Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ага. І кабмін теж пішов геть. Повне «оновлення» влади. Тільки мені чомусь здається, що навіть за новими обличчями будуть старі політики. Ну і регіоналів ніхто не відміняв.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Знову те неприємне відчуття наче я живу в книзі "атлант розправив плечі". Так і до розкуркулювання дійдемо швидко, хай лише черговий праффесор запоре економіку.
    Доречі, це правда що колективне воно не вважає за потрібне працювати з МВФ? Воно в курсі що ми їм ще гроші винні? Хоча, про що це я, це все папіредніки".
     
  3. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    "Україна у короткостроковій перспективі зможе утримати макрофінансову стабільність без чергового траншу Міжнародного валютного фонду, проте в довгостроковій перспективі країні необхідно продовжувати співпрацю з МВФ, вважає радник президента Володимира Зеленського з макроекономічної політики Олег Устенко."
    Насправді в крайнощі впадають з обох сторін барикад. Як прихильники ПП так і прихильники ЗЕ.
    p.s. Я не є прихильником ЗЕ, за нього не голосувала і як презедента його не сприймаю зовсім. Але і ПП на п'єдестал не ставила б.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @littlebird він не уточнив за рахунок чого може якийсь час бути стабільність фінансова?
    Про п'єдестал для Пороха-смішно. Якраз все навпаки.
     
  5. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    От не хочу зараз шукати джерело. Думаю за рахунок золотовалютних резервів. Не берусь коментувати наскільки це погано. Мій коментар був про те, що команда ЗЕ відмовилась від співпраці з МВФ.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я ще не забула, що було, коли таке вже було в Україні (сорі, за каламбур).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Фініш. Богдан оолосив що проведе референдум про переговори з рашкою без сторонніх / це автоматичне зняття санкцій з рашки/. Споживачі телевізора проголосують як треба, далі пихнуть нам ордло на утримання і досить скоро різні "мотороли" будуть депутатами різного посіву. "зелена Прививка від популізму" (як її дехто називає) може коштувати нам держави, бо вже видно чіткий план формування малоросії в межах України.
    Дякую всім "лишбинепорох", ви прекрасно справились з роллю Павліка Морозова.

    upd. пройшлась по сторінках рупорів зеленського /ага, я ще та мазохістка/ Отож, витяг: закони нівелюються якщо вони не служать президенту. Людям втовкмачують одне - узурпація влади зеленським необхідна бо ... порох нападе / всі так роблять / путін так робив (це порівняння романенка я зовсім не сприйняла) / а що ви хочете все норм. Отож, готується вертикаль влади Янек-2 з чіткими цілями отримання зон впливу/рашки зокрема/ і фін.вигоди але в досвідченішому варіанті.
    Як вигрібати з такої ситуації покищо ніхто не запропонував.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Щодня стає все сумніше і страшніше.
     
  9. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 3
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    Насправді важко жити, якщо кругом бачити ворогів і їх лихі задуми. Завжди для себе це сприймаю як виклик. Бути сильнішою. Зараз мені це так хочеться бачити. Для чогось таки це тій Україні треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені не повертається язик так назвати (.
    Про Яніну Соколову прочитала.... Боже, дай здоров'я їй і всім, всім!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дивлюся я на ті всі призначення. У мене розпач.
    Десь читала, що ми дуже близькі до військового перевороту. І, знаєте, проскакують у мене грішні думки, що років двадцять якоїсь патріотичної диктатури нам би не завадило. Бо народу у нас так мало залишилося, одне населення кругом (((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дідич Уляна бере участь у праймеріз партії Європейська Солідарність.
    Голосувати можна лише зареєструвавшись на сайті
    ГО Справа Громад


    Лише 1 день 4 червня
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 4
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  16. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Я не можу зареєструватись, не дає вибрати населений пунт(
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kapitoshhka треба тикнути і з'явиться віконце ,щоб вибрати.Я тикала кілька разів)).
     
  18. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дивлюся в записі Яніну і Славка.
    Тішуся, реву, тримаю кулаки!!!
     
  20. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member