Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як там у Шевченка про шмат гнилої ковбаси і матір? Ото вчора робилось. Я собі так думаю чи то завжди ті українці були такі? То історичний факт? Нічого не міняється? Але ж то від того сумно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Читала, що той чувак не має відношення до збитої мозаїки:Слуга народу - Мельник Ростислав - Округ 116
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То він написав на своїй сторінці. Я слабо вірю, що можуть бути дві незалежні фірми з настільки схожими назвами. Треба питати людей, які мають стосунок. Крім того, то вже не перший об‘єкт, який вони (Ріели) покапарали. Була ще вілла на Ярославенка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ніде офіційно не було написано, що це Ріел, тому і звинувачувати просто по здогадках не варто.
    По Ярославенку вони визнали свою участь, а тут -інше, повірте...
    Насправді, я рада, що саме він не виграв, зовсім по інших причинах, аніж проти Зе. Хоча, я на 100%- проти.
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    майже як в конституції:
    "Джерелом влади в Україні є телевізор."
    Д. Корчинський
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    "Дайте мені пульт від телевізора, і через півроку я зроблю президентом табуретку", кажуть, що це цитата Березовського... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    [​IMG] Картинка мені нагадала українські вибори
    [​IMG]
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Читаю різні йойкання на тему і думаю може то справді така наша доля?!
    І в тому столітті українці не змогли, і в тамтому шось завадило, і так кожен раз. А раптом дійсно населення цих територій має якусь "закладену" рису, яка заважає думати колективно в одному мудрому напрямку, не дає двом скоритися волі третього на благо всіх решта.
    Бо кожного разу, коли вже ніби є шанс от-от добратися до чогось доброго, відразу "вилазить" шось, шо перешкоджає


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Зважаючи на те, що зараз відбувається і слухаючи людей, що потрапляють в поле зору, скажу, що на 100% погоджуюсь з твердженням: «Ми маємо таку владу, на яку заслужили».
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дивлячись об'єктивно, це є вибір більшості. Так, нам це не подобається, і ми в меншості. Але наша країна занадто велика і люди занадто різні, щоб вибір був єдиний
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Погоджуюсь. І це показує, що є таке «населення України». Народом не можу назвати. Це по суті авантюристи, які готові віддати керування своїм кораблем в руки кока/юнги/тощо. Готові погодитись зробити операцію своїй єдиній дитині у хірурга, який навіть медучилища не закінчив. І таких прикладів можна навести море. І мені не вкладається в голові, що таких реально більшість!!! То чому потім плачуться?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1