Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Знайшла в соцмережах таке. [​IMG] От як після таких "точок зору" можна закликати поважати чужий вибір? Якщо чесно, мені навіть в 2014 році не було так страшно, як зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Злість бере від вигрібання жару чужими руками. Інфантильність: Я тут насру посеред хати а мамка прийде і все прибере.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Невже, невже, ще може бути світло в тому кінці?
    Oleksandr Kharebin
     
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Комаровського вважала розумнішим, хіба він не бачить що квота президента лише 2 місця і це точно буде не медицина. Його рейтинг використають для парламентських а потім викинуть.

    А про Харебіна - " нічого не понятно но очень інтиресно"
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І мені страшно, страшніше ніж в 2014, бо ми вже знаємо ЩО ТО ТАКЕ...
    Моя сім'я не переживе знов скачок долара у 3-4 рази, і так вигрібали з останніх сил, і ось тільки останній рік-два все почало потрохи налагоджуватись, і тут на тобі - знову удар в пах.. А така біда точно буде при зе, як ті недолугі того не розуміють?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @olerusya підписуюся під кожним вашим словом.
    Я дуже розчарована бездумністю, байдужістю нашого народу. Я розчарована вибором (хоч як ми відмовляємося в це вірити, але вибір країни вже очевидний). Але цитата вище мене вбила. Вони сподіваються, що в разі чого ми підемо на черговий майдан і своєю кров'ю будемо виборювати їм благополуччя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    О, він дуже розумний. Як можна втратити таку можливість. Велика частина його бізнесу орієнтована на Росію і в Росії (я так розумію). От навіть садки по його ліцензії є в Москві та інших містах.
    То для мене нічого дивного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Так, він вже давно не лікар, а бізнесмен. Причому відомий запарєбрікам, тому не дивуюся .
    Треба ще всім заробітчанам про податок 5%на всі їхні попередньо зароблені гроші,сказати .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То, він так буде стимулювати, щоб молодь мільйонами не виїзджала на заробітки, певно.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хай тут на 5 тис. ЗП працюють...
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ну чого Ви, зп у вчителів буде 4 тис.дол.
    Тепер вступити на педагогічний буде важче, ніж на всі інші разом взяті.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  12. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Я нині про це з чоловіком говорила, що останні 1-2 роки легше якось стало, а тут на тобі... Ну невже нічого не можна змінити, я відмовляюся погоджуватися, що не думаючі люди виберуть моїй сім"ї майбутнє! Ну скажіть, для чого ті всі смерті на Майдані, війні, щоб ми отак самі котилися Росії в руки! Чому СБУ нічого не робить, десь гуляло інтернетом дослідження, що Зеленського фінансує ФСБ. Вчора дивилася "Право на владу", та він не може толком висловитися, який з нього президент!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    hromadske.ua

    Шоб ви знали. Обов'язки Президента - знизити ціну на газ, підвищити пенсії і - вуаля! - врегулювати ціни на базарі!:girl_crazy: А вчора в машині слухала суспільне, то там їден поважний львівшький пан казав, жи то Порошенко винен в біді зі львівським сміттям, бо блокував нещасного Садового. Короч. В мене стійке відчуття, що народ обирає не Президента, а царя. І в того чоловічка якраз із замашками царськими все в порядку. Так що народ має бути даволєн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І не тільки. От вчора Мусійчук за туалети в школах просила. Це теж, виявляється, обов,язком президента.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Так, стоп, туалети не рухати, бо зеботи вже на сторінці в омеляна пояснили що то він має зробити. На що той відповів - як ви стільки років були без мене і туалету)) люблю цього міністра:girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Включила я телевізор.
    Дівчата, чому він весь час ходить?
    То якась фішка з динамічною картинкою? То шоб не видно було, що він коротенький? Він коли стоїть говорити не може?
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То певно якась психосоматика... або звичка з "попередньої роботи"... або таки вплив певних речовин...
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2019 ---
    Рейтинги змінюються, часу звісно мало, але надія вмирає останньою.
    Молимось за Україну, йдемо гарненько в неділю "святити баську", як каже доця і на вибори - голосуємо правильно. Як вдасться, переконуємо ще когось (можна лякати - прикладів в неті багато, знайдеться на кожну "больову" точку, головне індивідуальний підхід).

    #читамо_вголос | Facebook

    Господи. Я знаю, что мы это заслужили.

    Господи. Я знаю, что мы провалили экзамен. Я знаю, Господи, что мы – 30 миллионов уклонистов, осознанно отказавшихся защищать свою страну. Я знаю, Господи. Мы заслужили Зеленского. Это было бы честно – нация уклонистов заслуживает президента-уклониста. Но есть 300 тысяч, которые пошли. 1% - это мало, я знаю, Господи. Но Ты спасал народы и ради десяти праведников.

    Я знаю, Господи, мы предали Украину. Мы предали сами себя, и мы были счастливы принять состряпанное другими оправдание своему предательству – коррупция, кумовство, Липецкая фабрика. Как будто коррупция, кумовство – это что-то отдельное от нас, чужое. Как будто не у каждого из нас была своя маленькая «Липецкая фабричка» на майл.ру, Вконтакте или в российских платежных системах. Эти фабрички и сейчас никуда не делись, я знаю, Господи, но взгляни и на тех, кто нашел в себе силы от них отказаться.

    Я знаю, Господи, нация любителей халявы заслуживает президента-паяца. Нация лицемеров, вся вера которых исчерпывается двумя днями поста и крашеными яйцами, заслуживает термос вместо Томоса. Я знаю, Господи.

    Я знаю, Господи. Нация уклонистов, уставших от напоминаний о войне, заслуживает стать посмешищем для нынешних и будущих народов. Я знаю, Господи, нация, проголосовавшая за пустоту, пустоты и заслуживает. Я ЗНАЮ, ГОСПОДИ! Но разве Ты не спасал народы ради десяти праведников?

    Господи. Я знаю, что Порошенко, тот Порошенко, которого мы видим последние пять лет, – это не наш уровень.

    Господи. Я знаю, что наш уровень – это Ющенко, Тимошенко, Янукович. Это наш честный уровень. Это то, чего мы на самом деле стоим.

    Господи. Я знаю, что этого Порошенко мы получили авансом, что этого Порошенко мы получили на время тяжелейших испытаний. Я знаю, что этого Порошенко заслужили не мы. Не мы, а те, кто пошел под беркутовские пули не за коммуналку и не за субсидии. Я знаю, Господи!

    Я знаю, Господи, президент-карикатура – честная оценка нации, где для большинства коммуналка и зрелища – приоритет №1. По мощам – и елей. Я знаю, Господи... Но горстка из нас выстояла в огне февраля 2014 не за коммуналку. И 300 тысяч стояли в огне не за коммуналку. И мы продолжаем стоять, Господи. Глупцы радуются, ничтожества переобуваются, подлецы потирают руки, а все бесово полчище – от последней сепарской иуды до Путина лично – наслаждается предвкушением нашего позора. Но мы стоим, Господи, стоим не за коммуналку, стоим здесь и сейчас – под градом плевков, насмешек, дерьма и угроз. И кто знает, против чего нам еще придется стоять. И мы выстоим, Господи. Не можем не выстоять. Потому что Ты спасаешь только до тех пор, пока есть кому стоять.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ха! В одній львівській школі на вході стоїть охоронець-пенсіонер, ярий Зе-фан. Попросила його аргументувати свій вибір. Отже, він буде голосувати за оте, бо нинішня злочинна влада проводить освітню реформу, в школах з'явилися мультиборди, оновлюються наочні матеріали, проводяться ремонти, і головне: першокласники отримали Лего за 400 грн! А насправді без цього всього можна було обійтися, а гроші роздати пенсіонерам, бо вони бідні, а для дітей мають заробляти їхні батьки. От прийде Зе, і бігом порядок наведе, бо він молодий, і ще не забув, якою чудовою була освіта в СРСР!
    Трішки похвалюся: таки переконала. Останнім аргументом стало вчорашнє рішення суду по Приватбанку. Так що ще +5 голосів за ПП. :girl_yes2:
     
    • Подобається x 11
    • мімімі x 3
    • Оптимістично x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Співчуваю x 1
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, ви такі молодці по агітаціі, у мене нічого не виходить, я взагалі-то по житті оптиміст, а сьогодні така чорна хмара всередині, вірю лиш в Божу допомогу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Клейте наклейки, шаблони є в групі відсіч, допомагайте поширювати інформацію, наводьте аргументи і переконуйте. Не час тужити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2