розраховуєте.Можна подарувати сертифікат книжкового магазину, і вона сама собі вибере, що їй захочеться. Чи фоторамки красиві або фотоальбоми. Є рамки на стіну цікаві. Якщо з дорожчого, то фотоапарат або курси фотографії, чи наприклад фотосесію оплатити:).
    А взагалі в такому віці може подаруйте їй гарне золоте колечко чи кульчики. Дівчата таке люблять, і пам'ятка, і носити зможе довго)

• Подобається Подобається x 1
  2. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Це якщо любить золото) бо моя категорично заявила, щоб ніякого золота, дівчата теперішні, більше по біжутерії. Подарували новий телефон.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

@Козенятко ну так) Є такі, що люблять срібло, або тільки біжутерію:girl_smile:Але думаю мама точно знає, що любить, а що ні.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gala

Gala Well-Known Member

Носить і срібло і золото, але не сильно від прикрас у захваті...Думаю їй ще замовити картину по номерах з її фото. Хотілось би щось таке від себе, можливо якось змонтувати фото чи відео за 18 років, але таке сама не втну....ніколи таке не робила.

• Подобається Подобається x 1