Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Gala то залежить на яку суму розраховуєте.Можна подарувати сертифікат книжкового магазину, і вона сама собі вибере, що їй захочеться. Чи фоторамки красиві або фотоальбоми. Є рамки на стіну цікаві. Якщо з дорожчого, то фотоапарат або курси фотографії, чи наприклад фотосесію оплатити:).
    А взагалі в такому віці може подаруйте їй гарне золоте колечко чи кульчики. Дівчата таке люблять, і пам'ятка, і носити зможе довго)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Це якщо любить золото) бо моя категорично заявила, щоб ніякого золота, дівчата теперішні, більше по біжутерії. Подарували новий телефон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Козенятко ну так) Є такі, що люблять срібло, або тільки біжутерію:girl_smile:Але думаю мама точно знає, що любить, а що ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Носить і срібло і золото, але не сильно від прикрас у захваті...Думаю їй ще замовити картину по номерах з її фото. Хотілось би щось таке від себе, можливо якось змонтувати фото чи відео за 18 років, але таке сама не втну....ніколи таке не робила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Що подарувати дівчинці на 6 рочків яка має усе... Іграшки уже не цікаві, одяг має.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Що справді вже не цікаві іграшки? Може будиночок полі-покет або щось рукодільне? Якісь аплікації з помпонів бувають в наборах.
    Книжку ?
    Вишиваночку якусь оригінальну (трошки на виріст якщо вже має на зараз)
    Якісь кульчики, може срібні щоб не дуже дорого чи набір дитячої біжутерії?
    По своїй малій і племінниці такого ж віку бачу що вони зараз в захваті від дитячої косметики, якщо звісно ви і батьки таке поділяєте.
    Ну і то питання бюджету.
    ми своїй в 5р взяли дитячий фотоапарат з опцією мп3 плеєра, то воно постійно в русі. То шось фоткає собі, то зніме на відео кусок мультика, залили їй туди купу аудіоказок, то вона дуже любить їх слухати


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Поділіться, яку саме модель.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    мені здається десь отакий Фотоапарат дитячий цифровий VTech Kidizoom Duo синій (80-170803) Купити на KIDIS.COM.UA
    але наш має ще навушники, незнаю чи то теж питання моделі, бо нам врни йшли в комплекті
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Що можна подарувати похреснику на 5 років? Іграшок має багато, одягу також не потрібно. Запитувала що хоче, все що він називав він уже має .
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Самокат)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Тоді мабуть краще не конструктор. Можна наприклад залізницю чи автотреки, чи робота якогось, хлопці таке люблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може майстер-клас якийсь дитячий. Картину піском намалювати, чи фарби на воді, чи смаколики якісь зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Має, і має велосипед, і має електромотоцикл. Хотів героскутер, але батьки проти.
    Дякую за ідею, але на жаль вони живуть в районному центрі харківської обл, навіть не знаю чи вийде таке там розшукати.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я би дарувала сертифікат на відвідини музею/аквапарку/центру розваг. Буде привід поїхати кудись, навіть якщо в їхньому містечку нема такого.
    Не купуйте іграшок - їх прибирати треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чим ваші діти цікавляться/бавляться у вільний час? В старшого за два тижні дн (5 років), він ініціативи не проявляє в бажаних подарунках (от лише шведську стінку хотів, то купили раніше). Машинки/лего/книги/настільні ігри є вдосталь і не хоче нічого нового. З популярних, як от залізниця/магнітний конструктор/треки все є. Я б хотіла щось навчально-розвиваюче, але навіть не знаю в яку сторону дивитись.
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій вже був ввійшов в період, коли іграшки майже не купувалися. Вже ніби все і так є, та й бавився зрідка тим всім. Але підріс молодший брат і якось все по другому колу почало в хід іти. Але то з тої опери "зліпимо з того, що є" - тобто вони фантазують, будують, обігрують все наявне. То в цих іграх в основному задіяні різноманітні кубики - від Дженги, з пірамідок, з конструкторів Кубіки (їх також любить складати якраз), і просто дошки-залишки від меблів.
    Завдяки братові згадав за пазли, то поповнюємо колекцію мап від Додо (на 100 деталей - і пазли тренується складати, і пізнавально вивчаємо світ).
    Також задумуюся якраз, чим до Миколая дітей здивувати. Якщо брати суто його захоплення, то на словах хоче ще Лего, але по суті майже його не витягує так, як колись. На дн подарували за декілька тисяч на радіоуправлінні, а він раз склав і по суті більше не бавився. Він частіше бавився надорованим Кирилові дупло, залізницю складав чи не щодня, фантазував навколо неї. Але чи спеціально купувала б 5річці її - навряд чи. Тому на Лего я цьогоріч даю вето.
    Настільні ігри обожнює далі і якраз єдине, що хоче ще нового. Бо старі надоїдають, а бавимося переважно в "найсвіжішу". Тому настільні ігри точно будуть в списку. Їх ще й стільки класних, що є з чого обирати.
    З навчально-розвиваючого буде ноутбук (є ще такого ж плану, але меншого формату планшет). Минулого року дарувала похресникові. Але то треба, щоб дитина цікавилася навчанням, завданнями різними, бо похресникому моєму взагалі не "зайшов", йому лиш би машинки. А Данило, думаю, буде тішитися.
    Точно буде електронний конструктор. На пробу нещодавно взяли маленький, то він з ним декілька днів ходив, навіть спати брав з собою.
    Ще хочу боксерську грушу дитячу для викиду негативної енергії.
    Ще варіанти були фотоапарату дитячого (але він має аж два старих цифрових робочих, тому не бачу змісту), сейф-копілка, караоке-мікрофон (якщо любитель поспівати), машинка перевертиш на пульті, конструктор з шуроповертом (є класні набори з цікавими моделями), велика рахівниця (в нас просто зараз багато лічби).
    Згадала, що мій робота інколи просить, але щось я не можу знайти цікавого на його вік: прості, що ходять, танцюють, світяться в нас є (динозаври, ними якраз час від часу в різні ігри бавиться), а решта досить дорогі для віку і забав моїх хлопців (там, де програми різні і т.д.).
    З того що в нас є і любить, то піксельна мозаїка від Кубіки (але поскладав всі варіанти і забув) і дерев'яний футбол (місця, правда, багато займає, не часто бавиться, але гра класна - сама полюбляю з ним позмагатися) і минулого року на Миколая кума йому подарувала лазерний ліхтарик з різними насадками (дуже класна штука, досі бавляться, інколи спати з ним іде і світить по стелі/стінах).


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Потрібна мені "допомога залу". В тата скоро ДН (навіть ювілей, але бюджет в мене ну дуууже скромний, тому подарунок без ювілейного розмаху :girl_blush2:).
    Хочу щось з розряду "прикольна штука",
    Накидайте мені ідей, бо піду банальну футболку з принтом купувати :sad: Щось таке що "виглядає дивно", можна дотичне до сфери інженерії і програмування. Шоколадка у вигляді комп'ютерної мишки - то замало :girl_haha:
    Інший варіант, може, щось цікаве з алкоголю чи наливок (зроблене з незвичних продуктів). Бюджет близько 500 грн :girl_flag_of_truce:
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Akina а може футболки з надписами для вас обох? Бачила таке на Аліекспрес. Буде його гріти в далекому краю. Хоча це швидше на День закоханих подарунок :scratch_one-s_head:
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2020 ---
    О, а календар на стіл з фотографіями, вашими, дітей :girl_in_dreams:
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нєа, ні я ні тато не настільки сентиментальні :)
    Календарі настільні минулого разу всім бабам-дідам вже друкувала на Новий рік з фотками внуків.
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А зробити фільм з фотографіями (від дитячого віку, якщо збереглись)?
     
    • мімімі мімімі x 1