Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ЗеКоманда - коменти радують.
     
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Увага! Нові правила голосування!
    Біля прізвища «Зеленський» ставимо «+», біля «Порошенко» обовязково ставимо «-« або взагалі викреслюємо!! А ще краще, зверху написати «Я за Зеленського!!!», щоб виборча комісія точно зрозуміла.
    Терміново передати всім Зе-виборцям!
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 1
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата, хто дивиться дебати, напишіть чи прийшло Зе, чи по дорозі не підірвалиналякали. Не маю як дивитись
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Подобається Подобається x 1
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Є зе.....
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Боже, який балаган....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Що він меле! Як по методичці, всі Зе фани ті аргументи застосовують! А чому Порошенко пішов на його сцену?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Ой, чоловік включив по телефону, перших три хвилини я дивилась, як то Зе співав Гімн, так розізлилась, що пішла драяти ванну.Та він слів не знає, моя найменша Соля в чотири краще співала ніж він. Ну скажіть що я придираюсь. В нас ремонт, то я так зі злості драяла ванну від каменю , і здерла навіть краску, а перед тим чоловік не зміг, :girl_crazy:ну скажіть що роблять нерви, :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Пишаюся, як ніколи , нашим Президентом.
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    і не кажіть... чорт-зна що... я працюю і одним вухом слухаю дебати, а іншим радісні крики моїх свекрів, ярих Зе фанатів з іншої кімнати.. і так мені боляче від того, що близькі люди потрапили на гачок інформаційної пропаганди! Але то дохлий номер і не переконаєш.... прикро страшно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. porIra

    porIra Well-Known Member

    Бр .... Коли запропонували пану Зе задати запитанння, я очікувала чогось глобальнішого, чогось суттєвого. Ги .... переоцінила :)
    Отако скоромовкою перечитати ряд коментарів при тому навіть полінуватись перекласти їх українською мовою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Слухаю дебати, краєм ока дивлюся, як б'ються мої коти і пишаюся нашим Президентом. Бо Зе подібний на недорозчавленого таргана. А Порошенко тримається надзвичайно гідно.
    Тихенько молюся за майбутнє нашої країни.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я щось того не можу слухати, аж тіпає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    закінчилось.. вельми мене "чарувано" як Зе стрибає з мови на мову як білка по дереву, популізм в його висловах - зашкалював.. а дурня про цукерки Рошен - це просто вершина всього..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Цікаві відчуття, дуже мало, треба було трохи більше часу! Зе говорив про те, що знайоме більшості: корупція, погані дороги, не докінця зроблені реформи і т. д. А По говорив - про війну, Путіна, Коломойського,мову - речі дуже важливі, але не знаю чи він достукається, більшості не до того(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Президент співає Гімн України. В цей час Зеленський цілується зі своєю дружиною, а зе-команда гигоче. Рівень потенційного президента, ага.
    Я б сховала паспорти. Серйозно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я не дивлюсь ТВ..,я майже не читала у ФБ пости ... Подивилась сьогодні вперше ...
    Порошенко - нервує. І це мене тривожить.
    Про наш Гімн і Зеленського - в мене лиш нецензурні слова . Але ,його виборцям - це пофік. Як і сама Україна. Їх би "впалнє устроіла Акраіна".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  18. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    От знаєте, багато разів довелося бачити, як здають кандидатські іспити та захищають кимось написані дисертації всякі "священні корови". Популізм, порожні безсенсовні фрази, цілковите невміння оформити слова у речення. Шпаргалки. І оцей вираз розгубленості і безпорадності при намаганні зрозуміти суть поставленого питання - ааа, мене топлять, мамо-тату, що робити? І невміння тримати удар навіть коли тебе таки топлять.
    Пишаюся нашим Презтдентом, нашим народом і вірю в нашу країну.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В 21.00 будуть дебати на суспільному
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ЗЕ нема...