Покупка продуктів харчування через інтернет

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 27 Листопад 2009.

  1. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Моя сестра раніше (десь рік тому) почала замовляти на Шуварі, спершу було все класно, а потім зіпсулись -то запізняться на 2-3 год, то рибу вже розморожену привезуть... Короче, кинулася вона тої справи, і вернулась до традиційних закупів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    На Шуварі вже давненько замовляю, претензій не мала.
    Рибу і м"ясо в них не брала, хіба курку ( куркою задоволена на всі 100, кращої курки ніж звідти ніде не купляла, хоча живу між двох базарів, Арсен- Сільпо теж проходили).
    запізнення мене не хвилюють, лиш би попереджали. Як не попередять- почекають, а як на почекають- то хай їдуть собі))
    Замовлення складаю заздалегідь, залишаю собі можливість на форс-мажорні обставини.
    Традиційні закупи мене настільки дістали, що поява таких нет-магів радує неймовірно.
     
  3. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    І мене дістали. Але я психологічно не можу перейти на закупку продуктів через інтернет. Мушу я продукти вживу бачити і все тут. Ну, хіба що фасовані можу замовляти - типу кави, чаю, каш, печива...
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    А я на Шуварі купувала, і досить часто і щодо якості м'яса ти риби також претензій не було - особливо телячі реберця там суперові і стейки тунцяі! Телятину взагалі можна знайти хіба на базарі - а там в мене трабли - напевно на писку маю напис "лох це судьба" бо мене постійно намахують, раз замість телятини купила гов'ядину в дууже поважному віці. А скільки раз замість полядвиці приносила інші частини тіла. І риба морожена на Шуварі з мінімумом льоду. Щодо якості продуктів претензій не було.
    Але тратити на них один з двох своїх вихідних, без попередження чи згладження цієї неприємної ситуації - це вже вибачайте!Я обідилася сурйозно!
    Знайомилась з Хітом - мені також здається що ціни там вищі і менший вибір овочів, ну і з свіжим м'ясом якось важко зорієнтуватись - там воно в перемішку з ковбасками і з якимись невідомими мені позначками Цех, Вакуум, Козятин мене взагалі ввів у ступор - це звідти везуть свіже мясо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    І я нарешті дозріла! Замовила в п"ятницю на Шуварі продукти. Як я тішилась! :girl_claping:
    Замовляла свіжі овочі, фрукти - привезли такі гарні, відбірні! Печіночку курячу - свіжесенька! Кисломолочні продукти - так само свіженькі.
    І без запізнень: я замовила на п"ятницю на вечір, біля 5години мені передзвонили -запитали, коли буду вдома. Сказала, що в 19:00. То 19:15 прродукти мені вже принесли до хати. Якраз на вечерю.
    Короче, певно буду і надалі замовляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. IzIda

    IzIda New Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Замовляю на Шуварі періодично. Найбільше подобається те ,що є домашня продукція. Замовляла і м"ясо і рибу , все гарне ,свіже. Хотілося б хіба якогось ширшого асортименту, типу як в сільпо.
     
  7. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Такс, маю питання: де є найкращі продукти такі як фрукти овочі, бо от деколи нема можливості вийни на базар, а харчуватися правильно треба, то хочу завжди мати свіжу зеленину в хаті?
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    на Шуварі, напевно все ж, найкращі. Коли замовляла, завжди наголошувала щоб вони добре дивилися. Ні разу не підвели.
     
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Хто замовляв на шуварі домашню продукцію, яку родину обирали? Бо я вчора замовила сепараторну сметану з першої по списку, то якась вона мені по консистенції і кольору не альо. нині буду йодом тестити на наявність крохмалю. А як взагалі визначити чи добра сметана?
    Я б і сир брала, але не знаю по якості він як. На базарі в бабок бриджуся.
    А взагалі я залишилася незадоволена продуктами. Замовляла морожену скумбрію, то писала в примітках щоб не була сто раз переморожена, то видно по жовтих полосках на брюшку. Ага, щас. є полосочки. не аж дуже критично, але є :sad: сказала водію про це. а він - ну то не замовляйте. Моркву кінську привезли, фасолю з жуками.... гм.... Проблема в тому що в ми переїхали і найближчий базар привокзальний, найближчий супермаркет в скрині.... і йти шо туди шо туди хв 15-20 :sad: транспорт не їде. журбинка короч
     
  10. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    я деколи замовляю з шувару овочі - 50на 50 задоволена, одного разу свіжого карпа замовила патраного - більше не хочу)))молочку боюсь, можливо хтось на форумі з досвідом -- порадьте , будьте добрі! А чи користуєтесь онлайн-ресурсом з Метро? Бачу в них є дитячі продукти, і зелень, про яку вище згадували...
     
  11. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Щодо шувару, то інколи замовляю у них. Овочі-фрукти завжди відбірні і гарненькі. Щодо фасолі з жуками, то це правда, мені теж попались, і моїй сусідці також. То фасолю більше не замовляю. Молочне і м'ясо беру від Дідо. На разі задоволена. Єдине, що раніше, якщо чогось із замовленого не було в наявності, вони завжди дзвонили і питали, чи чимось замінити. А зараз не попереджають про відсутність товару і іе трохи злить, особливо, як плануєш щось конкретне зготувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    І ще на шуврі нарешті з'явилась можливість розрахуватись карткою - водій возить термінал з собою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    о, подялюся враженнями: замовила сир домашній, овочі, фрукти, яйця, крупи, олію - привели все вчасно, запаковане. сир такий як я і просила без води, маложирний. дуже задоволена, бо машини немаю, працюю постійно і ніхто в розпал дня не пустить на 3 години на ринок та і торби тягати не треба) а як добре розрахувати замовлення, щоб більше 150 грн було - то і безкоштовна доставка)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Linalviv

    Linalviv New Member

    Замовили піцу у Львові на 123pizzа. Пів дня їхав курєр. Обіцяли доставку за три години. Доставку отримали за п'ять годин. Оператори хамлять. На питання чому курєр запізнюється виправдовувалися поганими дорогами) смішно просто.. За п'ять годин Львів можна обїхати п'ять раз. Жах, нікому рекомендую. Організація доставки ніяка.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну якщо це сьогодні, то їх можна зрозуміти)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, поділіться де ще крім Шувару замовляєте продукти он-лайн?
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, я тільки вчора побачила, що у метро до 31 грудня безкоштовна доставка з сайту. Ціни нижчі, ніж у хіт24
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    а де то подивитись, бо щось неможу найти)?
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    METRO Інтернет Магазин

    Сьогодні отримала замовлення
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. maavka

    maavka Well-Known Member

    Дівчата можливо хтось знає за цей сайт "Интернет-магазин "Basket"" - контакты, товары, услуги, цены Чи нормально там все, чи не розводять чи продукти нормальні? Випадково, (коли шукала маш), найшла цей сайт, ціни підозріло низькі). Я би на пробу щось замовила б, так там замовлення мінімум на 1500грн, це як гуртівня виходить. З такими хорошими цінами і сп зробити можна, але я ж не знаю чи все ок.
    Цікаво на гуртівнях і вправду подібні ціни, як на цьому сайті? Бо мені аж не віриться)


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk