Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Wanderlust, 11 Листопад 2009.

  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

     
  2. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дуже тішусь, що викликає саме таку реакцію, дуже старалась :girl_blush2: хоч трохи оживила цю тему))) полімерну

     
  3. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дівчата, може я не туди пишу, але виникла така потреба - хочу купити Фімо дешевше, можна організувати СП?
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Им... дешевше фімо може бути коли назбиратися на від 2000.00 до 5000.00грн. Краще коли 5000.00 (знижка більша). В мене подруга колись організовувала таке СП, то з ним мороки більше аніж економії.
     
  5. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Знайшла сайт, там сума на опт 2000 грн., далі можна на 1000 грн. замовляти. 1 брусок Фімо 56 г. 16.08 грн, 350 г по 77 грн. Доставка безкоштовна. Може, хтось зацікавиться, пишіть сюди,чи в ПП.
     
  6. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    пробую зробити крила для дракона [​IMG]
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    IMHO, крила - зайвий елемент:
    1. Надто не реалістично
    2. Фсю красу ховає...
     
  8. springusha

    springusha New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Ларис,крила самі по собі дуже класні!Виглядають як витесані з каменю,але погоджуюсь з Левандівкою,сюди якось не дуже пасують...Може в іншому ракурсі буде композиція інакше сприйматись,але зараз шось не то.Може окремо дракона?
     
  9. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    О, а мені подобається..... я люблю коли поєднуються речі які на перший погляд не поєднувані. Крила розкішні! Але однозначно хочеться більше ракурсів!!! ))) Показуй :girl_flag_of_truce:
     
  10. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    дякую всім за відгуки:girl_tender: , з кожним з вас я погоджуюсь. :girl_wink: шкода псувати красу, але така задумка з самого початку, не хочется просто робити голих дівок:girl_yes2:. Зроблю дракона а далі робачу чи ці крила будуть пасувати чи доведеться робити інші. Крила, ще теж не закінченні
    [​IMG]
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Крила дуже класні. І дівчина файна. Просто її вогненне волосся просить якихось вогненних крил. А такі крила би краще пасували до білого волосся, або якогось такого в холодних тонах. Особливо, якщо підставка буде така, як на фото. :blush:
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    А на ній будуть аналогічні драконівскої шкіри ботфорти? Чи й лапи замість стоп?

    Ех...
    Драконів у мистецтві і житті не бракує... :)
     
  13. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дякую Лілю, я ще над тим працюю :girl_wink:
    ні ні, вона буде мати на спині татуювання дракона, думаю що це буде поки останній дракон,
    тутешня подруга вмовила зробити їй її портретну ляльку... І то має бути русалка :girl_smile:
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

     
  16. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    ну та так )))

    зважаючи на ваші відгуки зробила ще одні крила
    [​IMG]
     
  17. springusha

    springusha New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Покажи з лялюською,але напевно ті другі будуть більше пасувати.А ще на фотах,де лялюся без зачіски все гарно навіть з тими сріблястими,може їй колір волосся не такий яскравий робити?
    Одним словом крила нам з Настьоною в обох випадках подобаються! Пропоную в тому варіанті що залишиться просвердлити дзюрочки і спрезентувати нам кульчики:girl_wink::girl_tender:
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    вчора спробувала зробити собі прикрасу з глини. почитала трохи інфо і на одному блозі жіночка писала, що після запікання потрбіно обовязково мити духовку, бо з глини йдуть токсичні випари. то справді так? ви миєте після кожного випікання?
    я думала вона безпечна. випікала десь при Т 110градусів
     
  19. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    вона не є безпечна, якщо не часто то робите то можна запікати у рукаві і іфдкрити той рукав при відкритому вікні щоб ті випари вийшли.... Я купила собі маленьку піч спеціально для роботи.

    моя нова лялька Анастасія
    ще поправляла їй вчора вії, бо навіть за другим разом було не те як хотілось, а зараз майже задоволена
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    більше фото тут, ще буду додавати нові з новими віями )
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    перша моя спроба зліпити щось з полімерної глини
    браслет і сережки
    трохи погано видно, бо я клеїла на готову основу для браслета і квіточки налазять одна на другу
    [​IMG]